Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:55 29.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Какво е ..нови [re: blood2]  
Автор Изaбeлa (вода и лед)
Публикувано20.04.10 14:58



А де, какво е?





Тема Re: забравили са си заряднотонови [re: Изaбeлa]  
Автор Bлeчyro (Крокодил)
Публикувано20.04.10 15:02



Кът блее начи е овчо/може и козьо/, обръщаш се,той хуква -пада,слизаш и си го прайш на пастърма и си го хапваш за мезе....ако си човечен може просто да го погребеш



Говори ми....Умирам за глупости

Тема Re: Какво е ..нови [re: Изaбeлa]  
Автор blood2 ()
Публикувано20.04.10 15:02



Ама вие жените само за бебета мислите.Не е бебе, друго е.



Щом си говориш с даден човек на език различен от този на останалите, значи го обичаш.

Тема Re: Какво е ..нови [re: Bлeчyro]  
Автор Изaбeлa (вода и лед)
Публикувано20.04.10 15:04



Ей, веднъж и аз да уцеля





Тема Re: забравили са си заряднотонови [re: Изaбeлa]  
Автор Гeйлopд Maмин Eбльo (ебльо)
Публикувано20.04.10 15:09



Проблема е у твоя телевизОр,не си му интересна явно , затова и блее,като вакла офсъ..........смЕни си тактиките ,па чакай ефект.........винаги трЕбе нещо ново,за да се поддържа интереса.Един мъж и с една жена да живее ,трябва да му се струва,че е в харем,така се задържа внимание.Помисли се за 7-те воала на девойката Саломе!Както е казал мъдрия пророк- Между мъжа и жената трябва да има воал!Както искаш така го тълкувай , но едно е вярно -разнообразието е това което задържа и приковава вниманието.

..........И още нещо,познати са ми всичките писания на феминистките, така че си ги спести,от тях най- уважавам Симон Бовоар,като една класика в жанра.........не че имат място за реализация в днешния момент.



Тема Re: забравили са си заряднотонови [re: Гeйлopд Maмин Eбльo]  
Автор Изaбeлa (вода и лед)
Публикувано20.04.10 15:23



Извинявай, не искам да съм груба, но помолих без лични нападки.
Ще си затворя очите за това, че ме набута в ситуация в която определено не участвам, но ще те помоля да не го правиш повече, за да може да се разбираме, а не да се дъвчем безпричинно. Но крайното решение си го взимаш ти.



Като те чета .... виждам само отношения между Господар и слуга. Съжалявам, но за мен любовта не се вписва в тези отношения. И това не е феминизъм, човечност се нарича.



Тема Re: Какво е ..нови [re: blood2]  
Автор Изaбeлa (вода и лед)
Публикувано20.04.10 15:31



Какви бебета те гонят пък тебе. Да не си сънувал пак някой кошмар за клуба?





Тема Re: забравили са си заряднотонови [re: Bлeчyro]  
Автор Изaбeлa (вода и лед)
Публикувано20.04.10 15:32



Айдеее пак на пиене и мезета го ударихме


Вади дамаджаната и да се отпочваме, то се е видяло.



Тема Re: забравили са си заряднотонови [re: Изaбeлa]  
Автор Bлeчyro (Крокодил)
Публикувано20.04.10 15:33





Говори ми....Умирам за глупости

Тема Re: забравили са си заряднотонови [re: Изaбeлa]  
Автор Гeйлopд Maмин Eбльo (ебльо)
Публикувано20.04.10 15:39



къде си видяла личното,споделих нещо ти го разбирай както намериш за добре, това е една мъжка гледна точка,знаеш добре ,че мъжете винаги си остават момчета(на мама, на жена си ,на гаджето си)така ,че едно мило отношение като към един подрастваш юноша си е направо прелест


Равноправието ,дарлинг е една неосъществима химера, за съжаление.Казах ти тълкувай го както намериш за добре, но мацки с навирен нос ама хич не се котират,..........та помисли си дали не си чувала от баба си горчивата поговорка-"муха се лови с мед, а не с оцет".Давай го по-мило и нежно с любовника си и ще имаш успех.Говоря хипотетично за теб,не ти знам тръпката,нито живота,но винаги и в най-малкия спор можеш да съзреш прашинка истина.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.