Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:59 11.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Хайде и аз на опашката за съвет!  
Автор Sayoroma (непознат)
Публикувано25.02.10 15:04



Здравейте!
Преди повече от година започнаха да прехвърчат любовни искри между мен и колега. Не мога да знам той как се е чувствал и как точно ме е възприемал, защото всеки знае най-добре себе си, но аз лично лягах и ставах с мисълта за този човек. Преди точно година говорихме на тази тема и решихме, че е добре да последваме мисъла, че човек не трябва да си вади оная работа, там където с вади хляба. Решихме да не гледаме един на друг като на нещо повече, освен колеги. Искам само да подчертая, че той е от мъжете, които не знаят точно как да се държат с една жена, на знаят какво точно да й кажат и т.н. Въпреки това, винаги когато сме излизали с колегите, той ми е подарявал цветя /от цветарките, които обикалят заведенията нощно време/, изпращал ме е до вкъщи и т.н. - неща, които не знам дали са ме трогвали толкова много основателно или защото се чувствам влюбена в него.
И така искрите си искряха една година...
В началото на годината реших, че искам да се преориентирам професионално и напуснах. И в първия ден, в който не бях на старото си работно място...усетих, че сякаш съм ходила там заради него.
От една седмица ме няма в онази фирма, с него си звъним от време на време, комуникираме сякаш доста по-близко, отколкото когато бяхме колеги.
И до там...
За мое съжаление се чувствам малко като на кръстопът...сякаш ми е заседнала бучка в гърлото. Не знам на къде да поема. Сигурна съм, че много го искам и много ми харесва. Но и не мога да направя първата крачка. Не е минало кой знае колко време, за да кажа, че и той не я е направил... Знам, че трябва да имам поне още малко търпение, колко вече месеци съм изтърпяла...сега ли да се предам!?

Как виждате историята ми...заслужава ли си...знам, че никой не може да вникне в ситуацията така добре, както аз самата, но ми е объркано, много объркано! Знам, и че всеки или поне повечето от пишещите тук се надяват да чуят това, което искат...
Аз дори очаквания нямам...минава ми стабилно през ума, дори това че може би той не ме е искал достатъчно преди година и затова не се е случило нищо между нас, а това за хляба и работата...да е било просто оправдание! Въпреки, че няколко пъти ми е казвал, че ме харесва много...

Моля ви да ми дадете съвет някакъв или поне да споделите мнение...от страни случките винаги се виждат по-трезво!

Предварително ви благодаря!



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано25.02.10 15:12



Кой повдигна темата преди година и кой предложи да не си вадите всичко на едно място?:)))

Една година за ухажване ми се види прекалено...





Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Sayoroma (непознат)
Публикувано25.02.10 15:21



Тогава той повдигна темата, всъщност той е бил човека, който винаги ме е убеждавал, че не е редно да се случва каквото и да било, докато сме колеги.
След този разговор аз се отдръпнах рязко, защото го приех като все едно, че не ме иска и всичко сторено от мен занапред ще бъде възприето като натрапване.
Но той продължи с "невинните докосвания", жестовете, погледите... Особено ги засили след като си подадох предизвестието.

Знам, че година ухажване е много...може би и затова нямам очаквания, но тая мисъл за него, която денонощно ме преследва ще ме побърка. Все се надявах като се махна да се освободя, то взе, че по-лошо стана.
Искам само да вметна, че съм непрекъснато сред приятели, излизам, пътувам...не съм асоциална, че да съм се вплела в тая мисъл като удавник за сламка.



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано25.02.10 15:24



Ако се чувстваш влюбена, разкрий му чувствата си, въпреки, че от това, което описваш той ми се струва твърде пасивен. Единият вариант е да не те харесва достатъчно,но да му е приятно твоето внимание. Вторият е да те харесва достатъчно, че да иска да прави секс с теб, но да го е страх от връзка и затова чака твоята първа крачка. Третият е и той да е влюбен, но да не знае как да ти го каже пак от страх.Разбира се възможни са и милиони други варианти. При всеки случай откровения разговор ще ти даде представа какво мисли приятелят ти. По скромното ми мнение, обаче това не ми изглежда връзка с бъдеще. Ти звучиш влюбена, а според мен той не е.



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Boждa]  
Автор Sayoroma (непознат)
Публикувано25.02.10 15:30



Той наистина е твърде пасивен. Комуникацията в работата с него е била на другата крайност от тази, когато сме извън офиса например. Самата интонация е различна, все едно са двама различни мъже.
Абсолютно съм убедена, че не съм му безразлична...в това са убедени и колеги и всички, които ни познават изобщо. Но дали наистина неговото е любов някаква или просто съм му приятна..........
Много силно се надявам на втория и третия вариант, но за съжаление засега всичко клони към първия...колкото и да ми е тъжно да го призная!



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор Sayoroma (непознат)
Публикувано25.02.10 15:33



Сетих се още нещо...с мен си споделя, все едно го познавам от 100 години. Разказал ми е за всичките си "мръсни ризи" /не в буквалния смисъл/, за които съм сигурна, че не говори с всеки. В тоя ред на мисли поне доверие ми има, което пак не е малко, нали?!
Или придобивам лицето на удавник?!



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано25.02.10 15:36



Ми я си представи, че го вярва това, че с колеги не бива?:))) Излишно се терзаеш според мен, не можеш да си му в главата, не можеш да знаеш какво е за него...остави го да прай квото иска, пък то ще си покаже





Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано25.02.10 15:39



Не искам да ставам лош проррок, но втори и трети вариант също не са добри за теб.... но все пак това е твоята любов, ако не разкриеш чувствата си, ще е още по-лошо за теб. Кураж!





Тема ами...нови [re: Sayoroma]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано25.02.10 15:44



аз като мъж бих споделил чувствата си...това че споделя е хубаво, доказва, че може би няма задни чувства, но не доказва любов. По-скоро той ще е вариант на най-добрата ти приятелка, отколкото на влюбен мъж....но кой знае, историята познава страхотни превръщания...
От мен читав съвет не можеш да получиш, твърде много са неизвестните...но поне гледната точка на мъж може да ти е от полза.





