Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:31 02.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Редно ли е...?!нови  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано13.04.10 17:30



Чудя се редно ли е ако се доверя на някого и той ме прецака, след това аз да излъжа другите, които са като мен(доверчиви или идиоти - изберете си

)? Вслучая става въпрос за една проста игра, но си е общовалидно - трябва ли злото да поражда зло? Предполагам, че ако имаше как да си отмъстя щях да го направя, но понеже няма - си рефинансирам глупостта чрез нечия чужда глупост.
Как бихте постъпили на мое място?



Тема Не, не е реднонови [re: The Fallen Angel]  
Автор Изaбeлa (огин и пламък)
Публикувано13.04.10 17:40



С какво ще си по-различен от този, който те е прецакал? Толкова ли му се кефиш на постъпката, че искаш да приличаш на него?



Взимаш си поука и се научаваш на кои хора можеш и на кои не можеш да се довериш .... то така се добива опит, чрез проба-грешка, ти как я мислиш.
Като те сърбят ръцете и искаш да си го върнеш на някого ... ми върни си го на някой дет се гаври с друг като теб, така поне ще спреш посивяването си.



Тема Re: Не, не е реднонови [re: Изaбeлa]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано13.04.10 17:44



Не, че му се кефя на постъпката, но съм назад... Знам, че не са ми виновни другите глупаци и все пак вадя няколко хубави извода освен, че си избивам загубата:
Една и съща реклама в два случая - без цицореста русокоса мацка и с цицореста русокоса мацка има 1100% повече посещаемост в полза на цицорестата русокоса мацка... Не, че съм се съмнявал, но беше хубаво да видя точния процент





edit: Не искаше да ми се показва дяволчето

Редактирано от The Fallen Angel на 13.04.10 17:52.



Тема Re: Не, не е реднонови [re: The Fallen Angel]  
Автор Изaбeлa (огин и пламък)
Публикувано13.04.10 17:56



Ма то въпроса не е в количеството, а в качеството.


Много по 1 или малко по 1000? Да не говорим за износване и други подобни загуби. Накрая нема ти излезне баланса.



Тема Re: Редно ли е...?!нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано13.04.10 17:58





Ма тъкмо скоро си мислех за това - в така провокирана ситуация кво прай човек, кое е редно, така да се каже:)))) Да си го върне? Да попреглътне? Да се реабилитира по друг начин?Да разбере причините на зле постъпилия спрямо него и да прояви мъдрост? Да си рече "бе то нали всичко се връща"? Или "така било писано"?Какво?:))

Няма редно. Всеки постъпва така както ще се почувства по- добре.

И после си носиш последствията от избора:)) Правилото е, че както постъпваш, така приемаш да постъпват и с теб, т.е. намираш го за редно, след като го правиш:)



Тема Re: Не, не е реднонови [re: The Fallen Angel]  
Автор blood2 ()
Публикувано13.04.10 18:01



Глупости пълни.

Ако само русите мацки с цици бяха интересни, то тогава щяха да рекламират евтини сувенири за милионери и милионерите щяха да ходят само по евтини курорти и щяха да си купуват евтини неща.



Продавам си сигнатурата безплатно.

Тема Re: Редно ли е...?!нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор blood2 ()
Публикувано13.04.10 18:03



Значи според теб лошите хора са мазохисти?



Продавам си сигнатурата безплатно.

Тема Re: Редно ли е...?!нови [re: blood2]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано13.04.10 18:04



Абсолютно.



Тема Re: Не, не е реднонови [re: blood2]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано13.04.10 18:04



С фактите не можеш да спориш :)
веднъж за 15000 импресии имаше само 21 клика - 7 за 5 000 импресии.
После с мацката имах 77 клика за 5 000 импресии.





Тема Re: Редно ли е...?!нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор blood2 ()
Публикувано13.04.10 18:04



Те не са мазохисти.Просто имат мъртви мозъчни клетки в изобилие.
Схавна ли?
Като са ти умряли клетките и вече не чувстваш болката.

Продавам си сигнатурата безплатно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.