Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 03.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: да намериш човешко съществонови [re: parvaty]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано14.09.10 23:11



Винаги "Живота е гаден", за хората, които се възприемат като жертвен агнец.
Твърдиш, че търсиш вината винаги в себе си, а само повтаряш, ми той живота, ми тя съдбата, ми той, ми тя, ми ние/разпределяне на вина/ .... А ти?
Мъдрият Буда, е казал: Нашите желания, са наши страдания! Спри да искаш и изискваш и тогава ще получиш повече отколкото си очаквала .... но за това си трябва здрав гъзец, а не мрънкане, какъв бил живота и съдбата, видиш ли!


А сълзите .... безсилие, че не можеш да получиш това, което искаш.
А обичките .... доста дебел синджир си направила с тях и си се оплела в него, като пиле в калчища.

Битки отдавна съм се отказала да водя, понеже не си струват цената
Защото си пропуснала истинската печалба от битката, докато си мрънкала, че не си получила точно определена награда.

никаква способност да подбирам индивидите, в които се влюбвам!
Влюбваме се в хора, които могат да ни помогнат да научим следващият си житейски урок. Ти учиш ли си уроците? Или се чудиш още, защо някой ти преподава химия, когато ти си "убедена", че си в час по литература?


п.п.
Защо съм груба? Защото само ако ти подпаля фитилите, ще има вероятност да проумееш какво ти пиша.
Знам, че няма да ми отговориш, но и аз вече няма да ти пиша. Спирам с неисканите съвети. Обещавам!



Тема Hohohohohoho...нови [re: Villy.]  
Автор parvaty (божествена)
Публикувано15.09.10 13:49





За втори път ми казваш, че няма да ми пишеш повече - крайно време е да започнеш да си изпълняваш обещанията! И не се притеснявай - царица съм на огледалното поведение!



Тема Моля Барбарела да заключи темата!нови [re: parvaty]  
Автор parvaty (божествена)
Публикувано15.09.10 13:49







Тема Re: не го чети :)нови [re: Иrджи]  
Автор тxъмб (портокалче)
Публикувано15.09.10 14:22



Благодаря.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.