Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:53 18.05.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Голата истинанови  
Автор Изaбeлa ()
Публикувано15.05.10 11:19



Поискай нещо от хората и те ще те презрат. Дай им това което искат и те ще те обикнат.

А толкова не ми се искаше да я приема и още не ми се иска.



„Истинската цена на любовта е любов“ — Джордж Хърбърт

Тема Re: Голата истинанови [re: Изaбeлa]  
Автор blood2 ()
Публикувано15.05.10 11:25



А жените искат все голями работи.

Блаженни са тези с добрата ДНК и генетика.



За останалите, тоя с косата.



Тема Re: Голата истинанови [re: blood2]  
Автор Изaбeлa ()
Публикувано15.05.10 11:40



Остави ги хората, на тях колкото и да им дадеш все няма да им е достатъчно, като скъсан чувал са.


Давай на природата, на всичко в което има проявление на Бог, в което има живот. Ще видиш че веднага ще ти отговори с любов. Ако положиш грижи с любов към едно цвете, то ще те дари с най-красивият си цвят, ако дариж грижи с любов към едно дръвче, то ще те дари с най-вкусните си плодове ..... ако погалиш котката, тя ще ти помърка, ако погалиш кучето, то ще ти помаха с опашка и дори може да ти се усмихне.
В природата има дори за тези, които не могат да дават любов. Отиди в планината и ще откриеш диви плодове, диви цветя ... всичко, за което не си полагал грижа, но можеш да получиш.

„Истинската цена на любовта е любов“ — Джордж Хърбърт

Тема Re: Голата истинанови [re: Изaбeлa]  
Автор blood2 ()
Публикувано15.05.10 11:44



Природа няма- човека я унищожи.
За да отидеш някъде ти трябват пари и за път и за подслон. И една шепа боровинки ти излизат златни. Българина всичко граби от природата. Едно цвете да е ще отиде навръх планината да го откъсне. Защото бил беден и се нуждаел от всяко природно нещо да го има , че да оцелее.

Природа няма вече. Има стомана и бетон.Кой оцелява в природата - никой.

От кучето имам бълхи.





Тема Re: Голата истинанови [re: blood2]  
Автор Изaбeлa ()
Публикувано15.05.10 12:00



Има, как да няма. В градовете няма, но извън тях има колкото искаш.
Има планини, реки, зеленина, красота ... само трябва да отидеш до нея, а това няма как да стане докато седиш в града.


А ако искаш, можеш да си докараш природата у вас. Садиш си с саксийки и тенекийки цветя, домати, чушки и т.н. и ето ти птиродата на балкона.

Човек ако има желание ще намери лост и опорна точка и земното кълбо ще помести дори. Но няма ли желание ще си намери хиляди оправдания и все ще са обвинения към другите.

п.п.
Аз оцелявам в природата и още много като мен.

„Истинската цена на любовта е любов“ — Джордж Хърбърт

Тема Re: Голата истинанови [re: Изaбeлa]  
Автор blood2 ()
Публикувано15.05.10 12:04



Аз нямам дом. Къде да садя нещо?



За да имам дом трябва самостоятелно да живея.

Значи и ти си като онзи в сървайвъл дето яде сурово месо и пие собствените си течности. Отдава му се да оцелее. Може го.



Тема Re: Голата истинанови [re: Изaбeлa]  
Автор blood2 ()
Публикувано15.05.10 12:17



Да поясня , че ти трябва дълъг лост за да може опорната точка да подейства.
Дългият лост е или ума или парите.





Тема Re: Голата истинанови [re: blood2]  
Автор Изaбeлa ()
Публикувано15.05.10 12:25



Защо трябва да живееш самостоятелно? Ти правиш пространството в което си, дом. Никой няма да ти се разсърди ако отгледаш домати за салатката или ако отгледаш красиви цветя с които балкона да стане градинка.




Не ям сурово месо. Ям предимно плодове и зеленчуци които сме произвели сами. Останалото продаваме и си купуваме и другото необходимо.

Като само седиш и го мислиш, няма как са стане. Става, само с действие.

„Истинската цена на любовта е любов“ — Джордж Хърбърт

Тема Re: Голата истинанови [re: Изaбeлa]  
Автор blood2 ()
Публикувано15.05.10 12:29



Действай вместо мен тогава.



Те ми се сърдят заради това, че съм жив. Ти пък откъде знаеш , че не ми се сърдят?
И аз обичам само зеленчуците.



Тема Re: Голата истинанови [re: blood2]  
Автор Изaбeлa ()
Публикувано15.05.10 12:29



Никой не е занесъл нито ум, нито пари със себе си в гроба. Никой не е липсвал на хората, когато си е отишъл заради парите и ума си, напротив, заради тях са го погребали по отраничко, че други да се възползват от тях. Т.е. лоста е единствено това, което е в теб самият, това, което няма как да ти го отнемат ако умреш и което отнасяш със себе си.



„Истинската цена на любовта е любов“ — Джордж Хърбърт


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.