Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:45 11.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Изкушението на сигурността  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано26.02.10 19:48



Усещали ли сте изкушението на сигурността и успявали ли сте да му устоите?

Когато нещо или някой изчезне от живота ви остава дупка, която е като черна дупка, постоянно гледа да притегли нещо или някой който да я запълни. Успявате ли да устоите и да не я запълните с каквото или който и да било? Успявате ли да устоите на всички емоции, въпроси, упреци, вина и т.н. които може да породи тази празнота? Успявате ли да устоите на изкушението да се върнете назад и да потърсите старото нещо или някой независимо, че знаете ... то няма да ви направи щастливи, но за това пък ще ви възвърне сигурността. Успявате ли да сте достатъчно търпеливи, за да изчакате момента в който ще се появи точното нещо или някой и да изтърпите несигурността до появата му?

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.


Тема Re: Изкушението на сигурносттанови [re: Hisia]  
Автор Tatence ((Баща не друг))
Публикувано26.02.10 19:55



никога няма да се оставя на навика и да потърся старото.
Но, ако човекът,който съм търсил е минало, бих се замислил, дали да му звънна,ако ме разбираш де.



Тема Re: Изкушението на сигурносттанови [re: Hisia]  
Автор jumbles ()
Публикувано26.02.10 20:32



ми не ...

кви са тия черни дупки па ти ... на мен ми остават само слънчица дет ми грейкат и светкат

Забранено е да изказвате мнения или да оставяте бележки.Причината:flood(до 01.01.2020 12:00)

Тема Re: Изкушението на сигурносттанови [re: Hisia]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано26.02.10 20:41



Е така написано излиза, че има разлика между това да се чувстваш добре и това да се чувстваш щастлив...





Тема Re: Изкушението на сигурносттанови [re: Hisia]  
Автор ventil ()
Публикувано26.02.10 21:02



я да питам аз ако нета изчезне кво ше правиш че бая дупка ше ти се отвори



Ако не знаете къде да отидете....елате на себе си!!!

Тема Re: Изкушението на сигурносттанови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано26.02.10 22:04



Да се чувстваш добре, да си радостен и да си щастлив ... добре, по-добре и най-добре.


Нещо такова

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Изкушението на сигурносттанови [re: ventil]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано26.02.10 22:05



ще има голяма набутвация откъм телефони и книжарници.



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Изкушението на сигурносттанови [re: jumbles]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано26.02.10 22:06



Ееееее не говоря за слънчицата, от тях дупки не остават



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Изкушението на сигурносттанови [re: Tatence]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано26.02.10 22:09



Добре че съм отроче на две инатливи фамилии и ината ми голЕм по наследство. Иначе каквато съм си мека Мара ...



За второто изречение не те разбирам. Би ли ми го изяснил, моля.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Редактирано от Hisia на 26.02.10 22:10.



Тема Re: Изкушението на сигурносттанови [re: Hisia]  
Автор ellynora (непознат )
Публикувано27.02.10 01:25



Ще се опитам да върна само нещо , в което съм убедена че ще ме направи щастлива. Сигурността не е щастие, нито любов.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.