Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:42 20.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Galeon]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано22.10.10 21:00



Не мисля, че за нея е от полза ние да теоритизираме повече.
Ако приемем, че тя го познава толкова добре, че да е разбрала страха му да взима решения в прости житейски ситуации, как си представяте да вземе решение като я гледа, че е хлътнала да и каже абе драга никога няма да съм с теб. А дори и да е решителен в други неща, като я харесва, което е очевидно, трябва ли да и каже нещо което не е вярно за да я отпрати?

Така, че нека не си пъхаме носа в неща които не са наша работа.
Той е достатъчно откровен да и каже, че за сега не му се обвързва със съвместно съжителство, а и че не му е ясно дали иска деца от нея, следователно май не иска.
Така, че сега тя е на ход.
Инак, тя правилно е поставила въпроса за съвместно съжителство за да види дали той ще направи нужната крачка.
Все пак нали сме на ясно че този "танц" се играе от двама души. Не може един от тях вечно да е пасивната страна. Просто всеки "играч" трябва да изграе стъпките си.
Сега друг е въпроса ако не го познава и не знае някои неща за миналото му. Но да се занимаваме с тази хипотеза съвсем не е наша работа.

не само с хляб ще живее човек, а с всяко слово ....

Редактирано от Metropolis на 22.10.10 21:03.



Тема От всичко прочетенонови [re: skromna35]  
Автор Melany99 ()
Публикувано22.10.10 21:04



не ми стана ясно ти какво искаш от него?

Да те обича, да живеете заедно и ?


Щото на мен ми прилича, че си му удобна, докато не се яви нещо друго!

Сори, ама това писмо така го разбирам!

Ииии, ако до една година след началото на връзката не си получила предложение - било за съвместен живот, брак, деца и т.н. не е много вероятно това да се случи по-късно!



Тема Re:нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Galeon ()
Публикувано22.10.10 21:04



Не разбрах защо мазохистки?



иначе това е мъжкарското,когато няма път напред,да отстъпиш,да потърсиш друг,и чак тогава да се оттеглиш......така смятам...останалото е просто взаимна загуба на време и насила...а насилата ...нцъ



Тема Сега прочетох, ченови [re: Metropolis]  
Автор Melany99 ()
Публикувано22.10.10 21:07



тя прави всичко в тази връзка - организира им свободното време, готви, хоби-та споделя, може би инициира и секса...

Ако и харесва да бъде мъжът в тази връзка, остава просто да замъкне в къщи!





Тема Re: Имам нужда от мъжко мнениенови [re: skromna35]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано22.10.10 21:08



Миличка, ти го описа този младеж, като някакво бавно развиващо се същество, което и гащите сам не може да си вдигне, ако изобщо знае какво е това "гащи".



Толкова ли ниско самочувствие имаш за себе си, че се примиряваш с такъв човек?
Или е важно да има нещо мърдащо до теб, пък ако ще и идиот да е?

Я се прочети и отново обясни, как не правиш младежа изкупителна жертва за собствените си неуспехи.


п.п.
Всъщност се оказа, че младежа изобщо не е в темата и изобщо не питаш за него. По-скоро въпросите на които търсиш отговор, "Защо не мога да намеря човек, с който да споделя живота си?" и "Защо се влюбвам в хора, които не искат да се обвързват?", а отговорите са в теб, не в младежа.



Тема Re:нови [re: skromna35]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано22.10.10 21:15



Всъщност човека се чуди дали изобщо му трябва колело, но след като сте в град в който това е нещо нормално ... това не го прави нерешителен, а показва, че е готов на лични компромиси, за да се впише в общността, дори и да не му харесва.



Ако продължаваш да изкарваш момчето идиот .... всъщност го разбирам, защо те държи на прилично разстояние и те оставя ти да водиш юздите.

Права си, той не иска да има НИЩО ОБЩО с теб! Разбираемо е защо.



Тема Re:нови [re: Galeon]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано22.10.10 21:19



Защото оставаме напук на себе си, това е насилие спрямо себе си.

Защото се усещат тези неща, приеми, че знам всичко, което става.

Защото нещаастното очакване не е щастие, и всъщност не това искаме.

Обаче сме склонни да си измисляме :)))) И да останем.

Ами ако наистина си отидем..?:))) Разбираш:)) Ако да, няма кво да ти обяснявам:))

Когато няма път напред за двама, всеки по неговия. Аз си поемам риска, дори брутална съм била.

Редактирано от Cвoбoднa вoля на 22.10.10 21:26.



Тема Re: Сега прочетох, ченови [re: Melany99]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано22.10.10 21:22



Ами какво да направи момичето като се е вюбило? Това, че е способна на това е говори много за нея.
На вас не ви ли се е случвало да се влюбите? Все пак нали знаете че има хора дето не могат да обичат себе си, а какво остава да обичат някой друг?

Предполагам, че знаете добре, че тук никакви логически закони не вървят, камо ли на формалната логика.

Както казваше един старшина в казармата - живота е сурав и курав и докато се усмихнеш може да се озъбиш.
Въпроса е да продължаваш да можеш да обичаш.



не само с хляб ще живее човек, а с всяко слово ....

Тема Re:нови [re: Villy.]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано22.10.10 21:23



Всъщност ти го изкарваш идиот. В което аз лично дълбоко се съмнявам.

Редактирано от Cвoбoднa вoля на 22.10.10 21:24.



Тема Re:нови [re: Metropolis]  
Автор Galeon ()
Публикувано22.10.10 21:23



..прав си






Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.