Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:47 17.05.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Сериозна тема  
Автор Изaбeлa (огин и пламък)
Публикувано15.04.10 09:40



Емоционалната нестабилност и как другите я използват срещу нас.
"Добрите отиват в рая, а лошите на всякъде", бих го преправила "Емоционално лабилните отиват в рая, емоционално стабилните отиват навсякъде."
Имаше и едно заглавие на книга: Защо добрите не могат да бъдат шефове

Вие какво мислите за тези, които са емоционално нестабилни и тези, които използват тяхната слабост за своя облага? И емоционално стабилните наистина ли са по-силните, щом ползват силата на емоционално нестабилните?



Тема Re: Сериозна теманови [re: Изaбeлa]  
Автор blood2 ()
Публикувано15.04.10 10:26



Емоционално стабилните постъпват по един и същи начин и са предсказуеми и затова не стават за шефове.
Емоционално лабилните са луди и именно заради лудоста си са приемани добре от всички и стават за шефове.
Лудите са на почит.Емоционално лабилните са на почит.



Продавам си сигнатурата безплатно.

Тема Re: Сериозна теманови [re: Изaбeлa]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (старо куче)
Публикувано15.04.10 11:01



А какво общо има с любовта?
Или нея я разглеждаш като дестабилизиращ фактор?



разклати преди употреба

Тема Re: Сериозна теманови [re: Изaбeлa]  
Автор Losty (Архимед)
Публикувано15.04.10 11:06



Страхотна тема!


Знаеш аз от кои съм и защо, нали? Няма да те тормозя, че гледам не си доспала от четене по клубовете...и никовете


пс. Ползвай безплатно моята слабост



Тема Re: Сериозна теманови [re: Изaбeлa]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано15.04.10 14:03



ЕН и ЕС за по-кратко.
ЕН не са хора! Често тяхната "слабост" се превръща в тежест на околните, които трябва да се съобразяват с тяхната ЕН-ост... Абе изобщо WTF е тая тема????





Тема Re: Сериозна теманови [re: Losty]  
Автор Изaбeлa (огин и пламък)
Публикувано15.04.10 14:45



Ти си от използвачите, за това се криеш зад жени, а нямаш доблестта да кажеш "право куме в очи", какво мислиш. А сега дори се опитваш да нападаш като женка с нокти. Драскай, няма проблеми, само гледай да не си изтъпиш ноктите докато драскаш сянката ми на паважа.



Ти можеш ли да покажеш мъжко поведение или само курвенското ти е в кръвта?


п.п.
Аз меки не ползвам.



Тема Re: Сериозна теманови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор Изaбeлa (огин и пламък)
Публикувано15.04.10 14:56



Как какво общо има с любовта.


Та нали кучки са точно жените, които се възползват от мъжките слабости (в момент в който сте подвластни на чувства и страсти).
Има и много кучове , и те използват по същият начин женската слабост.
В политиката, в икономиката и т.н., се ползват същите похвати. Искаш нещо, събираш една хайка емоционално нестабилни, даваш им кокалче, после сочиш "врага" и те вършат вместо теб мръсната работа. Когато омаломощят "врага" ти, само отиваш и нанасяш последният удар.

Разбира се, че емоциите и чувствата са дестабилизиращи, защото подвластни на тях, ние не сме способни да мерим и премерваме, да съдим и отсъждаме. Именно за това можем под влиянието на емоцията, винаги можем да преминем прага на човечността, особено ако разчитаме на човека до нас, а той ни е подвел.

Ей за такива ми ти работи е тази тема. И не ми казвай, че не ти се е случвало.



Тема Re: Сериозна теманови [re: Изaбeлa]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано15.04.10 15:01



Дефинирай си емоционално нестабилен първо. Защото мъжкото желание да ебем не е емоционална нестабилност а точно обратното





Тема Re: Сериозна теманови [re: The Fallen Angel]  
Автор Изaбeлa (огин и пламък)
Публикувано15.04.10 15:04



Всеки подвластен на чувствата си е ЕН, това не го прави нечовек, а само показва присъствие на сърце. Ако разгледаме ЕН, като слепец (сляп от любов, примерно), а ЕС, като негов водач. Кой е виновен, ако ЕН се окаже по средата на платното на магистрала?
Да, много по-лесно е, ако можем всички да се владеем и да не изпадаме в смешни ситуации като първати, която вчера редеше стихове на Вожда, а днес го предлага за общо ползване, само защото не взе нейната страна и не почна да се джанка с мен за да и защити "честа". Нищо, че малко стана "С чужда пита, помен прави." .... ма нейсе, не става, има и такива хора .... въпросът е, редно ли е ЕС да се възползват от слабостта на такива хора и да ги ползват за "пъклените" си планове, за лична изгода?





Тема Re: Сериозна теманови [re: The Fallen Angel]  
Автор Изaбeлa (огин и пламък)
Публикувано15.04.10 15:17



Да бе, за това като вирнат кучките опашки и сте като хипнотизирани и давате на заето, а като се освестите, ривете, че ви взели всичко, че и душите.



п.п.
Не визирам лично теб, не ти знам колко са ти слаби/силни ангелите, но ти сам казваше, за твой приятел, на който някаква девойка му взела акъла и той като кученце по нея....

Огледай се и ще видиш много ЕС, които се възползват от ЕН.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.