Тема Re: ами...нови [re: Boждa]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано25.02.10 15:46



Я кажи, кажи... ако дойде ти се обясни някоя девойка в любов ей така изневиделица, какво би си помислил?





Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Boждa]  
Автор Sayoroma (новак)
Публикувано25.02.10 15:47



Благодаря ви "Свободна воля" и "Вожд", аз мисля че доста съм си ги разкрила. Той е наясно, пък и не е малък, на 37 години е. А междудругото това за страха от обвързване е абсолютно възможно, поне от впечатленията, които имам. Ще изчакам още малко време той да поеме инициативата и ако ли не ще се опитам аз да задействам колелата. Междувременно мисля да му се обадя 1-2 пъти да го питам примерно липсвам ли на работата /защото работата ми беше свързана с неговата, както и неговата с моята/ и така...



Тема Re: ами...нови [re: Boждa]  
Автор Sayoroma (новак)
Публикувано25.02.10 15:48



Да, подкрепям въпроса...какво би си помислил...не случайна девойка разбира се, добре позната такава!





Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано25.02.10 15:48



Направи първата крачка. Ако има нещо да става, то ще стане, ако не е трябвало да стане, то няма да стане. Ако направиш първата крачка няма да провалиш нищо, просто ще намалиш времето за чудене и ще разбереш какво ви е писано.



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано25.02.10 15:49



Моят съвет е най- труден за изпълнение. Не прави нищо.





Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Sayoroma (новак)
Публикувано25.02.10 15:51



Толкова ме е страх от това поемане на първата крачка, че да не правя нищо ми се струва като приказка!





Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано25.02.10 15:51



37 години не са малко...би трябвало да знае какво иска. Постави въпроса ребром. Ти явно си наясно с чувствата си, ако той не е, това е предпоставка в бъдеще да се получат драми.



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано25.02.10 15:54



Много силно се надявам на втория и третия вариант, но за съжаление засега всичко клони към първия...колкото и да ми е тъжно да го призная!
Не се самонавивай. Или искаш да признаеш, че четеш мисли?
Не знаеш какво е, не се и опитвай да гадаеш.
Ти знаеш какво изпитваш и това е единственото което ти трябва да знаеш, а след като направиш първата стъпка и покажеш, а не кажеш, какво изпитваш към него ... тогава го остави той да каже кое от трите е. Гадаенето е за страхливите. Бъди силна и разбери истината, каквато и да е тя, но да е истината, а не предположения. А нея можеш да получиш само от него.



Желая ти успех.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Boждa]  
Автор Sayoroma (новак)
Публикувано25.02.10 15:55



Ще го изчакам малко ще направя всичко възможно да му поставя въпроса право куме в очи...
Само мен ли ме е страх от отхвърлянето...било то казано по най-милия начин!?



Тема Re: ами...нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано25.02.10 15:56



бих се стреснал, ако е изневиделица, но ако съм и подавал сигнали и тя отговори. ще си помисля "давай" и ще се втурна във връзка. Трудно ми е да отговарям на такъв тип въпроси, защото съм влюбен в една жена....ако сега ми се случи такова нещо, реакцията ми ще е да и кажа, че разбирам чувствата, но не мога да им отвърна. Разбира се има определен тип мъже, които ще приемат нещата заради ... секса.





Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Hisia]  
Автор Sayoroma (новак)
Публикувано25.02.10 15:57



Благодаря ти, Hisia!
На всички ви благодаря за мненията...не можете да си представите колко много ми помагате!



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано25.02.10 15:58



Доколкото схванах ти си рискувала вече веднъж. Топката е при него, образно казано. Ако иска развитие, със сигурност ще разбереш. Ако ли не, всякви такива крачки, приказки и алибали са мека казано излишни.



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано25.02.10 15:59



Би ли обяснила, как така хем ние предизвикваме всичко в живота си, хем съветваш девойката нищо да не прави? Нали от нея зависи?

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.


Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано25.02.10 15:59



Като чета темата и отговорите ти, вероятно изпитваш не просто симпатия и интерес, а си влюбена във въпросния мъж. Затова, при положение, че вече не работите заедно (т.е. отпаднал е възпиращият елемент за него), време е да изясните чувствата и очакванията си един към друг. Вижте се, поговорете на спокойно място, защо не? Иначе само ще се терзаеш. Нали сама казваш, че продължаваш да мислиш за него и отношенията ви.


Според мен е по-добре да си наясно. Аз бих предпочела така.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Hisia]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано25.02.10 16:00



Тука сме вече на пистата на неговите желания. Там няма кво да прай тя, освен което вече е направила.



Тема хенови [re: Sayoroma]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано25.02.10 16:02



Не, малко са хората, които не ги е страх от отхвърляне...аз също съм при страхливите

, но страх-не страх ..... действам. Не чакай, аз веднъж чаках....от криворазбрана срамежливост ли...или от гордост незнам, но си научих урока от първия път.



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор snowflakes never cry (they just fly ;)
Публикувано25.02.10 16:02



Ти не е възможно да не изпращаш сигнали за чувствата си, дори несъзнателно. Така че според мен той е наясно тях. Та, да изчакаш е моят съвет. Но няма причина да ме слушаш мен.




No one cares when u`re out on the street, picking up the pieces to make ends meet

Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано25.02.10 16:03



Тя го иска. Въпросът е какво да направи за да го получи.
Ти каза че каквото искаме, това става. Как така сега нещо зависи и от друг?

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.


Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Hisia]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано25.02.10 16:04



Лол. Не е в това въпросът. Изобщо.

Що не ме чете като казах, че всеки е свободен да прави собствените избори, но без да забравя, че всеки друг има право на това?





Тема Re: ами...нови [re: Boждa]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано25.02.10 16:07



и така ще си и подавал сигнали една година и нищо няма да си предприел, ми ще чакаш нея?

Може, може...



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано25.02.10 16:09



Цитирам те за всичко в живота ти си си отговорна ти
Значи тя си е отговорна, че вече година не е с него. И тя си е отговорна, че след като е напуснала общото им работно място, пак не са заедно.

