Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:12 01.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Батьов...нови [re: Изaбeлa]  
Автор ne_znajko (ученолюбив)
Публикувано14.04.10 14:10



Според зависи си е. В един случай се опознаваме, разбираме, че всъщност и той се е заблудил и си пожелаваме на добър път... в друг случай си ставаме добри приятелчета които се разбират и споделят емоциите си, в трети случай .... кой знае, може и годеници да си станем, в четвърти случай ..... дадеш ли шанс на нещо да се развие, можеш да очакваш неочакваното.

Теб кво те засяга аз какво ще си имам с мишока, ти нали го фрасна и го прати по дяволите, а са ми завидя, че се смеем с него.


О, Принцесо Изабел, аз да речем съм мишок, направи ме Принц и няма да мрънкам никога





Тема Re: Към темата "Ако голяма" с ТЪГАнови [re: ne_znajko]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано14.04.10 14:10



ама ти си много интересен човек...защо това, че не е негов свободен избор трябва да ни накара да правим нещо?
след като си почитател на библията приеми, че Бог му е отредил така.





Тема Re: Към темата "Ако голяма" с ТЪГАнови [re: The Fallen Angel]  
Автор where is my mind ()
Публикувано14.04.10 14:11



Е, иначе това е и преминаването от твърдо направо в газообразно състояние на веществата, но разбира се не предлагам човек като е неудовлетворен от живота си, да се изпари.





change the perspective before the perspective changes you

Редактирано от where is my mind на 14.04.10 14:11.



Тема Re: Към темата "Ако голяма" с ТЪГАнови [re: The Fallen Angel]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано14.04.10 14:11



Няма нищо лошо човек да избере да постигне цялостност с един човек.





Тема Re: Към темата "Ако голяма" с ТЪГАнови [re: The Fallen Angel]  
Автор ne_znajko (ученолюбив)
Публикувано14.04.10 14:12



Явно за теб единствената цел в живота е да намериш Единствената... Само че с твоят подход ще отблъснеш и най-голямата мераклийка.

Ами аз всичко друго си имам горе-долу.





Тема Re: Към темата "Ако голяма" с ТЪГАнови [re: Boждa]  
Автор ne_znajko (ученолюбив)
Публикувано14.04.10 14:13



ама ти си много интересен човек...защо това, че не е негов свободен избор трябва да ни накара да правим нещо?
след като си почитател на библията приеми, че Бог му е отредил така.


Аз с приемането изобщо нямам никакъв проблем. Той и болния приема убедено, че го мъчат някакви дребни гадинки - микроби, ама това изобщо не му пречи да си мрънка и охка





Тема Re: Батьов...нови [re: ne_znajko]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано14.04.10 14:14





Ти го каза.

Изтълкувай ми този цитат от Библията: "още преди да поискаш нещо, то ти е дадено".



Тема Ааа...нови [re: ne_znajko]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано14.04.10 14:15



номерът бил да се мрънка...ами успех!





Тема Re: Към темата "Ако голяма" с ТЪГАнови [re: ne_znajko]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано14.04.10 14:18



Човек, не знам колко грозен си, че да смяташ че нямаш шанс да намериш жена, която да те обикне... Трябва да си заливан неколкократно с киселина, не знам. Виждал съм сякакви грозни хора, които си имат половинки. Вярно, че и те не са прекрасни, но са се намерили... Друг е въпроса, че може би не можеш да намериш Жената, заради вътрешни бариери. Аз в момента също си се чудя дали ще мога един ден пак да се влюбя и нямам отговор на този въпрос, но и не е края на света за мен.
Стига съм философствал - живота си е в твоите ръца и ти решаваш какво да правиш с него - или се самосъжаляваш или извличаш най-доброто от това, което имаш.





Тема Re: Батьов...нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор ne_znajko (ученолюбив)
Публикувано14.04.10 14:19



Ааа, моля, моля, без свободно творчество при работа с документи



Писано е: "Преди да сте Го помолили, Отец знае нуждите ви".

Никъде не пише, че изобщо ще ви се даде. Пише да опиташ, пък ...

И още пише, обобщено казано - Които тук страдат, В Небето ще намерят успокоение.

Проблемът идва от това - ако си слаб да издържиш Страданието и вземеш, че се предадеш току преди да идеш на Небето...
Все пак, колко хора в Историята могат да се похвалят с пълен отказ от всичко човешко?!




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.