Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:05 29.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Търся причининови [re: mountainlake]  
Автор Maisha (passion)
Публикувано03.04.10 19:46



щом не са страхове, какво е? Какво те спира просто да действаш, а не да крещиш, говориш, анализираш и т.н.? Защо не действаш?

Животът е болест, предавана по полов път



Тема Re: Търся причининови [re: Maisha]  
Автор mountainlake (свободна)
Публикувано03.04.10 19:48



Какво означава да действам, а?



Тема Re: Търся причининови [re: mountainlake]  
Автор Maisha (passion)
Публикувано03.04.10 19:49



Не знаеш ли?



Животът е болест, предавана по полов път

Тема Re: Търся причининови [re: Maisha]  
Автор mountainlake (свободна)
Публикувано03.04.10 19:52



Не, не знам според теб. Според мен си правя това което трябва.



Тема Re: Търся причининови [re: mountainlake]  
Автор Maisha (passion)
Публикувано03.04.10 20:03




Според мен? Не е според мен, според соматиката ти. Аз не мисля нищо за теб, не ми е необходимо, ти сама крещиш, че не действаш както трябва.

Животът е болест, предавана по полов път

Тема Re: Търся причининови [re: Maisha]  
Автор mountainlake (свободна)
Публикувано03.04.10 20:06



Е браво, нали си психолог уж. Как можа да навържеш тези глупости?

Чак ми стана смешно. Нито си ме питала какво ми е, хоп и навъртя разни щуротии дето изобщо не са верни. Не знам дали си ми огледало, но и ти май се оглеждаш още.



Тема Re: Търся причининови [re: mountainlake]  
Автор Maisha (passion)
Публикувано03.04.10 20:33



Ми да взема най-после да ти отговоря като психолог, щом не разбираш от човешко отношение.



1. Не говоря глупости. Макар, ако да мисля умно, значи да си забия носа в пъпа, да си сложила черните очила и да разфасова всичко живо и по този начин да гоня всеки нормален човек от живота си .... предпочитам да съм дори тъпа.
2. Ако не смешното поведение включва контролиране, анализиране на всяка дума, липса на чувство за хумор, вдървено поведение .... предпочитам да съм смешна и то много смешна.
3. Не ми е нужно да те питам какво ти е. Виждам следствията, а на тези следствия причините са ми ясни. А това, че наричаш причините "щуротии", показва, че си затънала до уши в самозаблуди и скоро нямаш шанс да излезеш от ситуацията.
4. Не, не съм ти огледало. Трябва доста да съм се намразила, за да ти стана огледало. Извинявай, но в теб няма нито капка живот. Всичко в теб е мъртво и разчленено и всичко което ти се даде има същата участ. Аз жертвен агнец не смятам да ставам.
5. Разбира се, че се оглеждам и никога няма да спра да го правя, но само в очи, в които има живот, защото знам каква съм и знам къде мога да се видя (а не да се намеря, не бъркай двата щата).

Защо държиш да убиваш всичко?

Хайде весело изкарване на празника с пожелание на възкресение и на твоята душа от мъртвешкото ти мислене.

Животът е болест, предавана по полов път

Тема Re: Търся причининови [re: Maisha]  
Автор mountainlake (свободна)
Публикувано03.04.10 20:44



Знаех си, че няма никакъв смисъл да разговарям с теб. Всеки път потвърждавам усещането си. Вече те питайх ипреди защо ме преследваш, след като имаш това мнение за мен. НЕ ми отговаряй сигурно си мазохист да преследваш труп.



Тема Re: Търся причининови [re: mountainlake]  
Автор Maisha (passion)
Публикувано03.04.10 21:47



Преследвам?


По тази логика, преследвам всички с които разговарям. Ти наистина си луда.

Аз казах ли ти, че тънеш в самоилюзии???

Животът е болест, предавана по полов път

Тема Re: Търся причининови [re: Maisha]  
Автор mountainlake (свободна)
Публикувано03.04.10 21:50



Ми преследваш ги, ама аз не отговарям за тях. Луд труп, добре звучи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.