Така излиза от твоята формула.

Като не промени нищо, как ще промени следствието?

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Редактирано от Hisia на 25.02.10 16:10.



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Hisia]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано25.02.10 16:13



Ама защо все интерпретираш нещата през чужди призми бе?:)))))) От къде знаеш какво и се е случило друго на авторката и въобще какво търси да преживее? Ейй ма си драка





Тема Re: ами...нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано25.02.10 16:15



Не, това не бих направил. Не би ме спряло това, че работим на едно и също място. Ако видя сигнал...ще действам веднага.





Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано25.02.10 16:19



Още един твой цитат Моята мисла беше, че всичко което ти се е случило... си го поискала на едно или друго ниво.
Значи ли, че тя си е поискала да не са заедно???

Не съм драка, питам те съвсем сериозно, защото ти ми обясняваше на мен тези неща и се опитваше да ми обясниш, че каквото ми се е случило само от мен зависи, а сега, когато става въпрос за друг човек, вече и другите имат пръст в нещата и вече не зависело само от нея.
Интересно ми стана. За това те питам.

въобще какво търси да преживее
Тя го казва в темата. Иска да преживее нещо повече с него.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.


Тема Re: ами...нови [re: Boждa]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано25.02.10 16:20



.. и ако не си действал веднага, значи....?

и кви обяснения на чувства при това положение значи:)))



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Hisia]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано25.02.10 16:23



Тя нейният избор си го е направила, както и ще продължи да избира какво е по отношението на това, което ще се случва. Всеки го прави.

И да, това си зависи от нея. Ама неговите желания си зависят от него.. бахти, кое не разбра?

Редактирано от Cвoбoднa вoля на 25.02.10 16:23.



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано25.02.10 16:26



Кой какво иска и какво мисли, какво общо има със ставащото, че от нас зависи???

или идваш на моята, че от нас зависи само мисленето, а не случващото се.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.


Тема Re: ами...нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано25.02.10 16:27



Ако не действам веднага, значи не я обичам, но няма да й давам и надежди. Това съм аз обаче....на момъка нямам идея какво му е в главата.



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Hisia]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано25.02.10 16:29



И между тях няма връзка?

Почети за закона за привличането.



Тема Re: ами...нови [re: Boждa]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано25.02.10 16:33



Почтено. Въпрос извън темата, мое лично любопитство: някога правил ли си обратното?





Тема Re: ами...нови [re: Boждa]  
Автор Sayoroma (новак)
Публикувано25.02.10 16:34



Честно казано, дори да не ми обърне внимание този човек, дори да се скъсам от страдания по него и не знам още какво...не можете да си представите какво добро ми направи тогава като ми каза, че е на принципа колегите са си колеги. Аз също мисля, че работата не би пречила, но не и във фирмата, в която работех. Осъзнах го скоро, затова и напуснах.



Тема Re: ами...нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано25.02.10 16:36



ще ти отговоря, само да уточним нещо...кое? дали съм давал надежди на някого, знаейки, че няма вариант за връзка?



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано25.02.10 16:36




Мерси ти за такава връзка.
Ти такива връзки ли имаш?


Не отговаряш на нито един въпрос конкретно. Това значи ли че сама не си сигурна в това което казваш?

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: ами...нови [re: Boждa]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано25.02.10 16:43



да:)



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Hisia]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано25.02.10 16:44



Имах предвид връзката между мислите и случващото се.



Кво те греят моите връзки не мога да разбера



Тема Re: ами...нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано25.02.10 16:49



да

, но в своя защита ще кажа, че тогава не бях толкова умен, колкото сега.



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано25.02.10 16:50



А, притрябвало ми е да ме греят чуждото мнение. Който живее с такова мнение, той да си му мисли.

Нали така беше?



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: ами...нови [re: Sayoroma]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано25.02.10 16:50



Явно си човек на действието...не се оставяй на течението.



Тема Re: ами...нови [re: Boждa]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано25.02.10 16:55



Гепи за откровеността.

Няма кво да се защитваш. Всеки го е правил.. та е малко тъпо да се съди противоположното на това, в което вярваш в момента, най- малкото щото и то непрекъснато се променя, отделно че като си го правил ти се е виждало съвсем прайлно. Ти- формата е съвсем условно. За тва мразим да ми дуднат и да ми морализаторстват на главата.



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Hisia]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано25.02.10 16:56



Разбра го най- накрая.

Освен ако не си, ма то ще си покаже



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано25.02.10 17:04



Разбрала съм много повече отколкото предполагаш. Чудя се само, защо на теб ти е трудно да разбереш неща, които само потвърждават, а не отричат мисленето ти?
Или тайната се крие в това, не кои са мислите, а кой ги казва?



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор Taigun (екипна кучка;)
Публикувано25.02.10 17:17



Не мога да ти дам съвет, но споделям какво бих направила на твое място. Бих говорила с него - да си изясня нещата. Неизвестността убива.

Стискам ти палци и късмет! Дано се случи най-доброто за теб.





Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор lampion ()
Публикувано25.02.10 19:35



Разкрии му чувствата си..!!Аз съм същия малумник..като описания..от тебе..Вече една година и аз ухажвам..едно момиче..и то ми показва че..има някакви симпатии,обаче...аз не предприемам нищо!!...И така и двамата страдаме..и двамата се харесваме..но никой не пренебрегва гордоста..си..!!! АЗ естетвено се опитвам да не показвам че съм слаб и страдам пред нея..!! сигурно и с нея е така..!! и сме в застой...вече сумати и време..!!

Сила,без любов, е = енергия, изразходена напразно.


Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: lampion]  
Автор Sayoroma (новак)
Публикувано25.02.10 20:11



Да не си същото лице?!


Шегичка.



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано25.02.10 20:13



о-о





Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Sayoroma (новак)
Публикувано25.02.10 20:27



Кое те учудва, светът е толкова малък!





Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор Melany99 ()
Публикувано26.02.10 04:36



Ти наясно ли си дали искаш точно този мъж?
Или какво точно искаш от един мъж?

