Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:42 24.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ей, майничките ...  
Автор Изaтa (оная)
Публикувано25.05.10 15:30



... да знаете, че много ви завиждам, че можете да го гледате по дискотеките това невероятно чудо на природата. Страшна зараза е това момче и с тази невероятна усмивка ..... (щом и на мен ми свършиха думите, не е истина просто)








Тема Re: Ей, майничките ...нови [re: Изaтa]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано25.05.10 16:02



Слава богу се подвизавам по места, където търпимостта към такава музика и изпълнения граничи с нулата





Тема Re: Ей, майничките ...нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Mpaзя ce ()
Публикувано25.05.10 16:10



Е това вече е супер, нали?

Това е изпълнение.





Тема Re: Ей, майничките ...нови [re: Mpaзя ce]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано25.05.10 16:20



Пробвай с това:





Тема Re: Ей, майничките ...нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Mpaзя ce ()
Публикувано25.05.10 16:24



Не се усмихва като маймунка, за да е като таланта от талантите.

Танца на маймуните е с постоянна усмивка и определени движения в кръста.При японците има маймуни и знаят как танцуват те, ама тук като не знаят и го приемат за сензация маймунското танцуване.



Тема Re: Ей, майничките ...нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Изa бeлятa (оная ве)
Публикувано25.05.10 16:41



Ако не забеляза, момъка денси всякаква музика (брейк, черно ...), та трябва да се подвизаваш по джаз барове, че да не го видиш.



Хич не ме интересува какво танцува. Тази заразителна усмивка, това игриво и изразително лице с хиляди физиономии, което може да ти задържи вниманието така, както само дете умее и това, че всяка една частичка от тялото му се движи в танца .... очарователен е и страшно магнетичен.



Тема Re: Ей, майничките ...нови [re: Изa бeлятa]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано25.05.10 16:51



Искаш да кажеш, че мога да го срещна и в Найлона да денси на това:

????



Тема Re: Ей, майничките ...нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Изa бeлятa (оная ве)
Публикувано25.05.10 17:38



Разбирам желанието ти да ме взимаш за мезе, но нека не прекаляваме. Още в началният пост не напразно споменах дискотеки, т.е. места в които се танцува.


Само да кажа, че кофеенето не е танцуване.
Разликата е в това, че при денсенето си правиш вътрешностите на мътеница, а при кофеенето си правиш мозъка на мътеница. И двете съм ги пробвала ... но първото си ми по-харесва.

п.п.
Леле как ме върна във времената когато Милена Славова беше още една дългокрака кака с кожени гащи и лисича опашка висяща на бедъра, висяхме по синьото кафе и Кристал, ходехме с ластични дънки и големи увиснали ризи (баща ми бая пропищя тогава ) и барабаниста на Епизод ми барабанеше на чина .... това музиката е голям съхранител на спомени.



Тема Re: Ей, майничките ...нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Изa бeлятa (оная ве)
Публикувано25.05.10 17:46



Класика







Тема Re: Ей, майничките ...нови [re: Изa бeлятa]  
Автор Mpaзя ce ()
Публикувано25.05.10 17:59



Класика е да викаш, вие сте машина за месо, а аз печеля кинти като ви го казвам. Глупаци идиоти, аз печеля кинти заради това, че ви казвам, че сте нищожества.



Колко е гадна. Нали? Тя печели кинти. От човешкото нещастие.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.