Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 10.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Към темата "Ако голяма" с ТЪГАнови [re: ne_znajko]  
Автор blood2 ()
Публикувано14.04.10 12:09



Няма какво да му обясняваш.В казармата бях последен на тичането и дори не можех да вървя накраят и с минути закъснях от останалите.И ми беше гадно.

И белите ми дробове ми все едно бяха изстудени.Но това пак е генетично,при положение, че още като са ме раждали дробовете ми са били пълни с вода.
Няма какво да му обясняваш за генетиката.При положение, че водата не ме понася още преди да се родя.Затова имам гадна кожа и простотии генетични.

Продавам си сигнатурата безплатно.

Тема Re: Към темата "Ако голяма" с ТЪГАнови [re: Изaбeлa]  
Автор ne_znajko (ученолюбив)
Публикувано14.04.10 12:11



Дори най-богатите НЯМАТ онова, което е "собствената им реалност" в главите им!!!

Реалността е Обективна. Ограниченията са реални.
За едни по-големи, за други по-малки. А за някои - непоносими. Опитай се да се поставиш на тяхно място и ще се увериш.

Точно наличието на Реалност, напълно Извън Човека го Движи напред, да се бори.
Лошото е, че Борбата, сама по себе си е ЗЛО. Нали не би искала да живееш в Джунглата, с нейните "прекрасни природни закони"


То се вижда - човешкият "прогрес" е пълен регрес и днес и най-наивните вече не виждат добро в бъдещето.

Човек е Създаден да Твори, НЕ да се бори. Иначе ... по-добре да не го е имало.



Тема Re: Към темата "Ако голяма" с ТЪГАнови [re: where is my mind]  
Автор blood2 ()
Публикувано14.04.10 12:12



С тренировки при мен не става.Имам грешно ДНК.Вместо да се потя кожата ми произвежда киселина и я разяжда.


Какви предимства?Да не живея сам.
Предимството да ми се карат и да ме смятат за боклук всеки ден?

Продавам си сигнатурата безплатно.

Тема Re: Към темата "Ако голяма" с ТЪГАнови [re: where is my mind]  
Автор ne_znajko (ученолюбив)
Публикувано14.04.10 12:13



Колко певци в Б-я знаеш, които да имат Талант :)

Други, по-древни професии, днес се ценят повече.

Бива ли това, обаче да ги превърне в стандарт?!



Тема Re: Към темата "Ако голяма" с ТЪГАнови [re: Изaбeлa]  
Автор ne_znajko (ученолюбив)
Публикувано14.04.10 12:14



Обичам да давам тоя пример-

Кажи тия свои думи - че "всичко е в собствените ти ръце" на едно осакатяло негърче в Африка и после помисли как би се почувствала.

Редактирано от ne_znajko на 14.04.10 12:18.



Тема Re: Към темата "Ако голяма" с ТЪГАнови [re: PipilotaViktualija]  
Автор blood2 ()
Публикувано14.04.10 12:16



Закрила= пари.
Иначе мъжът не осигурява закрила.Напротив той самият бие жена си, но щом и дава пари всичко е наред.



Продавам си сигнатурата безплатно.

Тема Re: Батьов...нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Изaбeлa (огин и пламък)
Публикувано14.04.10 12:17



Въпросът не е в това, дали някой ми говори на шега или не.

Ако някой ме е харесал, наблюдавал от страни, опознал и решил, че аз съм жената за него, а аз през цялото време съм си нямала и идея за това .... значи ли, че трябва да взимам прибързани решения само въз основа на неговата преценка или на собствената си слепота спрямо него?
Ако наистина ме харесва и има сериозни намерения, ще е достатъчно търпелив да ми даде шанс и аз него да опозная и щом той ме е видял, значи е намерил нещо общо между нас и ще ми помогне да го открия. Ако се е шегувал, ще се засмее като мен и ще си подмине и всички пак щастливи.

Та, това, някой да ти се усмихне, приеме с топлота изказването ти и дори ти покаже, че иска да те опознае и разбере защо така си казал, а не те нахока, удари, критикува и т.н. .... не е присмех и не е отхвърляне.



Уж четеш Бах, а нищо не си разбрала.



Тема Re: Батьов...нови [re: Boждa]  
Автор Изaбeлa (огин и пламък)
Публикувано14.04.10 12:20



Ти само от време на време приемаш нещата без чувство за хумор





Тема Re: Към темата "Ако голяма" с ТЪГАнови [re: ne_znajko]  
Автор blood2 ()
Публикувано14.04.10 12:21



Кажи на Изабела веднъж завинаги, че не живеем в домовете си, а в телата си.
На едни телата са храм,на други торище.



Човек е създаден за да се бори.Това е философията на Американците.Животът е борба.

И аз съм на мнението , че е по-добре да го няма човекът щом целта му е да се бори със себеподобни.

Продавам си сигнатурата безплатно.

Тема Re: Към темата "Ако голяма" с ТЪГАнови [re: ne_znajko]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (старо куче)
Публикувано14.04.10 12:22



Много смислена тема наборе.
Аз как ги виждам нещата.
Към матриархат от ново поколение вървят нещата.
Ама има и добра новина - те тогава ще си отевем.



разклати преди употреба


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.