Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:39 28.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема всъщност...нови [re: steffani]  
Автор Boждa (Одиозен)
Публикувано23.04.10 15:41



и на мен ми се щеше тук да се пише повече за любов, отколкото за психология, и нееднократно заявих позицията си, но явно любовта всички я разбираме различно...или пък аз я разбирам различно....пък и аз като отида в Рим, правя като римляните...





Тема Re: Барби,нови [re: steffani]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано23.04.10 15:48



Древни писания не се разрешава да се вадят .

Но може да напишеш тема, в която да дадеш линк към древните писания.



Тема Re: Барби,нови [re: Bлeчyro]  
Автор Изaбeлa ( )
Публикувано23.04.10 17:27







Тема Re: всъщност...нови [re: Boждa]  
Автор Изaбeлa ( )
Публикувано23.04.10 17:44



Можеш да прегледаш темите и ще установиш, че темите, които и на теб биха ти харесали имат по 10-тина поста и умират, но за това пък, пусни някоя тъпа тема и гледай как идват и от други клубове и почват да философстват и да обясняват как пишещите тук са не разбиращи и кой какъв е, едно мерене до припадък .....


Та, си много прав като отида в Рим, правя като римляните.

п.п.
Не искам да кажа, че съм херовимче, напротив, дразнител съм и то от тези, като трън в петата .... но само така между плявата може да се намери и нещо съществено, защото само ако накараш хората да говорят, можеш да разбереш как мислят. От мълчанието им, нищо не можеш да разбереш за тях. А така не можеш да разбереш и нищо за любовта, защото тя е отношение, а не думи.



Тема Re: Барби,нови [re: Бapбapeлa]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано23.04.10 18:25



Само ако успееш и да ми обесниш каква е разликата между нова тема и вдигната стара ще те черпя фасул със сланина и чесън.
Излчивам неудобството да сложиш проклетия линк, което прави адски неудобно всичко...





Тема Re: Барби,нови [re: steffani]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано23.04.10 18:26



Разбира се, че е разрешено





Тема Re: Барби,нови [re: The Fallen Angel]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано23.04.10 18:42



май искаш да си изпросиш наказание.

стари теми не се вдигат. това е.

напиши нова и там давай линк.



Тема Re: всъщност...нови [re: Изaбeлa]  
Автор Boждa (Одиозен)
Публикувано23.04.10 19:20



поет съм аз на любовта незнаен..дори и в цинизма ми ще откриете романтиката...



Тема Re: Барби,нови [re: steffani]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано23.04.10 19:44



Направете клуба VIP. Така само предварително одобрени от модератора никове ще имат достъп да пишат в клуба. Поне ще се отървете от неудобни и неприлични навлеци, по-лесно е от превъзпитаването им.





Тема Re: Барби,нови [re: Aлиca.]  
Автор jumblies ()
Публикувано23.04.10 19:53



той вече е






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.