Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:30 16.04.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Тема на разговорнови  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано05.03.10 16:16



Не разказвай какво си преживял, а какво си разбрал.
Разказваш ли какво си преживял, значи нищо не си разбрал.

Наблюдавам едни много интересни неща. Когато някой сподели преживяно всички се втурват да му обясняват, как щял и сам да разбере каквото трябва ... е да де, ама той явно не може и иска насоки. Т.е. очаква да чуе вашето разбиране на нещата, което да ми помогне да намери своето. За жалост не го получава, криете си го и не искате да му помогнете ... малцина са тези, които го правят без да обсъждат пусналият темата и да му сипят сол в раната.
Когато пък някой дойде и сподели разбирането си ... оооо тогава да видите какво става. То са едни постоянни главоблъсканици, какво пък преживяване може да е провокирало такива разбиране. Почва да се търси под вола теле и да се плюе по разбралия. И то само защото тези които четат разбралият ... нищо не разбират.



Какво толкова сложно има? Като сте разбрали нещо, ми говорете за него, какво само се перчите че имате преживявания като едно разбиране не можете да напишете и обясните. Защото не е важно колко си преживял, а колко си разбрал. А като не разбирате нещо, не се опитвайте да принизите разбралият. Така разбирането му няма да стане по-малко значимо, но вие със сигурност ще станете в неговите очи. После да не се чудите защо ви подценяват.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Тема на разговорнови [re: Hisia]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано05.03.10 16:34



Ма тук да не сме на състезание по значимост бе





Тема Re: Тема на разговорнови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.03.10 16:39



Това е състезание за надарени свръх запаметяващи и разбиращи хора.Останали кандидати не се приемат.



Едно е да искаш,друго е да можеш.Най-добре е да умра. :)

Тема Re: Тема на разговорнови [re: Hisia]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.03.10 16:46



Hisia, чувствам чe ще се разревеш.Какво те мъчи?Кажи си мъката.



Ама мъката от действителността а не фантасмагориите.

Едно е да искаш,друго е да можеш.Най-добре е да умра. :)

Тема Re: Тема на разговорнови [re: blood2]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано05.03.10 16:46



И кой определя правилата? :))



Тема Re: Тема на разговорнови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.03.10 16:47



Животът и законите на джунглата.Стъпкай за да не бъдеш стъпкан.Живей тук и сега,а другите нека тук и сега умрът.



Едно е да искаш,друго е да можеш.Най-добре е да умра. :)

Тема Re: Тема на разговорнови [re: blood2]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано05.03.10 16:50



Ще те разочаровам ... нищо не ме мъчи. Това за теб е фантасмагория, защото не можеш да го постигнеш, а не защото не е истина.


Не съм от ревящите деца, никога не съм била, освен когато съм имала като бебе колики и са ми растели зъбките.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Тема на разговорнови [re: Hisia]  
Автор Arsonn (tyrsesht)
Публикувано05.03.10 16:51



Да и аз се питам какво се опитваш да направиш и защо ??

Leben und leben lassen !


Тема Re: Тема на разговорнови [re: Hisia]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.03.10 16:52



Ето имаш насъбрали се сълзи и не можеш да се изразяваш емоционално.В депресия си скъпа.Не го ли осъзнаваш?Горкото момиче.Потресен съм.



Едно е да искаш,друго е да можеш.Най-добре е да умра. :)

Тема Re: Тема на разговорнови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано05.03.10 16:52



Значимост? Къде написах такова нещо? Или ти просто няма да имаш какво да споделиш и за това не ти допада идеята?

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.