Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:03 29.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утронови [re: nik52]  
Автор Изaбeлa ( )
Публикувано22.04.10 09:04



Оооооо ама ти си си нямал вино в чашата, за това се цепеше цяла вечер от колектива.



Като няма мачове, има истини за бистрене един тон, ма без винце в чашата, няма истина. Не се отказвай само защото сме на различно мнение, то по една тема може се разминем, по друга да се сблъскаме, по трета да се окажем още зелени ... то това му е хубавото, че не сме единодушни по всички теми.

Хайде, довечера ще ти следа чашата, да не остава празна, а ти давай тематиката.



Тема Re: Добро утронови [re: Bлeчyro]  
Автор Изaбeлa ( )
Публикувано22.04.10 09:07



Правилно, не те оправдава, че не ми отговори



Ей, никой не ни видя това в главите, т.е. не сме ни лук яли, ни лук мирисали. Какви оправдания, какви 5 лева, като крилцата ни на гърба потрепват.



Тема Re: Бара отваря вратинови [re: Изaбeлa]  
Автор Foolosopher (amorous)
Публикувано22.04.10 11:48




Честит Ден на Земята!

Naughty by nature.

Тема Re: Бара отваря вратинови [re: Изaбeлa]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано22.04.10 12:19



Бар дами не видях нещо.





Тема Re: Бара отваря вратинови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор Изaбeлa ( )
Публикувано22.04.10 14:54



Сигурен ли си





Тема Re: Бара отваря вратинови [re: Foolosopher]  
Автор Изaбeлa ( )
Публикувано22.04.10 14:55



Благодаря ти! Честит да е и за теб и много слънчев, природен и усмихнат.





Тема Re: Добро утронови [re: Изaбeлa]  
Автор nik52 (много непознат)
Публикувано22.04.10 19:02



За чашата позна, фана паяжина. Хубаво вино не съм пил много отдавна, жула неква водка.
Мачове и аз гледак когато има възможност, но не съм пристрастен. Ма тея тука задръстеняци много редко ги пускат. И си е друго с хубаво винце хубава компания и някакъв интересен мач например. А туке нема ни едно от трите. Да не говорим за хубави жени, е те такова тука ич нема, има само на екран.
Тъпо.



Тема Re: Добро утронови [re: nik52]  
Автор Изaбeлa ( )
Публикувано22.04.10 20:05



Ти пък, не е важно какво пиеш, а да го правиш с кеф. Не е важно какво гледаш, а да го правиш с кеф. Не е важно дали и компанията е при теб, важното е желание и настроение да има, нета е насреща. За хубавите жени ... ми ти въображение нямаш ли?



Когато живота ти поднесе лимони, ми направи си лимонада.
С една приятелка днес си говорим, тя изпаднала в депресия и ще мре, щот нямала вече за какво да живее, само проблеми и на главата и седна и мен да окайва, че можело това ми ти онова ми ти. Та и казах една много стара истина, която съм я чувала от възрастните хора "Човек ако знае какво го чака, сам ще си изкопае гроба". Та в този ред на мисли, помисли си колко по-зле могат да станат нещата и се радвай на това което имаш.
"Един човек нямал обувки, а идвала зима, за това решил да отиде в храма и да помоли Бог да му помогне да се сдобие с обувки. когато приближил храма, пред него седял един просяк без крака. Човекът влязъл в храма и обръщайки се към Бог, казал "Благодаря ти Господи, че имам крака."."

Не е хубаво когато не можем да благодарим за това което имаме, че не можем да видим какво имаме, а все сме се вторачили в това, което нямаме, но утре ако го изгубим, ще го оценим и ще се молим поне него да имаме. А трябва ли да чакаме утре, за да се радваме, че можем да дишаме, да виждаме, да усещаме вкуса на храната си, да ходим, да се усмихваме. "Пийте, яжте и си носете новите дрехи, всичко останало е суета на суетите."

Всеки може с много, майсторлъка и гения идват от това, да можеш от нищо, нещо да направиш.

Ей това е истината в една чаша хубаво вино. Да ти е сладко.



Тема Re: Добро утронови [re: Изaбeлa]  
Автор nik52 (много непознат)
Публикувано22.04.10 20:29



Много ги разбираш ти тези работи.
Бях ти написал една страница, но я изтрих, някой друг път ще влезем в дискусия, много си права за някои неща, но за жените извъобще не си права, да знаеш.
http://www.youtube.com/watch?v=KU290S08ml0
Нещо за лудото вино, пак на кака Кичка.
Незнам защо всеки път като я спомена ме напъват разни римувания, например: кака Кичка с хубавата ... якичка, например.



Тема Re: Добро утронови [re: nik52]  
Автор Изaбeлa ( )
Публикувано22.04.10 20:47



но за жените извъобще не си права, да знаеш.
Знам!


Но нека не дълбаем с длетото тънко, че голяма беля ша напраим.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.