Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 29.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Какво е ..нови [re: Изaбeлa]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано21.04.10 21:05



Именно опитност. Която лично аз за себе си преценявам като безполезна. И това е само моето мнение, нямам намерение да засягам когото и да е, или да споря за това.



Просто някои неща гледаш да не ги повтаряш де, общо взето това имам предвид. Не, че съм велика или че съм имунизирана.

Ами не знам за възрастта. Ако ти кажа: ето този град, прекрасен, чист, устроен, приятен, хората щастливи в него, но на еди кой си булевард има дупка, само в дупката ли ще гледаш или заради дупката изобщо няма да приближиш? Просто моеш да я обикаляш:) Например:))

И за поуките не знам. Осъзнаване бих го нарекла, а то няма как да стане докато не видиш и двете страни на едно нещо, та... просто почваш да избираш по- приятно:))

Редактирано от Cвoбoднa вoля на 21.04.10 21:20.



Тема Re: Какво е ..нови [re: Aлиca.]  
Автор Изaбeлa ( )
Публикувано21.04.10 21:06



Ма защо трябва да си тръгва, Лисо? То си е застанало там, гледа си в нищото и изведнъж някой му се развикал. И кво? Той трябва да се хвърли пръв в пропаста за да направи кефа на крякащото дето и то не знае какво иска, така ли?



и така като те слушам ... нима само глухото е човек и трябва да е съобразително, обгрижващо и т.н. и т.н. и ако не е трябва да го съдим най-строго и да го виним ? Кресльото не е ли човек? То не носи ли някакви отговорности или щом обича, всичко му е позволено и всички с него трябва да се съобразяват? Я помисли по тази си натрапчивост, моля те.



Тема Re: Какво е ..нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Изaбeлa ( )
Публикувано21.04.10 21:13



Е тва е, сега ако успеете да стигнете и до решение на хилядолетната загадка :Кой виновен, тоз дет дава баницата или тоз дето я яде?", направо ще ви призная.





Тема Re: Какво е ..нови [re: Изaбeлa]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано21.04.10 21:14



Ехеее, къде се отнесе?:))) Мисля, че доста избяга от темата:)

Викащият си избрал да си вика, ако беше избрал нещо друго, вероятно резултатът щеше да е друг. И ако смята, че някой му е длъжен за това, проблемът си е негов.



Тема Re: Какво е ..нови [re: Изaбeлa]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано21.04.10 21:16



Няма виновен

Скийш, просто е.



Тема Re: Какво е ..нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Изaбeлa ( )
Публикувано21.04.10 21:25



Ма пак си противоречиш.



Ако беше безполезна тази опитност, както ти твърдиш, значи хич нямаше да ти пука дали ще я повториш или не. не може да е без полза нещо, което те спасява от преминаване през нещо нежелано. Схващаш ли?

Знанието, че на даден булевард има дупка не е безполезна, щом ще ме спаси от посещение при монтьора и изскачане от джобовете на много кинти, които могат да отидат за нещо по-полезно.

Ако не беше минала през тази опитност, как мила ми воля, щеше да избираш?
Няма как да е безполезно нещо, което ти помага да не грешиш.
По тази ти логика, всички възрастни са безполезни, защото имат опитност. Сега остава да убием всички хора с опит и ще останат само бебетата, ама и те няма да останат ... познай защо?

п.п.
Що се пънеш да казваш на бялото черно, не мога да те разбера?



Тема Re: Какво е ..нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Изaбeлa ( )
Публикувано21.04.10 21:28



Сега остава да убедиш и Лиса в това.





Тема Re: Какво е ..нови [re: Изaбeлa]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано21.04.10 21:29



Влагаме различен смисъл в думата полезност. За това виждаш противоречие.



Полезни според мен са нещата, които ми носят удоволствие, радост, истина и любов. Другите са ми безполезни и гледам да ги заобикалям.

Редактирано от Cвoбoднa вoля на 21.04.10 21:29.



Тема Re: Какво е ..нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Изaбeлa ( )
Публикувано21.04.10 21:30



Изобщо не съм бягала от темата. И ако смята, че някой му е длъжен за това, проблемът си е негов., аджеба де, нал и аз това обяснявах до сега.





Тема Re: Какво е ..нови [re: Изaбeлa]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано21.04.10 21:32



Не убеждавам никой в нищо.

Сякаш, че тук е възможно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.