Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:15 21.05.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Е, получих каквото исках!  
Автор parvaty (божествена)
Публикувано26.08.10 22:27



Да изпитам Емоцията, дори за един ден... човек би трябвало хубаво да внимава какво си пожелава! четох си темата сега... реването ми през април тук... ... хубаво, влюбих се, усетих се жива... мога да изтрия спомена за устните му, езика, докосването му, присъствието му в мен... не ги усещам, забравям ги... но начина по който проникна в съзнанието, в мислите ми, подкрепата му, хубавите думи... Как? ТЯХ как да забравя???... Сладката тръпка от името му върху дисплея на телефона ми... да сменя телефона? А главата си??? мъчно, много мъчно...





Тема Re: Е, получих каквото исках!нови [re: parvaty]  
Автор svobodna2 (неспасяема)
Публикувано27.08.10 09:40



Не съм чела темата ти ,но ми е достатъчна емоцията,която споделяш в момента....има неща,които няма как да изтриеш от сърцето,душата и главата си.... просто ги остави да се спотаят някъде там,за да боли по-малко...ако е възможно....на мен не ми е....ама давам акъл...



Луд умора няма!

Тема Re: Е, получих каквото исках!нови [re: parvaty]  
Автор Poзмapи (жилава)
Публикувано27.08.10 11:46



Парвати, преди няколко дни, успях да изляза от такъв едногодишен и няклоко месеца отгоре период - от болезнена любов ( = обсебеност и фиксация) по един човек.

Не беше лесно, но съм доволна, че успях. Също така не беше добре за мен, че не съумях по-рано да приключа - попречи ми на работата, на самочувствието, на живота изобщо.

Но така е трябвало да стане, като не съм си научила по-рано уроците, те се повтарят.

Телефона - изтрих му координатите и окото ми не мигна.



Хора, които ми причиняват болка, като се отдръпват от мен, или не ме искат при себе си, просто нямат място в моя живот и не са важни за мен.

"Сбогом на илюзиите, добър ден, радост."

Тема Re: Е, получих каквото исках!нови [re: Poзмapи]  
Автор svobodna2 (неспасяема)
Публикувано27.08.10 15:50



"Хора, които ми причиняват болка, като се отдръпват от мен, или не ме искат при себе си, просто нямат място в моя живот и не са важни за мен"
Колко точно казано... време ми е и на мен да го осъзная и да се отърся..



Луд умора няма!

Тема точно това правя...нови [re: svobodna2]  
Автор parvaty (божествена)
Публикувано27.08.10 22:09



... заключила съм го в едно чекмедженце, и от време на време го отварям... спомням си разговорите ни... лошото е, че имам някои песни, които ми напомнят него, и които доста ги пускат навсякъде...

и ми е готино да се сещам за целувките, прегръдките, ръцете му върху бразилското ми дупе... е, не си позволявам да мисля често... но вечер... вечер става лошо!



Тема О, абсолютно!нови [re: Poзмapи]  
Автор parvaty (божествена)
Публикувано27.08.10 22:13



Като ти кажат в прав текст "върви си по пътя, не ми се обаждай, и не ме търси повече" е нормално да приемеш желанието на изричащия тези думи... лошо е когато не разбираш МОТИВИТЕ за тях, а ти се дават мъгливи и половинчати обяснения...

но, всеки има своята причина да прави каквото прави! това не го прави по-лош в очите ми, нито по-добър - просто не е бил наясно иска ли ме, или не, и направи преценка в негативно за мен последствие... но, ще мине! И без друго нашата връзка нямаше бъдеще... той е твърде обсебен от миналото си, пък и, нашите Светове са различни... макар, че кой знае... за Любовта аз бих влязла в огъня... както и да е, не е бил моя човек, както сам каза! не, че не ми се искаш е да е! ще мине, ще го престрадам, макар да се бях зарекла никога повече да не дам на мъж сърцето си! Жалко, че чак в последствие се сетих за заканата си! Съчувствам ти, обаче, за каквото си преживяла... е, на мен ми отне почти 5 години да се отърся... всеки с неговото си Време! Успехи, и смело напред!



Тема Re: точно това правя...нови [re: parvaty]  
Автор Poзмapи (жилава)
Публикувано27.08.10 22:18



и ми е готино да се сещам за целувките, прегръдките, ръцете му

На света има около 3 000 000 000 мъже.
Всички те могат да цеулват, обичат, прегръщат.



"Сбогом на илюзиите, добър ден, радост."

Тема ооф, бе!нови [re: Poзмapи]  
Автор parvaty (божествена)
Публикувано27.08.10 22:27



там е работата... не искам три милиона, исках този конкретен... на мен ми трябва емоционална пенетрация, преди физическата... много е добър - и в двете, повярвай ми...

ама, нищо, аз съм Козирог - както казва майка ми "дъщеее, дъще, главата ще си загубиш, ината не си оставяш!" ще го забравя, бе! просто ми трябва Време! ама имам нужда да говоря за това, защото просто трябва да го изкарам някак си от себе си - знаеш, жените говорят...



Тема Re: ооф, бе!нови [re: parvaty]  
Автор Poзмapи (жилава)
Публикувано27.08.10 22:40



А, така може - говори си тогава на воля.



Тъй тъй, единствения ти трябва.

Аз още го чакам - единствения, емоционално допълващия ме, второто ми аз, предопределения от съдбата, дето още от първия миг и знам, че е той, дето сме на една вълна, дето ме кара да се чувствам на 27 небе...- на 44 години.

Опичай си акъла.

"Сбогом на илюзиите, добър ден, радост."

Тема Хаха! [re: Poзмapи]  
Автор parvaty (божествена)
Публикувано27.08.10 22:50



Много ми харесваш, честно казано!

Аз съм на 35, сама жена с дете! т.нар. баща на дъщеря ми ме преследва три години да се съберем, и накрая реши, че не е изчислен за съвместно съжителство - аз бях в петия месец, сватбата ни вече беше официално афиширана опосредством покани, които бях раздала на познатите ни! Готино! Чувствах се като НАЙ-ГОЛЯМАТА плюнка на планетата! ама, аз явно имам влечение към мъже, които ме карат да се чувствам така... Както и да е - нищо не искам, вече - просто да обичам някого, да го прегръщам, да изпивам устните, езика му... да го любя - без утре и после! ама, на.... разбирам ти урока, обаче аз уча точно по същата система!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.