Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:46 19.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Малко размисъл за отношениятанови  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано02.03.10 16:54



"Не е важно дали хората хвърлят камъни по теб, важното е ти какво градиш с тях - стени или мостове."
"Когато слепият носи сакатия, и двамата напредват."

Защо ви е страх от камъни? Защото знаете само как се строят стени, но не знаете как се строят мостове?

Защо се опитвате да се качвате на гърба на сакатия и да му казвате на къде да върви? Защото не сте осъзнали слепотата си? Защото искате на всяка цена вие да сте отгоре и вие да контролирате? Защото не сте видели че е сакат (от слепотата ще да е)? Тогава не се учудвайте, че си седите на едно място и не винете сакатия, че иска да ви угоди, но не иска да пребие и двама ви.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.


Тема Re: Малко размисъл за отношениятанови [re: Hisia]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано02.03.10 17:19



сама си задаваш въпроси и отговаряш



Veni, vidi, vici

Тема Re: Малко размисъл за отношениятанови [re: мapдyk]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано02.03.10 17:25



Това значи ли, че си съгласен с отговорите?



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Малко размисъл за отношениятанови [re: Hisia]  
Автор ventil ()
Публикувано02.03.10 17:36



вместо да обвиняваш /незнайно кого/ кажи ТИ какво знаеш за мостовете

Ако не знаете къде да отидете....елате на себе си!!!


Тема Re: Малко размисъл за отношениятанови [re: Hisia]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано02.03.10 17:47



това означава, че живеш в собствен свят



Veni, vidi, vici

Тема Re: Малко размисъл за отношениятанови [re: Hisia]  
Автор lampion ()
Публикувано02.03.10 18:05



Направо ви се чудя..как можете да напишете толкова много постове за отрицателно време и нищо съществено да не казвате !!.. Все едно сте на махленската пейка..седнали...и си лафите..!!




Сега конртено по темата за отношениеята..какво да ти кажа..Те нещата малко са като при икономиката...На пазара, едни търсят да купят, други предлагат.Тези дето търсят да купят, може да останат недоволни от покупката и да врънкат цял живот.Но ..това е което има на пазара, за момента,друга стока няма.Продавачите не са виновни,че стоката им е калпава.Виновни се тези дето я, носят на продавачите.

Казано така..

Като цяло жените търсят, да бъдат обичани и да обичат,(да се чувстват желани и да желаят) и да изпитват сигурност и спокойствие в семеен план. И в същото време, да се чувстват свободни,не роби..

Това което обаче предлага пазара....е че жените по една или друга,причина се дискриминирани като по слаб пол.(патриархата)...

Но на мен друга ми беше мисълта..

Едни имат повече изиксквания,други по малко,като количество едни се задоволяват с по малко , а други с повече.За една жена да речем, ако обичта се измерва с , комплименти,ласки, нежност и секс.За друга, обичта, може да се измерва от време на време с някои материален подарак и секс,без излишна сантименталност и натруфеност. В думата...” обичана” едни влагат повече чувствителност, по малко притежаване и повече саможертва от тяхна страна, а други влагат силно притежаване на/ към човека( или предмета), като цяло привързаност към материалното и повече изиксвания от негова страна,отколкото от своя.

Тези, които са привързани повече към материалното и обичат да притежават.(по принцип са по младите,като мен),търсят външното.Тяхния не изграден на 100% стериотип ,за перфектна двойка...ще е..... човека.. отсреща ..да бъде..богат...красив..не толкова чувствителен(да няма силно женски черти изразени),но пък чаровен.и т.н...Голяма част от момичетата..до 30 години,че даже и по стари..очакват принца на белия кон...да ги заведе в замъка...си... Красивия Принц също е относително понятие..за едни мургав и висок..за други.. бял и русокос..задължително със сини очи...за трети..мускулест, но пъргав и елегантен(за някой е важно.. само оня долния мускул)..и с черни дълги коси...и т.н

Сила,без любов, е = енергия, изразходена напразно.


Тема Re: Малко размисъл за отношениятанови [re: мapдyk]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано02.03.10 18:12



Можеше да бъде вярно, само при положение, че си вярвах на всичко което казвах и че държах на него.



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Малко размисъл за отношениятанови [re: lampion]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано02.03.10 18:26



На пазара, едни търсят да купят, други предлагат.
Съгласна.



Тези дето търсят да купят, може да останат недоволни от покупката и да врънкат цял живот.
И кой им е крив че не са гледали като купуват? Кой им е крив че не знаят какво търсят и не са изчакали този модел да се пусне на пазара? То като не знаеш какво търсиш, всичко ти изглежда калпаво и недоправено.

Но ..това е което има на пазара, за момента,друга стока няма.
Ми ще чакат, то всичко в живота е до време, място и възможности.

Продавачите не са виновни,че стоката им е калпава.Виновни се тези дето я, носят на продавачите.
Тук малко няма да се съглася.
Според мен продавача не е виновен, че продава калпава стока. Такава има, такава продава. Виновни са тези дето я купуват. Те очи нямат ли? Не виждат ли какво купуват?


п.п.
за Все едно сте на махленската пейка ... ми такова има на пазара.
Докато чакам моят модел не ми пречи да се залисвам с калпавата стока. И продавачите са хора и те трябва хляб да ядат, но и аз съм човек и присърце не им взимам стоката.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Малко размисъл за отношениятанови [re: ventil]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано02.03.10 18:28



Те се строят с камъни, не с мълчание.




Никого не обвинявам, правя си еквилибристика с думи.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Малко размисъл за отношениятанови [re: Hisia]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано02.03.10 18:33



дървен философ.

Veni, vidi, vici



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.