Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:25 02.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Ако голяманови  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано10.04.10 15:41



тлъста мишка ти препречи пътя и каже "Здравей, аз съм годеникът ти:)", как ще реагираш?





Тема Re: Ако голяманови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Изaбeлa (огин и пламък)
Публикувано10.04.10 15:46



Ще му благодаря, че ме е разсмял от сърце и ще му дам сиренце





Тема Re: Ако голяманови [re: Изaбeлa]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано10.04.10 15:48



Сиренце в случая е това, което иска, нали така:))) Т.е. се сгодявате?





Тема Re: Ако голяманови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Изaбeлa (огин и пламък)
Публикувано10.04.10 15:54



Не, сиренце е това което обича да яде.


Един вид, ша го почерпя

А ти какво ще направиш?



Тема Re: Ако голяманови [re: Изaбeлa]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано10.04.10 15:57



Т.е. ще я нахраниш и по живо по здраво?:)))

Би ми се искало да мога да го тупна с нещо по главата и да кажа "Махай се бе мишок такъв", ама нали съм възрастна, ще направя нещо възрастно и аз сигурно.

И накрая все пак ще го тупна.

Редактирано от Cвoбoднa вoля на 10.04.10 15:59.



Тема Re: Ако голяманови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Изaбeлa (огин и пламък)
Публикувано10.04.10 16:05



Ти пък, що те избива на агресия?



Ех ама си и ти, много възрастно си почнала да мислиш
Мишока изкача, казва си репликата, разсмива ме от сърце и защото е наравил за мен нещо, което малцина правят, ще му дам нещо което той обича, за да му върна жеста един вид, за да предизвикам и аз положителна емоция в него. Така ще си споделим положителните емоциики които сме предизвикали един в друг и всеки ще запомни другият с добро, а няма се гледаме кат мачароци въпреки че мераците не са удовлетворени.



Тема Re: Ако голяманови [re: Изaбeлa]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано10.04.10 16:08



Ама ти ще го направиш нещастен с тази реакция. Той все пак иска да е годеникът ти, а не сиренце. Да кажем, че държиш отсвирването да е с благородство, но това не променя фактът на разминаването в желанията. Пък аз така ясничко да е всичко, колкото по-ясничко за всички, толкоз по- добре за всички.





Тема Re: Ако голяманови [re: Изaбeлa]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано10.04.10 16:11



Все пак не мисля, че това би била първата ти реакция.





Тема Re: Ако голяманови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Изaбeлa (огин и пламък)
Публикувано10.04.10 16:18



Виж сега, да ти го кажа по друго яче



Мишока изкача и си казва, че иска да е обичан ... щот за кво му е иначе годеница ... иска си мишока положителната споделена емоция. Ти кво правиш? Не стига че няма да му удовлетвориш желанието, ми и ще го накажеш, че е бил толкова честен и открит с теб. Аз не го отсвирвам, а просто го дарявам с друга емоционална споделеност, която може да е основа за едно добро приятелство, а то е основа за всичко останало.
Ти колко мишоци си срещала да са толкова смели?



Тема Re: Ако голяманови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Изaбeлa (огин и пламък)
Публикувано10.04.10 16:24



Първата ми реакция винаги е усмивка и приемане на положителната емоция или превръщане в положителна .... ставам лоша само ако се почне да се злоупотребява с тази ми реакция






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.