Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:31 10.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Отново за нея ...нови  
Автор fleurdelys (à la lie!)
Публикувано30.04.10 01:27



"Първият признак на истинска любов у младежа е стеснителността, а у девойката - дързостта" Виктор Юго

Вашето мнение ...





Тема Re: Отново за нея ...нови [re: fleurdelys]  
Автор Изaбeлa (пр.)
Публикувано30.04.10 09:08



Това странно ми напомни за ""Мъжът си избира жена, защото сърцето му казва, че тя е перфектната... Женат си харесва мъж и веднага почва да мисли какво трябва да промени в него за да го превърне в перфектния.".



Интересно, защо у девойката - дързостта се интерпретира, като веднага почва да мисли какво трябва да промени в него за да го превърне в перфектния?

Много е интересен и другият момент, че за да се получи реализация на тази любов, младежа трябва да прояви дързост, а девойката стеснителност.

п.п.
Интересна тема се отвори.



Тема Re: Отново за нея ...нови [re: fleurdelys]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано30.04.10 09:30



Така си е. И при попорасналите "младежи" и "девойки" даже. Мъжете започват да си вързват приказката, до степен да мучат нечленоразделно /по терминологията на мой приятел/, жените развързват здраво езичетата, скъсяват полите, отпускат деколтетата и стават свръхизобилни в демонстрация на прелести и съвършенства, чак агресивни, за да изчоплят Флюбения червящ се екземпляр от черупката.


Класиците винаги са прави.



Тема Re: Отново за нея ...нови [re: Aлиca.]  
Автор Изaбeлa (пр.)
Публикувано30.04.10 09:38



И после "Аз за какъв/каква го/я мислих, той/тя какъв/каква излезе!"





Тема Re: Отново за нея ...нови [re: Изaбeлa]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано30.04.10 14:45



голямата грешка , която често се допуска е меракът да променяш другия и да го правиш перфектен по своя си тертип за перфектност .

те за т'ва това класик не може да го е написал.



Тема Re: Отново за нея ...нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Изaбeлa (пр.)
Публикувано30.04.10 15:05



Да ти кажа, много мъже се впрягат сами в тоз капан, а не че жените ги бутат там.


Влюбен в девойката иска да и угоди и почва да попива всичко което тя казва, за да намери с какво да я зарадва. А тя опиянена от любов и харесва всичко хубаво, всичко което носи любов в себе си, всичко съвършено, защото съвършенството се постига само с любов и иска да го сподели и бърбори ли бърбори.
И какво става на практика .... "Тя иска прекалено много, тя търси съвършеният, тя това, тя онова ....и си бие сам камшика" и защо? ... да кажа или ти си знаеш?

Та това имах в предвид, като казах, че дързостта на девойката ... да си казва всичко каквото и е на сърце се интерпретира като желание да промени младежа, а то не е така, ако любовта е истинска.
За да се влюбиш истински в някой е нужно да го видиш, да видиш без очи това, което е невидимо за очите. Т.е. какво има да променяш на нещо, което е пробудило любов в теб? Ако тръгнеш да променяш, значи младежа не е това, което търсиш, значи не го обичаш.

Те за т'ва не всички мъже са класици.



Тема Re: Отново за нея ...нови [re: Изaбeлa]  
Автор diva 11 (свободна)
Публикувано30.04.10 15:18



Е браво, с това ми отговори на много питания за някои отношения между мен и други двама мъже. Единия искаше да ме променя, а другия аз искам да го променям. Значи правилно съм установила, че няма любов истиска, нито в единия, нито в другия случай.





Тема А ти звучиш,нови [re: Изaбeлa]  
Автор лимoнчeлo (мяу)
Публикувано30.04.10 15:24



като критик на класици.

.Внимавай,вечното недоволство , от някое дребно прегрешение, няма да ти донеса жадуваната награда.Установила съм, че колкото по-голяма свобода има някой във връзката , толкова по -отговорен е към нея,а и в крайна сметка всички си имаме кривици,перфектни са само ангелите,ама човеците сме смес от ангели и дяволчета.

Лимончелото е най-опияняващата форма на лимона,сладка грешка е да се пие като невинна лимонада.

Тема Re: Отново за нея ...нови [re: Изaбeлa]  
Автор blood2 ()
Публикувано30.04.10 15:41



Разбра ли каква е причината да има Чалга в България?





Тема Re: Отново за нея ...нови [re: Изaбeлa]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано30.04.10 15:59




В отговор на:

Все пак излезнаха с теория,че тази история
би трябвало вече всеки мъж да разбере -
никога в брака не трябва да се чака
сърцето да направи туп-туп и да спре.

Мъжът е мъж, нали така?
За брака трябва силна ръка,
а не полтъргайст.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.