Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:08 03.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Как ГО/Я преодолявате?!нови  
Автор Sayoroma (новак)
Публикувано20.09.10 10:21



Е, колкото и да ми е мъчно...той си има друга!

На кратко...
Запознахме се преди около две години. Не завързахме тогава чак дълбоко приятелство, но станахме добри познати, да речем. През цялото време той е показвал симпатии към мен, ухажвал ме е и т.н. Но аз го намирах за странен, дори не исках да се виждам с него и непрекъснато си измислях оправдания, за да отклоня поканите му.
Ето, че всичко се връща обаче...
Преди няколко месеца отново ни се пресякоха пътечките, този пък сериозно... Не знам как, но се влюбих меко казано до уши в него. Започнахме да се виждаме, да говорим, да си споделяме...
Оказа се, че той е влюбен от години в друга...да, от години, несподелено влюбен. Тя го ползва за срещи, когато е сама, а когато си намери някой друг, го захвърля, до следващия път...
По-интересното е, че е сериозно привлечен и от мен... Твърди, че му липсвам, че ме желае, че никоя друга, никога не е правила за него неща, които аз съм правила...

Опитвам се да разсъждавам трезво, до колкото мога...и все си мисля, че възхищението му към мен не е от обич, а от това, че ме намира за добър човек и не иска да ме нарани, както и да ме изгуби безвъзвратно. Много, адски много е объркан. Почти никаква връзка между действия и думи...

Както и да е, от няколко дни прекъснах комуникацията си с този човек. Не искам да го поставям в неудобна ситуация, да се чуди какво да ми каже. И, не че ми е проблем да се боря...имам сили...но има разлика да се бориш за свободно сърце, както и за заето такова. Въпреки, че между него и онази девойка, очевидно никога няма да се получи.
Лошото е, че колкото да се разсейвам...само той е в мислите ми, дори не искам да се усмихвам на други мъже, искам само него... Не е перфектен, дори никога не съм си и представяла, че мога да се влюбя в странна личност като него...но е факт, че ми е достатъчен.

Дайте съвет...как да го преодолея...или да не го преодолявам! Разумът ми едвам надделява над сърцето...едвам се сдържам да не му се обадя и да му кажа поне, че ми липсва....спира ме само мисълта, че и той ще ми го каже...може би, за да не ме нарани!!

П.С. Не е на 18, над 30 е...което все си мисля, че предполага да не е толкова объркан.



Тема Re: Как ГО/Я преодолявате?!нови [re: Sayoroma]  
Автор тxъмб (портокалче)
Публикувано20.09.10 11:48



Накарай го да избере теб или нея, като ясно му покажеш, че изборът му ще бъде окончателен. Дай му няколко дни за размисъл. Ако избере теб поискай да изтрие от живота си всичко, което го свързва с нея. Ако избере нея...

Как ГО/Я преодолявате?!

Трудно. Като се влюбиш е друг. Което може да отнеме различно време в зависимост от обстоятелствата...

Дано всичко се подреди при теб. Мисли положително.





Тема не го преодоляваме...нови [re: Sayoroma]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано20.09.10 11:53



... аз лично гледам да не мисля... намирам занимания, интереси, майтапчета... винаги, когато съм най-тъжна вадя най-шареното си чувство за хумор - то винаги ме е спасявало от свредела на самосъжалението ми...

ако нещо не се е получило, когато е трябвало (в твоя случай - преди две години) - не го рови... поплачи си, пострадай, спортувай... не знам, намери ТВОЯ начин да го преживееш - точно преживявам е думата - ден да мине, друг да дойде... и, В НИКОЙ СЛУЧАЙ не му се обаждай, не го търси!!! сигурно ще ти е трудно, но това е начина... иначе ще си удължиш агонията до без край... днес ми е ужасно страден и тежък ден, и май не съм най-добрия съветник, но ... много ни съвпадна болката по време, да ти призная... Аз лично не си позволявам да мисля за него... но... от сънищата не може да се избяга...

п.п. един човек може да е объркан на всяка възраст!

п.п.п. а всъщност бяхте ли интимни? имаш ли И ръце за забравяне?



Тема Re: не го преодоляваме...нови [re: parvaty]  
Автор Sayoroma (новак)
Публикувано20.09.10 12:00



Благодаря ви за отговорите.

