Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:08 03.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Неее, Воля,нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор parvaty (божествена)
Публикувано29.08.10 21:41



не се самонавивам...

Наистина всичко свърши, дори той прави едни такива интересни намеци тук и там, които леееко нагарчат... ... в същото време аз съм честолюбива и не бих лазила и мрънкала повече от необходимото - помолих да ме извини, умолявах, говорих... после разбрах някои работи... както и да е... минало е! Не уцелих човека, на когото да демонстрирам принадлежност и доверие - той няма нужда нито от мен, нито от тях... Сигурно затова ми е тъжно! Защото се държеше точно ОБРАТНОТО, накара ме да се чувствам важна за него, значима, уникална... Ама, минало! Край!



Тема Re: Неее, Воля,нови [re: parvaty]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано29.08.10 21:55



Останах с впечатление, че не е имало за какво да се извиняваш и че той е реагирал нещо неадекватно заради негови си нерешени неща...ти си знаеш. А изглежда си и решила вече за себе си... На добър път, а ако си на правилния, ще е друг. Късмет





Тема Мерси,нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор parvaty (божествена)
Публикувано29.08.10 22:46



подобно!

Според мен не бях направила нищо, не разбрах как го обидих, но той се засегна - затова се извинявах! Ама... понякога... само понякога... ми става малко мъчно... Да, всичко ще се нареди по един или друг начин! Днес счупих един стенен часовник, в центъра на който има огледало... Поличба! Хем хубаво, хем различно! Успехи и на теб!



Тема Re: Е, получих каквото исках!нови [re: parvaty]  
Автор Boждa (Одиозен)
Публикувано30.08.10 03:38



Е, това е прекрасно, макар че звучиш като да е било опустошителна емоция.





Тема Re: не го чети :)нови [re: Иrджи]  
Автор h-o-r-n-e-t (walker)
Публикувано30.08.10 12:46



Не мога да мисля дали първата част е така, затова не мога нищо да кажа, но съм напълно съгласен с втората част.



Тема Re: Е, получих каквото исках!нови [re: parvaty]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (старо куче)
Публикувано02.09.10 23:40



Трябва да се радваш.
"Ден, година храни"



разклати преди употреба

Тема Не е здравословно да ме четешнови [re: parvaty]  
Автор Иrджи (дива)
Публикувано14.09.10 08:56



Това с бащата на дъщеря ти .... ти си му показала, че е излишен в живота ти, че не си го приела като партньор /Изабела го е описала доста добре/. Не си му дала мястото до себе си, а си настанила там приятелката си и кой знае още колко човека и егото си. Но приятелите след срещата си отиват в къщи при мъжете/жените си, а ти оставаш сама със съветите им и с едно студено пресметливо его, което не търпи конкуренцията на сърцето.

Отглеждам едно лимонче, вече трета година, сега има две малки зелени лимончета и още две колкото орехчета. Това, от една страна ме прави някак странно горда, защото е единственият плод, който съм отгледала успешно, не че съм пробвала с друг, но цветята не ги броим, то не съм и голяма цветарка де, от друга страна, егати и капризното лимонче.
То не беше гледане, поливане, чистене, пръскане на листата с вода с подходяща температура, някакви железа забивахме по едно време, опрашвахме като пчелички поради липса наблизо на такива, и накрая, след три години зор има цели две лимончета.
Обаче, резултатът е, че като купувам лимони, а у нас се хапват много, само дето не произнасям по една молитва, че разрязвам с нож тази нежна и ужасно капризна перфектна жълта коричка. Сложно е.

Защо ти го разказвам? Ако положиш грижи и търпение за едно човешко същество, както аз за лимончето, няма начин да не благославяш всяко следващо. Ако не го благославяш, значи само си си мислила, че полагаш грижи и че си търпелива.



Ако искаш, помисли над думите ми.



Тема да намериш човешко съществонови [re: Иrджи]  
Автор parvaty (божествена)
Публикувано14.09.10 12:31



на което да се отдадеш, в днешно време е много трудна задачка, Игджи!

Всеки се е окопал, защото Живота стана ... гаден! Ама, Живота сме ние! Няма как да положиш грижи за някой, който не те интригува, или ти затръшва вратите, или не те допуска до себе си - Битки отдавна съм се отказала да водя, понеже не си струват цената - била съм там, и съм се борила... и за какво??? Сълзите СЛЕД ВРЕМЕ не струват и пукната парА, не ме трогват, няма ме вече... дълга история, много дълга... много ... празнини!

Израза "баща на дъщеря ми" по принцип считам за отвратителен - аз нито го чувствам като такъв, нито се е показал в тази роля! Черна точка за мене - никаква способност да подбирам индивидите, в които се влюбвам! И ОЩЕ една обичка на ухото - а вече нЕам место!

Сори, днес не ми е ден за разяснение, а тази тема оставихме активна, само защото Барбарела имаше основание относно труда, който хората са си дали да ми дадат обратна връзка - лично аз не желая да я дискутирам повече - каквото, това!



Тема Re: да намериш човешко съществонови [re: parvaty]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано14.09.10 15:54









Тема Re: Не е здравословно да ме четешнови [re: Иrджи]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано14.09.10 18:13



Е тя според теб кво да направи, челна стойка ли?



Насила хубост не става




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.