Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:52 27.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: ем боли,ем сърби,ела ме почешинови [re: Hisia]  
Автор TътeнoтГpъм* (Sic fata tulere)
Публикувано27.02.10 11:05



кайне шанс за съпротива?


дупки колко щеш,и все има кой да ги запълни.
въпроса е колко качествено и плътно ще бъдат запълнени
дупките!така размишлявам по въпроса
ами швейцарското сирене?

п.п.
единствената истина която търсиш е тази
която си носиш с теб




Тема Re: Изкушението на сигурносттанови [re: Hisia]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано27.02.10 11:16



Ми с това започнах





Тема Re: Изкушението на сигурносттанови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано27.02.10 13:52



Значи ти си по-неразбрана и от мен



Започна с това Е така написано излиза, че има разлика между това да се чувстваш добре и това да се чувстваш щастлив.
Не разбирам какво те учудва. Разбира се че има разлика.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Редактирано от Hisia на 27.02.10 14:01.



Тема Re: ем боли,ем сърби,ела ме почешинови [re: TътeнoтГpъм*]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано27.02.10 13:56



Ако няма дупки, значи сме мъртви и сме си запълнили плътно дупката.



п.п.
Има една истина и тя е тази, която като я наложиш на всякакви житейски ситуации ти дава винаги верен отговор. Всеки я носи в себе си и тя не е индивидуална, а колективна. Но малцина я намират или ползват, защото предпочитат индивидуалността пред истината.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: ем боли,ем сърби,ела ме почешинови [re: Hisia]  
Автор TътeнoтГpъм* (Sic fata tulere)
Публикувано27.02.10 14:43



ако не сме индивидуалисти няма да има с какво да ни запомнят!

Но малцина я намират или ползват, защото предпочитат индивидуалността пред истината
казано така,погледнато отстрани,нусетно ме връщаш в казармено помещение без изход...
армията е много хора с един мозък,наааааааа ляво,и всички на ляво,падни,и
всички падат,умри за родината,и те умират дори да не го искат.
ако си представиш един кръг в чиято вътрешност циркулират нашите стандартни мисли и представи за обикалящият ни свят,то има личности които
излизат от рамките на този кръг,и благодарение на тяхната индивидуалност се развиваме.






Тема Re: ем боли,ем сърби,ела ме почешинови [re: TътeнoтГpъм*]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано27.02.10 15:31



ако не сме индивидуалисти няма да има с какво да ни запомнят!
Да ти кажа, забелязала съм многократно, че тези които не се стараят да са индивидуалисти, а спазват едни общи правила за постигане на нещо позитивно за всички, а не само за себе си ... като да са усмихнати, любезни, отзивчиви, човечни ... са много по запомнящи се. А тези които се стараят .... отиват в кюпа на Останалите.



Чакай сега да се разберем.
Едно е да искаш да си индивидуален, а съвсем друго е да си такъв.
Един преподавател ни описа, един много интелигентен човек, по следният начин. "Ако го срещнете в рейса. Той ще седи на седалката изправен, със свити колене, ръцете ще са му на точното място, ще гледа навън и по никакъв начин няма да ви подразно. Няма да ви огледа, няма да дъвче дъвка или семки, няма постоянно да се върти на седалката. А ако влезне възрастен човек, без подкана ще стане и с най-милата усмивка ще му предложи мястото си, сякаш това е най-голямата чест за него. Толкова ще е идеален, че ще ви иде да му забиете един шамар за да го накарате да се опомни."
Не си ли забелязал, че най-забележителните хора са тези, които безусловно спазват всички правила, морални, етически и т.н.?
Армията казваш ... дори и там има такива индивидуалисти, които се хвърлят в бой и спасяват хората то отряда си, без да ги интересува какво ще стане с тях, без да искат медали и похвали.

А се развиваме не само заради тези които са много преди нас, а и заради тези, които са зад нас. Не се развиват само тези, които са се обърнали назад и си казват "Я гледай колко много има зад мен и ми дишат прахта".

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Изкушението на сигурносттанови [re: Hisia]  
Автор stoichkov_88888 (новак)
Публикувано27.02.10 23:18



да успявам,простата схема за успех е прекьсване на всякаква врьзка с миналото.100% гаранция за успех



Самтаймс ЛЮН,самтаймс WIN

Тема Re: Изкушението на сигурносттанови [re: stoichkov_88888]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано27.02.10 23:40



Но си взимаме поуките под мишница, нали.



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Изкушението на сигурносттанови [re: Hisia]  
Автор snowflakes never cry (they just fly ;)
Публикувано01.03.10 01:13



Сигурност е различни неща за различните хора. Аз примерно може да се чувствам най-сигурна, когато не завися от някой друг, тъй че как да ти отговоря... дали успявам да устоя на изкушението да отблъсквам хората?




No one cares when u`re out on the street, picking up the pieces to make ends meet

Тема Re: Изкушението на сигурносттанови [re: snowflakes never cry]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано01.03.10 10:17



Ако прочетеш внимателно ... става дума за неща и хора.
Някой не може без даден човек, друг не може без компания, трети не може без агитка ....
Някой не може да спи без възглавницата си, друг не може без сигурността на къщата си, трети не може без сигурността на много пари, четвърти не може без сигурността че е най-добър в работата си ...

Все сигурности, които са извън човека и които може да изгуби по един или друг начин. Сигурност, която е като да се хванеш като удавник за сламка.



Това имах в предвид.
А това да не зависиш от никой друг е най-голямата самоизмама. Няма такъв филм. Просто не го осъзнаваш.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.