Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:15 28.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Нормално ли според вас?нови  
Автор lampion ()
Публикувано12.03.10 16:47



Значи,едно от нещата които най много ме изнервят мен, е когато човек се усмихва безпричино.

Намирам това за лицемерно.Възприемам, го като някакво изкуствено,насилствено държание.

Едно момиче което харесвам,непрестанно се усмихва.Психоложка е... и ми се струва че с тази си реакция ,се опитва да привлече вниманието и симаптаии на отсрещните.(Изпитвам и известна ревност,но не мисля че това е корена на проблема)

Та тази реакция ми се струва,че я използва и като защита!! Когато се намира в трудна ситуация,или когато я обидят(обвинят по точно в нещо нередно),продължава да се усмихва.Ето това вече ме дразни,доста. Свикнал съм човек да реагира,нормално(имам предвид искрено) и тази негова реакция да отговаря на действителността!!! А от друга страна тази нейна реакция ме изненадва.!! Никога, не ми е ясно(по лицето) какво точно мисли и кога найстина е весела..!! Единственото което разбирам е, че се опитва да бъде такава..!!

Вие какво мислите...!!


П,С..Пуснах темата и в клуб Психология..но тука виждам по голяма..активност.. Някакви мнения..!!

Сила,без любов, е = енергия, изразходена напразно.


Тема Re: Нормално ли според вас?нови [re: lampion]  
Автор Hisia (капка вода)
Публикувано12.03.10 16:55



Че и тя не знае каква и е емоцията. Как да изразиш нещо, което не знаеш какво е.



Апропо .... психоложка? учи, завършила, работи като такава .... това е много относително "психоложка".

Животът е възмутителен, когато мислиш за него, и прекрасен, когато го живееш.

Тема Re: Нормално ли според вас?нови [re: Hisia]  
Автор lampion ()
Публикувано12.03.10 17:12



Завършила е..И сега предподава..!! Това има ли значение..??!!

Сила,без любов, е = енергия, изразходена напразно.


Тема Re: Нормално ли според вас?нови [re: lampion]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано12.03.10 17:16



Ами по-скоро си помисли теб защо те дразни това



Не е изключено това да си й е искрената реакция. Ти просто не си я виждал в ситуация, която за нея наистина да е сериозна.




И къде преподава?





Тема Re: Нормално ли според вас?нови [re: lampion]  
Автор Hisia (капка вода)
Публикувано12.03.10 17:22



Има разбира се.


Не си ли чувал за професионална деформация.
Щом е завършила и най-вече щом преподава ... нормална е тази усмивка. Тя е дежурна такава, която се изисква от работата и. Все още не е уверена в безпристрасността си за това и не маха маската.
С други думи, още не може да отдели психолога от човека в себе си.
Не приемай лично усмивката, щом я харесваш, я приеми с разбиране.

Животът е възмутителен, когато мислиш за него, и прекрасен, когато го живееш.

Тема Re: Нормално ли според вас?нови [re: Hisia]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано12.03.10 17:27



То всъщност един психолог трябва да умее да не се усмихва. Защото както става ясно и в темата - това дразни някои хора




Защо мислиш, че е дежурна усмивка, а не реална?
То добре, че не е смях.





Тема Re: Нормално ли според вас?нови [re: snowflakes never cry]  
Автор lampion ()
Публикувано12.03.10 17:38



Ами по-скоро си помисли теб защо те дразни това

По темата, в клуб Психология съм писъл защо ме дразни.Пък и тук в на началото съм написал.Примемам го за лицемерно изкуствено държание,което не отговаря на характера ми и представите ми за,подходяща двойка.!!




Не е изключено това да си й е искрената реакция. Ти просто не си я виждал в ситуация, която за нея наистина да е сериозна.


Не е възможно,постоянно да е в такова състояние.Понякога,да - искрена e,понякога не.Не мога да разганича,кога, точно е искрена и кога не.Това ме притеснява също.Че не разбирам ,неините емоции и по този начин, не мога и да ги споделя.


И къде преподава?

Испанка е..!! Преподава в Испания..какво значение има..?!!

Сила,без любов, е = енергия, изразходена напразно.


Тема Re: Нормално ли според вас?нови [re: snowflakes never cry]  
Автор Hisia (капка вода)
Публикувано12.03.10 17:39




Леле сега като каза ... вадила съм от нерви сума ти народ с усмивка и смях. Ма то е щот все търсят под вола теле, кой им крив?

Гледам си го ей тъй кротко и как да не ми излезне една такава усмивчица гяволита на лицето кат му мисля едни такива нещица, дет той не може да прочете (ми кой му крив, че не може да чете мисли).
А като ме погледне учудено и падам от смях ... реакцията - Подиграваш ли ми се? .... е как да не падна от смях ми кажи

Много са сладки мнителните мъже ... стига да не са ти в къщата

Животът е възмутителен, когато мислиш за него, и прекрасен, когато го живееш.

Тема Re: Нормално ли според вас?нови [re: lampion]  
Автор Hisia (капка вода)
Публикувано12.03.10 17:42



Охоооо ми така кажи, че е Испанка.
Ма ти не знаеш ли, че те са си такива усмихнати? Нямат нищо общо с нас.


Така показва отношението си към хората, че ги приема такива каквито са, само у нашата част на планетата търсим все под вола телето.

Прав си, не си за нея.

Животът е възмутителен, когато мислиш за него, и прекрасен, когато го живееш.

Тема Re: Нормално ли според вас?нови [re: lampion]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано12.03.10 17:43



Ами щом е испанка, да не е някакво културно различие? Те принципно са по-енергични и усмихнати хора?


Възможно е постоянно да е в такова състояние, когато е с теб. Примерно. Или сред хора.


А ако не е лицемерно и изкуствено пак ли ще те дразни?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.