Защото, лично аз не бих искала да имам нещо общо с нерешителен, немъжествен и колебаеш се мъж. Отделно, че ако някой не ме иска ужасяващо силно въобще не ми трябва. Не си падам по някаква такава посредствена имитация на връзка. Според мен, ако някой мъж има достатъчно желание нищо не би го спряло да го покаже и да предприеме необходимите действия.

Успех!
П. С.
Психолозите са доказали, че преточваш важната информация за човека пред теб в първите 30 до 50 секунди! Същите тези психолози са доказали, че това са впечатленията, на които действително можеш да се осланяш. След тези 30 до 50 секунди подсъзнанието вече е казало "Да" или "Не" (е, налага се малко да гледаш "навътре"). Ако отговорът е "Да" и от там не намерите най-прекият път до кревата, нещо определено не е наред.

Редактирано от Melany99 на 26.02.10 04:38.



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Melany99]  
Автор RozeRed ()
Публикувано26.02.10 09:44



Мелани, май сме от една кръвна група с теб

................. подписвам се под това, което си написала.



Тема Здравей Мелани!нови [re: Melany99]  
Автор Losty (намразен)
Публикувано26.02.10 10:03



Любовта е бинокъл, а не монокъл.
Не можем да мислим, че той е с качествата, които описваш.
А това, дето да те иска някой ужасяващо, трябва да го възбудиш.
С искане само ,не става вече. Изчезнахме тези глупаци.
Трябва да се казва, да се показва, после да се поддръжа нещото между нас
и чак тогава може да се появи ужасяващото и безумното искане...

така мисля.



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор пип (новак)
Публикувано26.02.10 13:20



Мъж, който наистина те харесва, ще направи всичко възможно да те спечели. Щом се офлянква, значи не си му чак толкова важна. Може да го ласкае, че ти е обект на харесване, но само толкова. Какъв е този 37-годишен, ерген ли е, разведен ли е, на 37 ако е срамежлив с жените, това си е жив мухльо.

За какво ти е такъв, наистина ли го харесваш, или ти дразни ловния инстинкт да го имаш, защото ти се изплъзва.

Щастието ти е другаде според мен и не бих се унижавала да се предлагам на мъж, който пръста си не мръдва да ме поиска.



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: пип]  
Автор Sayoroma (новак)
Публикувано26.02.10 13:36







Тема Алоо, Пловдив!нови [re: Losty]  
Автор Melany99 ()
Публикувано26.02.10 15:11



Какъв бинокъл? Какви пет лева?

Ако не ти става още от мисълта за мен, гласа ми, подходката и т. н. никво дурго въжбуждане не може да го накара...





Тема Извинявай пип,нови [re: пип]  
Автор Losty (намразен)
Публикувано26.02.10 16:27



изобщо не съм съгласен



Тема Re: Алоо, Пловдив!нови [re: Melany99]  
Автор Losty (намразен)
Публикувано26.02.10 16:42



Таа па!



Ти в час ли си ? Мен ако ми става при тия условия, рпосто няма шан пък ти да си единствената, от която ми става. Раийш ли?

Та така сме ние в Пловдив. И в Париж даже мислят като мен.

ппА тва за бинокъла беше метафора, ама явно теб повече те интересуват еднооките кръгли образци



Тема Тцццц...нови [re: Losty]  
Автор Melany99 ()
Публикувано26.02.10 16:45



За Париж не си прав...

За Пловдив май си изключение, щото съм имала и пловдивски гаджета...

Абе, кви мъже сте расли, да не можете една жена да свалите като хората, та трябва да ви даваш ишмари?



Нали се сещаш, че такива мъже не се уважават, ерго не могат да бъдат обичани!



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор lampion ()
Публикувано26.02.10 18:48



Не,не съм споменатия човек!! На години съм по малък от 37 и не живея в България.

Моят флирт, е със една чуждестранна психоложка !! И уж се предполага,че ги разбира нещата, a въпреки това "боксуваме" на едно място

Вината е, че и двамата говорим със недомлъвки,и някак се страхуваме да не бъдем отхврълени от отсрещния човек.(поне при мен е така) Преди няколко дена,в разговор с нея,ми сподели, че един от основните проблеми,между обвързани и необвръзани двойки е именно,проблема с неразкритите чувства.Липсата на не достатачно комуникация,липсата на искреност,стремеж към наслагване на правила, над другия,страх от обвързване и много други..


Освен това,всяко момиче(жена) на опредлена възраст,след преживян опит,вече има свойте разбирания,за това какво търси в един мъж и какво точно иска да получи от него.Много от тях,се женят прибързано,понеже предпочитата, да получат и малкото което им се дава,от нищото и самотата.Но по късно когато намерят,уж подходящия човек(според тяхните изиксвания), оставят настрана семейния живот и се хвърлят в авантюри,търсейки щастието си.Но нека да не се залъгваме,перфектни хора няма,рано или късно момичето(жената), вижда че подходящия човек, има свой недостатаци и не и дава на 100% това което търси.Затова се търси,тази липса,на незадоволеност в приятели,в забавление и игри,в семейство (деца) и т.н... Естествено това не е решение на проблема,а по скоро временно избягване...


Моя съвет, е да не осатавяш нещата да вървят по течението.Така предоставяш и възможноста за котрол върху тебе.(Ако това не ти харесва)В една връзка винаги единия дава повече,от другия. Идеализация е да си мислиш ,че нещата са разпределни по равно(50 на 50) Ако мислиш себе си за “по силна”..Разкрий му чувствата си,бъди себе си и не увъртай.И най важното намери подходящ момент.Предразположи го, за сериозен разговор.И каквото ...сабя покаже..

Сила,без любов, е = енергия, изразходена напразно.


Тема Re: Тцццц...нови [re: Melany99]  
Автор lampion ()
Публикувано26.02.10 18:49



Пълни глупости..!!

Сила,без любов, е = енергия, изразходена напразно.


Тема Re: Тцццц...нови [re: Melany99]  
Автор Losty (намразен)
Публикувано26.02.10 19:30



Ергото си го задръж, прекрасна.

