Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:48 16.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Ревностнови  
Автор тя (непознат )
Публикувано25.02.10 17:15



Здравейте. Чувствам се тъпо, смятам че питането ми е тъпо, но съм зациклила и ми трябва странично мнение, не мога да се ориентирам сама. Не зная дали ви се е случвало, хем знаеш че си прав, но като те убеждават нонстоп че всъщност въобще не си прав и се зачудваш някакси. Казусът: И аз и той имаме семейства, с достатъчно дълъг семеен стаж сме. Запознахме се в нета, не в сайт за запознанства, и двамата сме около четиридесетте, той малко над, аз малко под. Никой от нас не беше изневерявал. Бяхме приятели, много се харесвахме, постепенно започнахме да споделяме, ежедневно и така нататък, позната на всички предполагам история, която бях убедена, че точно на мен няма как да ми се случи, наслушала се бях на виртуални малоумщини. След около половин година си казахме че се обичаме. Не предприехме никакви конкретни стъпки. Просто се чувахме при всяка възможност. Видяхме се на кафе, само кафе. Живеем в далечни градове. Вече си признахме и че се желаем. Станахме изпечени лъжци в къщи, аз поне. Никой от нас не иска да разваля семейството си. Година и половина след като се запознахме, след много комбинации се видяхме за един уикенд и спахме заедно. Беше страхотно. Продължихме да си говорим за любов и да се чуваме всекидневно. Целта на връзката ни не е сексуална, а по скоро емоционална. Може и да ви е смешно, обаче има такава любов, без планове, без нищо, просто любов. Обаче сега имаме проблем и то голям. Неговата ревност. Чак ми е тъпо да го пиша, като зная на колко сме години и колко тийнейджърски ще прозвуча. Ние играем карти в един сайт, там където се запознахме всъщност. Е проблемът е че той ми ЗАБРАНЯВА да играя карти с други хора освен с него. Казва че не може да издържа да ме гледа с друг. Аз имам много приятели там, познаваме се, виждали сме се, но не може и това е. Това ме вади от кожата, не искам да се разделям с него, но не мога да понеса такова вмешателство и контрол. Имам избор- или се съобразявам с него и сме заедно, или правя каквото си искам, но се разделяме. Искам да чуя мненията ви, но моля, не залитайте към моралната страна на въпроса, няма да ми кажете нищо, което не съм си казала и сама. Благодаря за вниманието!



Тема Re: Ревност [re: тя]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано25.02.10 17:23



Каза ли му това не мога да понеса такова вмешателство и контрол?

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.


Тема Re: Ревностнови [re: тя]  
Автор TътeнoтГpъм* (Sic fata tulere)
Публикувано25.02.10 17:29



...след много комбинации се видяхме за един уикенд и спахме заедно. Беше страхотно. Целта на връзката ни не е сексуална, а по скоро емоционална.

последно?
да не бъркаш секса с любов?


-- ВНИМАНИЕ!!!
лицето е съдено за словоблудствaне
да не се взима на сериозно--

Редактирано от TътeнoтГpъм* на 25.02.10 17:58.



Тема Re: Ревностнови [re: тя]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано25.02.10 17:33



Е, как ще ти ЗАБРАНЯВА??? Не ми побира ума как и къде ги намирате такива малоумници, че и се влюбвате в тях...ами ако ти забрани да говориш с мъжа ти...с децата ти...Беж надалеч от ревнивци!



Тема Re: Ревностнови [re: тя]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано25.02.10 18:04



Ние играем карти в един сайт, там където се запознахме всъщност.
Аз имам много приятели там, познаваме се, виждали сме се, но не може и това да е.

Напротив- това за един ревнив мъж е достатъчен повод. Нали в този сайт за картоиграчи сте се запознали и вие. И в началото сте били само приятели, споделящи нещата, които ги вълнуват. Ами фантазията и опасенията на твоя човек започват да работят...дали няма да изградиш подобни отношения и с някой друг?

Всичко опира до дозата ревност. Не се знае докъде може да стигне, щом вече е започнал да ти забранява. Може би просто трябва да се оттеглиш и това е.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Ревностнови [re: Hisia]  
Автор тя (непознат )
Публикувано25.02.10 18:04



Казах му. Опитах се да обясня как ме кара да се чувствам. Отговори ми че е по- силно от него, че може би не е прав, но или правя това, или се разделяме. В последната година и нещо, той е човекът с когото споделям, обменям мисли, чувства и се съветвам. За всичко друго сме на едно мнение и ще ми липсва наистина много ако се стигне до там.



Тема Re: Ревностнови [re: TътeнoтГpъм*]  
Автор тя (непознат )
Публикувано25.02.10 18:06



Нищо не бъркам. Тоя секс беше следствие на много дълго познанство, приятелство и най накрая на привличане. Плюс това беше еднократен и едва ли ще се повтори тая година. Наблегнах че връзката ни е емоционална и не секса е нещото което е водещо, ама ти като искаш си чети не през ред, а през три.



Тема Re: Ревностнови [re: Boждa]  
Автор тя (непознат )
Публикувано25.02.10 18:10



Там е работата, че не е малоумник, ама въобще. Познавам го по- добре от себе си. Имам много приятели, но с никой не съм прекарала толкова огромен брой часове в разговори за абсолютно всичко. Е,това е интересното, не ме ревнува от мъжа ми.



Тема Re: Ревностнови [re: тя]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано25.02.10 18:14



извинявай, не е редно да обиждам човека, който обичаш.


Кофти нещо е не ревността по принцип, а точно този тип ревност, който описваш. Виждал съм до какво води...тормоз и сълзи..



Тема Re: Ревностнови [re: saksun]  
Автор тя (непознат )
Публикувано25.02.10 18:18



Здравей, струва ми се че ти си най близо до истината за сега. И аз като мислих, стигнах до този извод. Тук става въпрос за доверие и за познаване на човека. Той и ме познава и ми вярва, казва че толкова добре ме познава, че чак още не може да повярва че сме спали заедно. Позицията ми за изневярата винаги е била много твърда, ама на, случи се и то напълно умишлено и планирано. Та като ме знае какво представлявам, как може да предположи това?! И въобще не разбирам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.