Естествено първият повече ми допадна, от гледна точка на това, че има още една надеждичка.



parvaty, не така и не станахме интимни...то и това е странното при мен, че секса е нещото, което може истински да ме накара да се влюбя в някой. Сигурно е тъпо, но е факт...
И да, права си...от сънищата си човек не може да избяга, както и от първата си мисъл след като се събуди...
Иначе да, какво ли не правя, за да не го мисля...толкова силна воля отдавна не съм проявявала...но успявам да си го забраня за едва 1-2 дни, след това агонията се повтаря...

Успешна седмица ви пожелавам!!



Тема Re: не го преодоляваме...нови [re: Sayoroma]  
Автор Sayoroma (минаващ)
Публикувано20.09.10 12:40



И да добавя...

Самият той ми беше казвал: "Как да бъда с теб, след като до голяма степен мислите ми ще бъдат другаде?!"

В същото време твърди, че му липсвам, че ако се отдръпна от него, ще страда..но въпреки това знае, че и този момент ще настъпи, рано или късно. Ревнува.



Тема Re: не го преодоляваме...нови [re: parvaty]  
Автор Poзмapи (жилава)
Публикувано20.09.10 12:53



Уф, Парвати, и аз съм така днес.


Това с обаждането не знам как ще стане, няколко пъти се издънвам и му се обаждам.
Както казваш, сама си удължавам агонията.



Тема Re: Как ГО/Я преодолявате?!нови [re: Sayoroma]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано20.09.10 15:04



Много, адски много е объркан. Почти никаква връзка между действия и думи...
Как умеем да оправдаваме мъжката безотговорност, а?


По делата ще ги познаете, думите са си проста манипулация, за да получи желаното, без да влага нищо от себе си.

Всеки може да те гледа като мериносна овца и да ти ги реди като по филмите, но докато не ти го покаже с дела, пиши работата бегала.
Щом се опитваш да разсъждаваш трезво, премини като на филмова лента случилото се, но като ням филм. Тогава ще ти стане по-ясно, за какво всъщност става дума.

Така ще стигнеш до половината от пътя. Другата половина е, с твойте собствени желания, които си пробудила. ... Помисли си, в колко сценария за вашето бъдеще си го включила и в какви срокове...... хайде сега ги изтрий.

Редактирано от Villy. на 20.09.10 15:13.



Тема Re: не го преодоляваме...нови [re: Sayoroma]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано20.09.10 15:24



Ще ти цитирам думи, на един мъж, който ми разясни точно това мъжко поведение.

"Някакси не върви да каже - дръж си телефона включен, ще те потърся ако остана на сухо и ме засърби.
Съпътстващият ефект от това е и че момата се чуди и мае. Т.е. подозира, че нещата не са съвсем наред, но не може с категоричност да се обиди или фръцне. И остава на една ръка разстояние. Което той цели.

Сама виждаш, че рецептата работи перфектно. "



Тема ох, ох, ох ...нови [re: Sayoroma]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано20.09.10 15:30



ето това, последното "Как да бъда с теб, след като до голяма степен мислите ми ще бъдат другаде?!" казва всичко!

Ако един мъж не те желае, не те иска... откажи се от него! Сигурно други биха те посъветвали да бъдеш търпелива, и т.н., че любовта изисква време - дрън-дрън щуротии - страстта или я има, или - НЕ! Отношенията започват със секса, пък евентуално свършват с любов... желанието за другия, мечтата за очите му, огъня в слабините - това е важно! А, че си му ценна и ще му липсваш... ами, сигурно е така, вероятно те харесва като човек, но не те желае - аз не бих търсила отношения там... не може да ти е приятел, защото го харесваш като мъж, а приятели, предполагам, имаш достатъчно - НЕ СЕ НАРАНЯВАЙ! Бягай, бързо, ако ти е възможно!!! Избягвай го, избягвай да го срещаш, не говори с него... поне, докато почувстваш достатъчно Сила, за да можеш да общуваш с този човек, без да усещаш пламъка в теб! Съжалявам, че съм лошия вестител, но в случая няма добри новини за споделяне... така виждам нещата... а, когато постна първия постинг, понеже отидох на спорт, си мислех на пътеката за тебе... и как всъщност нищо не е обречено, преди да сте имали интимност, преди да сте се "познали"... но, във този случай, при положение, че той открито ти заявява, че мислите му са към другата... Къде си ти? Нямаш място там... Извинявай!



Тема Е, няма нищо,нови [re: Poзмapи]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано20.09.10 15:32



на всеки се случва да се издъни... хора сме, нормално е да ти липсва другия, и да сглупиш...

И аз ставам телефонистка, понякога, затова в носталгични моменти изключвам или "забравям" телефона си ! Леко по леко, ден след ден... и Рим не е бил построен за един ден!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.