Изсили се малко. Тоя дет ша го дига, така от въздуха, требе да е слеп,глупав и смотан, щом чакаш да ти са върже на краката.

Никкъф мъж не съм аз. Не го дигам на прима виста,ама хич.
Ша тряа и ти малко да дадеш, за да ти дадат. мхъъъм....
Ти па къде се завърте с такива бързаци. Чук и чао.



Мога да свалям кат хората, ама кои са хората?
Ишмар кат не даат, продължават....

Ако искаш ме уважавай.



Тема Адмирации за този пост!нови [re: Hisia]  
Автор Losty (намразен)
Публикувано26.02.10 19:33



макар,че в повечето случаи си невменяема.



Тема Хм,нови [re: Losty]  
Автор Melany99 ()
Публикувано26.02.10 20:52



не съм нито грозна, нито глупава за да е мъжът сляп или тъп.

А, точно смотаният мъж се страхува от отхвъляне, алфа-мъжкарят е уверен в себе си.

А, че ти не си прав, а аз -да говори фактът, че ти си разведен, а аз - не!





Тема Re: Алоо, Пловдив!нови [re: Losty]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано26.02.10 21:58



Ти в час ли си ? Мен ако ми става при тия условия, рпосто няма шан пък ти да си единствената, от която ми става. Раийш ли?

Глупости на търкалета пишеш.



Какаааааа нИдей ми обяснва как на Флюбен, та чак зомбиран в една жена мъж му става от всяка срещната, молам та! В тез филми играем с Мелата, още докато ти на пясъчника с ...кофички си играл!



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор ellynora (непознат )
Публикувано27.02.10 01:31



Изглежда храниш някакви илюзии по отношение на този човек и оправдаваш действията му, преди с работата - което не е никакъв проблем, и сега - с осъзнаването на ситуацията, че наистина го губиш вече и като колега. Направете си среща и се изяснете, ако трябва ти го покани и нека той да ти го каже в прав текст.



Тема Re: Алоо, Пловдив!нови [re: Aлиca.]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано27.02.10 05:26



Става му..става му...от козички и кокошчици също му става. До една възраст от всичко му става. Механизмът на "ставането" не зависи, нито от влюбеността, нито от зомбирането....вервай ми......

имам едно от тези неща, които "стават".



Тема Да си кажа и аз...нови [re: Sayoroma]  
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано27.02.10 17:18



... много зависи човека с каква цел те ползва... въможно е да е преживял травма от предходната връзка, която да не може да преодолее ... лесно, и да му трябва тренажор - някой, когото да обожава, и от когото да се чувства обожаван, докато отново се качи на коня... някой, който го кара да се чувства жив, да диша огън, да не ходи по земята, и все пак, да не го държи в емоцията твърде лично и близо... не знам дали се изразявам правилно... идеята беше, че не е по силите на обикновен мъж да обожава една жена цяла година, без да иска да й смъкне гащите... ти как си се удържала - не знам...

Та, смятам, че ако не е станало нищо толкова дълго време... вероятно нищо няма да излезне... Пък и, не виждам какъв полезен ход имаш ти... да му се обадиш и да му кажеш "Ехооо, аз вече не съм ти колежка, пък, все още те харесвам много, и съм прясно епилирана - какво ще кажеш да вечеряме заедно? "... никак не върви... Изчакай, ослушай се, и, ако не те покани някъде - просто го забрави! С уговорката, че има и други мъже наоколо! (които, да се надяваме, не са подобни нему!)

п.п. или, пък, в случай, че твърде, твърде много го харесваш и не ти пука относно "Какво ще си помислят хората!" го попитай точно това! Поне ще си наясно, когато получиш ответната реакция, и няма да живееш в неведение ... (което, ако се получи, е ужасно изнервящо и гадно!).



Тема Стринке,нови [re: Aлиca.]  
Автор Losty (намразен)
Публикувано27.02.10 20:43



ти кво са бъркаш ся, като си чела само парчета от темата?

Не знам къде сте били с Меланито,докат съм правел кофички,ама явни и ти разчиташ на тва, някой само като те види и вече да е влюбен.
Ония русия, със сините очи ,до теб, знае ли я таз твоя мИчта

пс.Са прайш и ти на титуляр в А група......
Нъл бяхме дружки, кво са пинявиш.



Тема Re: Алоо, Пловдив!нови [re: Boждa]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано27.02.10 22:42



Не е вярно.


За сетен път доказваш, че не си бил влюбен.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Тцццц...нови [re: Melany99]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано27.02.10 22:49



Такива мъже чакат жените да им свалят звезди, да им доказват любовта си, да ги гонят, а те да се обръщат да гледат да не бягат прекалено бързо ....
Добре сте си вие дето израснахте с истинските мъже ... ние сега да му мислим с такива путьовци непоръбени.



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Измисли повод да се видитенови [re: Sayoroma]  
Автор stoichkov_88888 (непознат)
Публикувано27.02.10 23:15



После друг повод за повторна среща и те нещата от самосебе си ще станат,не прави пьрва крачка,а като една умна жена Я ПРЕДИЗВИКАЙ



Самтаймс ЛЮН,самтаймс WIN

Тема Re: Измисли повод да се видитенови [re: stoichkov_88888]  
Автор Sayoroma (новак)
Публикувано27.02.10 23:31



Чета ви с огромно удоволствие!


Замислихте ме над много неща...най-малкото е ситуацията с бившият ми вече колега. Много ви благодаря, аз съм човек който обича да се вглъбява и разсъждава, а вие успяхте да ме замислите сериозно на много теми, които ми бяха убягнали в последно време!



Тема хахахахахнови [re: Losty]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано27.02.10 23:38



Как обичам да ми потвърждават думите.



