Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:55 18.05.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Пожелавам си...нови  
Автор тxъмб (портокалче)
Публикувано10.06.10 16:40



Последния път когато се влюбих беше преди около 5 години. Сега като се замисля 5 години са си много време. Изгубено време. Е, може би не чак толкова изгубено

. А и незнам дали сега хората не се влюбват по-рядко заради начина ни на живот, който се промени доста в последните години. По-студени ми се виждат всички. Едно време нямахме много и се радвахме на малко, а сега имаме повече и почти не се радваме на нищо... Ще оставя нещата дотук - за да не взема да звуча прекалено песимистично или пък недай си боже прекалено оптимистично...

А ако някой все още не се е досетил - това което исках да кажa е, че си пожелавам да се влюбя. Скоро.

Приемете го като новогодишно пожелание, защото за тази година не си пожелах нищо.



Тема Re: Пожелавам си...нови [re: тxъмб]  
Автор reborn2008 (of Chaos)
Публикувано10.06.10 19:44



Благодаря
и аз ти го пожелавам същото.... за рождения ден /кофти само че не може да се купи или симулира виртуално/

For a lonely soul, I'm having such a nice time


Тема Re: Пожелавам си...нови [re: тxъмб]  
Автор Изaбeлa (nova)
Публикувано10.06.10 19:55



Все още има хора, които имат топли сърца и се радват на малкото ... да, по-малко са/доста по-малко/, но когато откриеш такъв човек /пожелавам ти го/, няма начин да не се влюбиш в него и тази любов да те изпълва и прави живота такъв, какъвто беше "едно време".



Само не разбрах това с новогодишното пожелание през юни , но за това пък ми подейства като фреш



Тема Re: Пожелавам си...нови [re: тxъмб]  
Автор Boждa (Одиозен)
Публикувано10.06.10 22:14



давай....и аз ти го пожелавам...





Тема Re: Пожелавам си...нови [re: reborn2008]  
Автор тxъмб (портокалче)
Публикувано10.06.10 23:05



За рождения ден не върши работа - мина вече, а не ми се чака другия - ако може за малко по-скоро да стане...



А, не е кофти, че не може да се симулира виртуално или купи - даже по-добре - и без това вече сме заринати от виртуални простотии които симулират какво ли не и джаджи които не ни трябват... Така че не давам любовта за такава цел. Би било много скучно ако можем да я имаме когато ни скимне...

А на мен не ми е скимнало, а ми е хрумнало - така че има разлика. Даже ми се иска.



Тема Re: Пожелавам си...нови [re: Изaбeлa]  
Автор тxъмб (портокалче)
Публикувано10.06.10 23:15



Да наистина има много такива хора, в което се убеждавам дори всеки ден (или поне веднъж седмично

), и колкото и наивно да звучи аз ще намеря моята половинка рано или късно. По-скоро рано.

А за новогодишното пожелание - може и да е малко късно, но те нали не се губят? В смисъл нямат давност - поне не съм чувал да имат...

Аз даже и миналата нова година не съм си пожелавал нищо, но в момента не мога да се сетя за нищо друго, затова ще си го пазя за по-натам...



Тема Re: Пожелавам си...нови [re: Boждa]  
Автор тxъмб (портокалче)
Публикувано10.06.10 23:17



Благодаря ти.





Тема Re: Пожелавам си...нови [re: тxъмб]  
Автор reborn2008 (of Chaos)
Публикувано11.06.10 19:55



ако може за малко по-скоро да стане...
добре - ще ти поръчам доставка за 15 август


без това вече сме заринати от виртуални простотии които симулират какво ли не и джаджи които не ни трябват... - не си прав не сме заринати - някои се зариват по собствено желание

А на мен не ми е скимнало, а ми е хрумнало - така че има разлика. честно не мога да усетя разликата между двете ама ти си знаеш

For a lonely soul, I'm having such a nice time


Тема Re: Пожелавам си... [re: reborn2008]  
Автор тxъмб (портокалче)
Публикувано11.06.10 20:27



Супер - 15-ти август е добре - ще го очаквам с нетърпение.



Така е - човек ако сам не се за(т)рие няма кой друг да го зарие. Въпроса е, че в момента кампанията която казва "ти трябва да притежаваш и това, и това..." е доста по-усилена - да не говорим, че когато бях малък изобщо нямаше такава. И голяма част от хората я приемат на драго сърце. А за хрумването се шегувах.



Тема Re: Пожелавам си...нови [re: тxъмб]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.06.10 01:11



Чудесно пожелание. Дано ти се сбъдне.

И дано чувствата ти са споделени. Тогава ще е още по- добре.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.