Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:51 20.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Имам нужда от мъжко мнениенови [re: Villy.]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано22.10.10 23:53



Абе явно ти като четеш темата виждаш това което искаш да видиш - едно хладно пресметливо момиче.

За мен това е грешна оценка
например заради това:
"За съжаление той няма високо самочувствие. Обаче аз в такъв съм се влюбила. Не искам да се променя заради мен, може да промени мисленето си за свое добро. Какво съм чакала 2 години ли? Аз не се влюбвам лесно, ама никак даже. И затова оценявам, когато това се случва. Дала съм му време да разбере какво иска. Поне насоката. Да, щастлива съм с него. Да, той е много отговорен- даже прекалено! Не съм сългасна обаче за това с кошницата. Прекалено дълго съм чакала нещата да се случат от само себе си, и годините си минават... И то не се случва. Сега, когато знам какво искам- да споделя живота си с някой, защо трябва да игнорорам това си най-нормално желание? Досега се борих и постигнах много съвсем сама. Това вече не ми е достатъчно. Да, комплексирана съм, че това ми липсва. От него искам само искреност- защо по дяволите да не може да ми каже в прав текст, че аз не съм Жената? След като самия той настоява за искреност. Това, мислех си могат да ми "открехнат" мъжете.
Не знам дали се е "дал" или не (използвах "взела" в тон с чуждото мение). Знам, че 10 години е бил сам и не е допускал никого до сърцето си. Може това да не се квалифицира като "даване"- нямам голям опит с мъжете- и аз съм залупена като него, може би малко по-малко."


Пак ти казвам, не е важно какво мислим ние, защото нямаме никаква надеждна информация за да даваме каквито и да е оценки.
Всеки си каза мнението тя ще си направи изводите, ще си вземе решенията и ще си носи последиците.
А ти явно имаш доста странно мислене след като реши, че аз се правя на нещо си пред хора които не познавам и никога няма да познавам.
И много интересно как по 20 мой изречения разбра какъв човек съм, след като хора дето ме познават по 20-25 год ми казват, че не винаги могат да ме раберат.
Както и да е стига сме спамили.

не само с хляб ще живее човек, а с всяко слово ....


Тема Re: +1нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Losty ()
Публикувано23.10.10 00:24



Ама лелеееее, то се изля толко мноо народ.
Така и не ми стана ясно закво точно говорим, за любов, за съжителство с обич, за споделен живот, за ''бързам ,че няма време'', за ''айде да свършва, ако няма да почва'', за 3 в 1, за обич, за привързаност, за споделяне на мисли и разходи.

Авторката да си даде сметка ,закво иде реч при нея. Ама надали, щото и тя не знае къде е, с кого е и дали иска адекватно ,или иска мечтателно.

Нема да ги бъде ,двамата, гарантирам.Различават се, да, но не се и допълват, баси.
няма да философствам и аз повече по тая тема.
За мен това са прекрасни хора,които тичат по едно и също шосе,влизат в едно и също платно, но светофарите са им различни.
Аз, например, минавам и на червено, плащам актове. няма убити,или наранени.
Явно си има хора за всичко.те са го създали, те ще го разрушат.Американски военен принцип.
Няма да орисвам ,но ще пожелавам.
Прекрасен живот, все едно какъв!



Тема Re: +1нови [re: Losty]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано23.10.10 09:27



Прекрасни съмнения. И също толкова фатални.

Не една и две любови са се разтурили от чиста проба ей такива.

Всеки да си решава кое да го води.



Редактирано от Cвoбoднa вoля на 23.10.10 09:30.



Тема Re: Имам нужда от мъжко мнениенови [re: Doctor Who]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано23.10.10 09:47



Забелязвам, че като нямаш с какво да ме обориш, почваш да обиждаш ... това е много професионално, докторке





Тема Re:нови [re: Galeon]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано23.10.10 09:51



Миличък, казах 7, за да не те шокирам с 3

, да не говорим, че и от природни дадености зависи .... та както казах и по-горе, не съди по себе си и своите разбирания, за всички мъже.