Страхливец.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Измисли повод да се видитенови [re: Sayoroma]  
Автор stoichkov_88888 (новак)
Публикувано27.02.10 23:39



мисля си че трябва да ме послушаши ще успееш.Не го мисли много,то само става,просто измисли повод да се видите,примнерно за нещо свьрзано от старата ти работа което той знае и ти искаш да се консултираш с него относно настоящата ти работа



Самтаймс ЛЮН,самтаймс WIN

Тема Re: Измисли повод да се видитенови [re: stoichkov_88888]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано27.02.10 23:47



Т.е. да го накара да се почувства полезен за нея, което си е точното погалване по косъма, което ще му даде повод ако и той я иска да направи "първата крачка".

Доста умен съвет.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: хахахахахнови [re: Hisia]  
Автор Losty (намразен)
Публикувано27.02.10 23:56



Наистина ти благодаря за тези дискусии. толкова откровена манипулация и толкова голямо желание да ме предизвикват отдавна не бях усещал.
Свободна ли си утре вечер?



Тема Re: хахахахахнови [re: Losty]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано28.02.10 00:09



Не си падам по страхливци, съжалявам.



И света не се върти около долната ти глава.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Редактирано от Hisia на 28.02.10 00:11.



Тема Re: Стринке,нови [re: Losty]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано28.02.10 04:16



Русия със зелените очи, Лосте.
Русия със сините още го търсим. /абе ти с кви очи си?

/

И слушай кака си Мелани какво ти разправя, щото нещо не четеш Фнимателно и си прайш оглушки. Кат та тресне някой ден гръмотевицата, макар че в твоя случай, трудна работа, момата още преди тебе ще е наясно за какво иде реч.

С което пък да кажа на авторката на темата, хич да не си губи времето с колегата.



Тема Re: Алоо, Пловдив!нови [re: Boждa]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано28.02.10 04:20



Ха! То, на вас само кози и кокошки ви дай!



Ма, да са завръщате по жените сииииии!

Редактирано от Aлиca. на 28.02.10 04:23.



Тема Re: Стринке,нови [re: Aлиca.]  
Автор Losty (намразен)
Публикувано28.02.10 11:38



Клубът е подходящ за да ти кажа каво ме е треснало, но не ми отива на часовника

Иначе, баш такъв съм, дет го търсиш в скобите.

пс. Аз ,ако слушах каките,досега, щях да съм на 4-ти километър.
Слушам предимно себе си. Поне мога да си платя грешките.

С което пък да кажа на авторката-Слушай себе си.Ако искаш нещо да стане, обади му се.За да се случва нещо между хората,трябват сигнали поне, ако не разговори.



Тема Re: хахахахахнови [re: Hisia]  
Автор Losty (намразен)
Публикувано28.02.10 11:56



Скъпа моя, изобщо не съм си и помислил за креватна акробатика с елементи на циркаджийска еквилибристика.
Просто ми беше необходим мозъчният ти потенциал,на чаша вино с вилица в ръка.





Тема Re: Стринке,нови [re: Losty]  
Автор Taigun (екипна кучка;)
Публикувано28.02.10 11:56



С което пък да кажа на авторката-Слушай себе си.Ако искаш нещо да стане, обади му се.За да се случва нещо между хората,трябват сигнали поне, ако не разговори.

Прав си, Загубанков

- хич и нищо да не стане, поне ще добие яснота и ще спре да се заплита и линее в догадки.





Тема Re: Стринке,нови [re: Taigun]  
Автор Losty (намразен)
Публикувано28.02.10 12:01



има много такива хора.
Чакат Годо, после казват, че не идва,щото е тъпак и си е за негова сметка.
А всъщност вътрешно се изяждат, че срещата се е провалила и знаят, че и те имат вина за това.
Така се разминават хората и стъргалото си се върти.



Тема Re: Стринке,нови [re: Losty]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано28.02.10 12:26



А, щом си баш тоя, дето го търся в скобите, да ти го рекна: като не щеш да слушаш какво ти хортуват каките, тогаз нАмери си чичо да ти изпее песенчицата:

Чичовото дЕте ми го доведете
чичо да му каже как се мома лажееее



/Вожде, здрасти, бре!/

С което пък да кажа на авторката - ти ако тръгнеш сама да му се мажеш на филия на един мъж, мани го, не ти требе! На вълка затова му е дебел врата, щото сам си върши работата. Вълка казах, не вълчицата /дан са объркаш нещо/.



Тема Re: Стринке,нови [re: Aлиca.]  
Автор Losty (намразен)
Публикувано28.02.10 12:42



СтОйте и си чакайте ве. Нема лошо.
Той живота си върви.

пс. Все ми рекваш нещо за заяждане. Като не ми приемаш гледната точка, що тръгваш веднага да ме правиш бангьоз?
Тва дет ме убеждаваш е да искаш да те обичат, а не да обичаш.
Абе нещо Криворазбрана цивилизация... или чиста проба глупост.
Животът се е променил, Лиска, живеете в друго време.
Както той за нея ще е бита карта, така и тя за него. Избори много.
А защо ли авторката страда?

Пейте си ''Чичовото дете''



Тема Re: Алоо, Пловдив!нови [re: Hisia]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано28.02.10 12:51



Ти па кога беше мъж?





Тема Радост за очите минови [re: Taigun]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано28.02.10 13:07



е да те видя у туй клупче



Говори ми....Умирам за глупости

Тема Re: Радост за очите минови [re: The bad reptile]  
Автор Taigun (екипна кучка;)
Публикувано28.02.10 13:13



Вътрешна миграция, така да се каже

...

Дай малко и по темата: ти какво би посъветвал девойката? Да "се маже ли на филия" (по Алиска), или геройски да се пъне в очакване на Годо?




Тема Re: Радост за очите минови [re: Taigun]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано28.02.10 13:27



Много дълга темата,ся не ми се чете толкова

Ама до колкото си спомням от това ,което четох кът я постна момата-чакането е измъчена работа!Да го фаща директно за гушата и да става квот ше става!Той, ако е човек и има нещо сериозно,ше оцени тази смелост и жест.

Приятен ден на тебИзчезвам да се наслаждавам на прекрасно време,на сафалък

Говори ми....Умирам за глупости

Тема Re: Стринке,нови [re: Losty]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано28.02.10 13:27



СтОйте и си чакайте ве. Нема лошо.
Той живота си върви.


