Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:55 10.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Към темата "Ако голяма" с ТЪГАнови [re: blood2]  
Автор where is my mind ()
Публикувано14.04.10 12:34



Не ми говори такива неща изобщо. Нямаш никакъв срам, за да правиш това сравнение.



change the perspective before the perspective changes you


Тема Re: Към темата "Ако голяма" с ТЪГАнови [re: Изaбeлa]  
Автор ne_znajko (ученолюбив)
Публикувано14.04.10 12:35



Пак ти казвам - не знаеш нищо за мен - пиша по принцип, много е вероятно да съм постигнал повече и от теб, но НЕ с борба, като Властниците, а с Талант.

За всеки случай по-добре да умра отколкото да използвам подхода на чалга певица или на политик, или на бизнесмен. Твърдо убеден съм в това!!!



Тема Re: Към темата "Ако голяма" с ТЪГАнови [re: where is my mind]  
Автор ne_znajko (ученолюбив)
Публикувано14.04.10 12:37



"Пагубно е да живееш с целия свят, човек ще се побърка."

Да, затова Човек му е нужна само още една Сродна Душа завинаги. Но ако не я е намерил... а годините са минали... Човек, колкото и да е "силен" накрая се пречупва. Виж темата на Парвати, ако искаш.



Тема Re: Към темата "Ако голяма" с ТЪГАнови [re: where is my mind]  
Автор blood2 ()
Публикувано14.04.10 12:37



Имам защото съм бил абсолютна гадост до която никой човек не е искал да се докосне.

Абсолютна гадост.Това че имам 5 бемки на лицето е нищо в сравнение на това как кожата ми е червена и има люспи по нея.

С каквото и да я мажех имаше люспи.
Ти знаеш ли какво е да те е срам да излезнеш защото по лицето ти има люспи от кожа и Днк мутации?И все още имам.
Аз не съм човек.Влечуго и лайно съм.
Люспи кожа голями и зачервени и мазни които падат от лицето ти.Аз съм генетично лайно.

Продавам си сигнатурата безплатно.

Редактирано от blood2 на 14.04.10 12:39.



Тема Re: Батьов...нови [re: ne_znajko]  
Автор Изaбeлa (огин и пламък)
Публикувано14.04.10 12:37



Всеки намира мир в себе си ... времето лекува - ЗАСИВЯВА всичко
Така и с мен.

Прав си, така е с теб. Това не значи, че всички търсят цвят в чуждият живот, вместо да го намери в себе си.



Докато философстваш ще срещаш все "психични отклонения", защото хората които не могат да се справят със собственият си живот почват да бистрят Реалността. А тези които си живеят собствената реалност, не се занимават с философстване върху вълните на живота.

Подобно нещо се е наблюдавало абсолютно винаги, защото всеки век си има своята лудост, това че е различна, не я прави по-малко лудост. Винаги е имало, има и ще има, хора които не се справят с живота, такива които се справят и такива които не само, че не се справят, но и дават акъл как се правело и си мислят, че знаят Истината.
Жалкото е само, че Истината не е знание, а увереност, която друг не може да ти даде, освен с любов.



Тема Re: Към темата "Ако голяма" с ТЪГАнови [re: ne_znajko]  
Автор where is my mind ()
Публикувано14.04.10 12:38



Аз не степенувам, а казвам, че едно е нарушение да има във формата, друго във функцията.


Иначе степенуването е спрямо човека. Прав си - ако най-важното за теб на света е да си красив - тогава това ще е най-големия недъг за теб. Както за певец да загуби слуха си, гласа... За танцьор.... и т.н. Но има един филм, казва се Inside I'm dancing и противно на това, което си мислиш, е много приятен.
Но също така има друго нещо - че организмът се научава да компенсира, както и психиката. И ако си лишен от нещо, което много искаш, можеш да намериш друго. Ако избереш. Примерно можеш да създаваш красота като рисуваш. Или да станеш архитект. Може енергията за дадено нещо да претърпи трансформации, ако изборът е животът.



change the perspective before the perspective changes you

Редактирано от where is my mind на 14.04.10 12:39.



Тема Re: Към темата "Ако голяма" с ТЪГАнови [re: blood2]  
Автор where is my mind ()
Публикувано14.04.10 12:41



Опитай с хомеопат.



change the perspective before the perspective changes you


Тема Re: Към темата "Ако голяма" с ТЪГАнови [re: blood2]  
Автор where is my mind ()
Публикувано14.04.10 12:42



Това говориш, защото ти е промит мозъка от баща ти. Опитай се да осъзнаеш, че не е истина това, което говориш и да се съхраниш по някакъв начин, дори при тези обстоятелства.



change the perspective before the perspective changes you


Тема Re: Към темата "Ако голяма" с ТЪГАнови [re: where is my mind]  
Автор blood2 ()
Публикувано14.04.10 12:43



Опитай, опитай, опитай.
Как да се грижа за себе си като живея с баща си ,който постоянно вика и всяка негова втора дума е псувня?


Къде да се махна-никъде.При кого да отида-при никого.

Най-накраят един ден ще се самоубия,поне се надявам да го направя.

Продавам си сигнатурата безплатно.

Тема Re: Към темата "Ако голяма" с ТЪГАнови [re: where is my mind]  
Автор blood2 ()
Публикувано14.04.10 12:45



Истина е.Лицето ми като е лайно е истина.


Ръцете ми като са лайно също е истина.Няма сила мъжка в мен нито мъжки ръце.
Краката ми също са лайно.
Сърцето ми също е лайно.

Другите имат генетично дадена сила,аз нямам.Това е положението.

И къде да се махна-никъде.

Продавам си сигнатурата безплатно.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.