а аз каквото съм искал да опитам,съм го опитал и си си платил цената, както и всички останали.



Тема Re: Имам нужда от мъжко мнениенови [re: Metropolis]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано23.10.10 10:06



Не ме карай да копирам противоречията по мненията и, като това което ти си копирал и тя казва, Да, той е много отговорен- даже прекалено! , а в по-долен пост, казва, че е безотговорен.

Т.е. той е такъв, какъвто и изнася, за да излезе, че тя е правата, а това значи, че не иска чуждо мнение, а някой да потвърди нейното мнение, как той е този, заради когото тя не може да вземе решение за бъдещето си ... колко удобно, нали

Моля ти се, аз думи не гледам, а отношението което тя показва към "любимият" зад гърба му и сметките дето си прави без кръчмаря.
Никога не съм разбирала жени, които храчат мъжете, които сами твърдят, че са си избирали. Като по този начин показват единствено тяхната крива преценка, а не кривотата на младежа, защото ако обувките ти стягат и ти правят мазоли, значи ТИ не си си купил точният номер, а не че обувките не са хубави /на друг пък ще са му точни/.

Къде написах, че познавам когото и да е? И ти защо приемаш всяка моя дума за чиста монета? Що се вкарваш в някакви филми, чиито сценарии са неписани? И аз не те разбирам



Тема Re: Имам нужда от мъжко мнениенови [re: Villy.]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано23.10.10 11:15



Не знам как по ясно да обясня, че за мен участието ми по тази тема приключи. На няколко места казах какво мисля аз.
Нито обичам, нито ми е работа да давам съвети които не са ми искали, еле па да анализирам характера на непознати хора.
Винаги ми е било много странно, когато хората се опитват да обясняват емоциите на дугите по пътя на формалната логика. Вече обясних какво ми е мнението по този въпрос, в репкила вече не помня към кой участник в темата.
Това е последното ми включване в темата която от доста време се разви по начин които я обезсмисля.
Страшно много започна да ми прилича на началните страници на "Мъртви души".
Ама от славянски души в безисходица какво да очакваш, ако ме разбираш какво искам да ти кажа? Нещо от сорта ако можеше да се подкваси морето ...следват хипотетично-утопични разсъждения.


Не изпитвам никаква нужда да ме разбираш, ако ме разбираш. Хайде със здраве.

не само с хляб ще живее човек, а с всяко слово ....

Редактирано от Metropolis на 23.10.10 11:17.



Тема Re:нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано23.10.10 11:22



Не бе, ПИЧ е да се поставиш на мястото на другия, поне аз така го виждам. И да имаш сили да постъпиш в негова полза/това е емпатия, но тя не се използва, за да отнемаш свободната воля на другият/. Независимо от собствените си желания. /приемаш желанията на другият, въпреки собствените си желания, а не решаваш вместо него, какво той бил желал (бил съм се бил напил и съм се бил бил

)/

Лелееее най-мразим некой да си мисли какво аз искам и какво би било добро за мен. Ако това е ПИЧ, значи всички да вземат ги разстрелят. Баси извратеният народ. То по тази логика, обичам = правя те безволев човек / взимам всички решения вместо теб, поемам всички отговорности и т.н., а ти си кученцето ми, което ще извеждам на разходка и ще се кефя как ми махаш с опашчица/.

Какво ти става? Нещо в тази тема съвсем забрави за свободната воля и свободата?



Тема Re:нови [re: Villy.]  
Автор Galeon ()
Публикувано23.10.10 11:39



..ма каква си ми ти разбирачка , не е истина просто





Тема Re:нови [re: Villy.]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано23.10.10 11:48





Обратното дарлинг, обратното. Да се лишиш от кученцето си. Това, признавам, рядко се случва докато все още няма алтернативни избори, и все пак се случва понякога. Въпрос на степен на откровеност със себе си и воля.




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.