Тук ти е грешката - да си въобразиш, че стоим и чакаме....



Той живота си върви..........



Тема Re: Радост за очите минови [re: Taigun]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано28.02.10 13:31



Уууууууууу, вълчицо! Като си ми споменала ника, не можах се въздържа да не ти кажа - Здрасти!



баш ми е драго да ти гледам .. подписа!



Тема Re: Стринке,нови [re: Aлиca.]  
Автор Losty (намразен)
Публикувано28.02.10 13:33



чЕти горе тогава кво пише Рептила.

Мисля,че се заяждаш с мен. От интерес ли, или да се направиш на велика на някой чужд мъж?

Ако синът ти е в описаната ситуация мий интересно, кво ша го посъветваш



Тема Re: Стринке,нови [re: Losty]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано28.02.10 14:13



Рептила не е изтрезнял, откакто свари есенес ракията, не му вярвай много! /здасти, кроки и да ма прощаваш!

/

Синът ми няма да изпада до таквиз ситуации. Правя-струвам, ама боец отглеждам, кака, не мокра кокошка.

Ае! Със здраве!



Тема Re: Радост за очите минови [re: Aлиca.]  
Автор Taigun (екипна кучка;)
Публикувано28.02.10 14:18



Здрасти, Кумичке-Лисичке

! Ми е драго да те видя и теб в любовните (не ловни!) полета!


П.С. Тоя подпис не е от чакане, да споделя. От действие е той, от действиеее...




Тема Re: Алоо, Пловдив!нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано28.02.10 14:28



А трябва ли да съм мъж, за да знам?



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: хахахахахнови [re: Losty]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано28.02.10 14:33



За това не ти трябва среща. Мозъка си го изливам доста добре и тук, а ти какво ще пиеш или ядеш пред монитора ... твоя си работа.




Не съм ти нито скъпа (не си давал пари за мен), нито съм твоя (не ставам за домашен любимец). Началото на изречението показва, че краят му е лъжа.

п.п.
Добър опит за човешко отношение все пак, поздравления.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Радост за очите минови [re: Taigun]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано28.02.10 14:34



Гоня дивеч и аз из любовните полета, щото подопечни ми се падат някои.



Компромисно решение: момата да го загърли, метне в кревата - само веднъж!!! хак му е, че да отбие грижа.

п.п. много здраве оттакък на черните, червените и лилавите! Тези дни ще намина.



Тема Re: Стринке,нови [re: Aлиca.]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано28.02.10 17:30




Здрасти ЛисоМного се радвам да те видя тук и всички,без изключения,които от скоро ни радвате с присъствието сиВсе готини и интересни хора,които винаги съм чел с интерес!
Би било повече от чудесно да се наслаждавам на уникалните си пиячки до безобразие,но за съжаление трябва да се бачка и не мога да си позволя да губя контрол.
Колкото до темата-бе,много сложна е станала тяхната.Както казва авторката,човека и без това трудно намира точните думи към жена,което мен ме навежда на мисълта,че е стеснителен.За капак,от цяла година вече имат изградени отношения,които са изключвали нещо повече от колегиалност и приятелство.Сега вече ,определено тя ще трябва да направи някаква катализираща крачка,ако иска да се случи нещо м/у тях.Ето на мен много ми хареса!

Говори ми....Умирам за глупости

Тема Re: Алоо, Пловдив!нови [re: Hisia]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано28.02.10 20:09



За сетен път доказваш, че си пристрастена към спорове....да не говорим за пълната липса на чувство за хумор.



Тема Re: Алоо, Пловдив!нови [re: Aлиca.]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано28.02.10 20:09



хахаха....бива си те.





Тема Re: Стринке,нови [re: Aлиca.]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано28.02.10 20:12



що здрасти?



Тема Re: Стринке,нови [re: Aлиca.]  
Автор Losty (намразен)
Публикувано28.02.10 21:37



ба мааму, как са ти го забили,вместо мен





Тема Re: хахахахахнови [re: Hisia]  
Автор Losty (намразен)
Публикувано28.02.10 21:40



Естествено,че няма да давам пари за тебе, нито те искам за домашен любимец,Господ да ме опази.
Вкъщи искам тишина и спокойствие. И без терариум





Тема Re: хахахахахнови [re: Losty]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано28.02.10 22:03



Аз в гробници не вирея, така или иначе.



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Алоо, Пловдив!нови [re: Boждa]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано28.02.10 22:05



Съгласието убива.


Това с хумора е много евтин трик, за измъкване от неловка ситуация.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: хахахахахнови [re: Hisia]  
Автор Losty (намразен)
Публикувано28.02.10 22:06



Неам претенции да съм Тутанкамон, ама щом ме въздигаш толкова.....




Ба мааму докъде съ дукара....



Тема Re: хахахахахнови [re: Losty]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано28.02.10 22:09



Ти сега на малолетен ли искаш да се изкараш? Знаеш ли на колко години е умрял Тутанкамон?




Май ти се докарваш.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: хахахахахнови [re: Hisia]  
Автор Losty (намразен)
Публикувано28.02.10 22:15



На 28 или на 32 ,доколкото си спомням.Все тая.
Идваш ли,или не идваш на среща?



Тема Re: Алоо, Пловдив!нови [re: Hisia]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано28.02.10 22:21



Мисли си каквото искаш....
Щом това те кара да се чувстваш щастлива...прави го.
Ходиш след мен, за да ми казваш неща като "не си бил влюбен"? що за човек си ти?



Тема Re: хахахахахнови [re: Losty]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано28.02.10 22:24



На 18г., подсказах ти, като ти казах, че се правиш на малолетен.




На живо съм още по-страшна, не искам да ти докарвам психическо разстройство.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Алоо, Пловдив!нови [re: Boждa]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано28.02.10 22:37



Аз съм гадната вещица, която ходи по хората и им пука розовите балончета.




Нищо не си мисля, ти сам ми го казваш.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: хахахахахнови [re: Hisia]  
Автор Losty (намразен)
Публикувано28.02.10 22:50



Ами значи, не бил малолетен.

Т малолетен харесваш ли ме?



Тема Re: хахахахахнови [re: Losty]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано28.02.10 22:59



Дъртичка съм вече за 18 годишни.



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Алоо, Пловдив!нови [re: Hisia]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано28.02.10 23:12



знаеш, че не можеш да го направиш...не и моите балончета.

аз съм еманацията на влюбен мъж...
Мислиш и, че в казаното от мен има скрит смисъл...това е грешка...твоя. Всеки е бил влюбен...е, вярно е, че аз не съм бил влюбен в себе си никога, както теб, но това се преживява...тъжното е когато любовта те подмине, защото вгледана в себе си не си се сетила да вдигнеш поглед нагоре...знаеш го нали.



Тема ахой...нови [re: _parvaty_]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано28.02.10 23:14



любима...





Тема Re: Алоо, Пловдив!нови [re: Boждa]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано28.02.10 23:20



Опитваш се като малките деца да ми го върнеш? Нима нямаш чувство за хумор?




Нищо не мисля, ти си го написал и то в прав текст ... когато си влюбен ти се вдига и от кокошчици и козички ... нали така беше? Горката ти любима.

Мен нищо не ме подминава, защото не гоня кокошчиците, а седя достатъчно търпеливо на едно място, докато всичко мине покрай мен и дойде това което ми трябва.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема За пореден...нови [re: Hisia]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано01.03.10 09:33



път, заявявам огромната си радост и съпричастност към щастието ти!
Наистина, много се радвам, че си щастлива.


Аз също съм.



Тема Re: За пореден...нови [re: Boждa]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано01.03.10 10:09



За сетен път извъртя темата към себе си.



Твоята радост, съпричастност и т.н. към каквото и да е от реала е илюзорна, защото ти не си част от този свят. Ти си част от виртуала и като такъв се радвай и бъди съпричастен към темите, към даден разговор и т.н., но водени тук. Тогава може и да ти повярвам, че мислиш и за някой друг освен за себе си и какво ще си помислят другите за теб.

Ти също си какво? Покажи го, защото не съм видяла тук да си показал друго освен бремето на огромното си его.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: За пореден...нови [re: Hisia]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано01.03.10 11:11



Ти извъртя темата към мен с ето това "За сетен път доказваш, че не си бил влюбен.

"
Няма нужда да показвам нещо, което е мое....още повече пък на теб!



Тема Re: За пореден...нови [re: Boждa]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано01.03.10 14:48



А ти призна, че любовта ти е пълен въздух под налягане - розов балон.



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: За пореден...нови [re: Hisia]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано01.03.10 16:03



......!
На многоточието стои една супер звучна псувня, въпреки че си признавам ... с изреченията си ме изкарваш извън нерви. Не виртуално...съвсем реално.
Не веднъж съм споменавал, че истината и справедливостта са нещата, които ми носят почти физическа болка, когато са нарушени. Ще кажеш, че се дразня, защото не понасям истината, но.....не е това.
Моля те, повярвай поне веднъж на думите ми, че моята любов не е въздух под налягане и да приключим и тази тема.





Тема Re: За пореден...нови [re: Boждa]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано01.03.10 16:14



Би ли ми отговорил само на един единствен въпрос (и един под въпрос

), преди да я приключим?

Какво значение има кой какво мисли за твоята любов? След като е истинска и не е въздух под налягане, защо ти трябват чужди признания за нея?


п.п.
Уважавам те, защото, дори когато ме псуваш и ругаеш, водиш диалог.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: За пореден...нови [re: Hisia]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано01.03.10 16:27



Веднага отговарям: Няма никакво значение и не ми трябва чуждо признание. Знам, че не би трябвало да се дразня, но го правя...не ме питай защо....не мога да ти отговоря....избухливия ми нрав върви ръка за ръка с останалото.
Не търся чуждо признание....по-скоро ме дразни принизяването й...т.е нещо, което не е истина. Тук усещам, че не се изразявам много правилно....ще пробвам с пример. Ако някой каже нищо за любовта ми...аз съм ок, но ако каже "не струва" се ядосвам. Но това не е само за любовта....за всяко нещо, което се случва в ежедневието съм така...може и да си права, че не съм наясно с някои неща, но повечето си демони ги познавам...и се боря с тях.


п.п.
гневът идва и си отива за броени минути...химичен дисбаланс, кръвно налягане, средиземноморска анемия-и аз незнам на кое точно се дължи....ерго...не се обиждай, не това е целта ми(поне на този етап...ей, това е шега)



Тема Re: Измисли повод да се видитенови [re: Hisia]  
Автор stoichkov_88888 (новак)
Публикувано01.03.10 20:27



Не само,имам предвид да го сьблазни с две думи



Самтаймс ЛЮН,самтаймс WIN

Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор Caffe Rosso ()
Публикувано01.03.10 20:40



Не знам дали още се маеш, а и не мога да проследя цялата тема, но набързичко така... от прочетеното:
Този мъж на 37 години има някакво минало, има си предисторията, освен спецификите на характера.

Аз чувства не бих бързала да декларирам, но бих показала недвусмислено, да речем... симпатиите си, ако толкова много ме привлича.


Момиче ли си, жена ли си, няма значение. Намери моментът, не се познавате от два дни, и просто го целуни. Ще разбереш веднага какво е в главата му.



Тема Здравей...нови [re: Boждa]  
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано01.03.10 22:32



... любими... как си?...



Редактирано от _parvaty_ на 01.03.10 22:38.



Тема Re: За пореден...нови [re: Boждa]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано01.03.10 22:55



Радвам се, че най-накрая намерихме общ език. Поне аз така го усещам.


Разбирам те това с принизяването, но не разбирам, след като теб те дразни, защо лепиш етикетчета на чужди мисли? Знаеш колко е дразнещо, но самият ти го правиш, защо? Всеки има демони и ако не можем да помогнем на човека насреща да се справи с тях, защо трябва въобще да ги пробуждаме ... без значение дали гнева минава като кибритена клечка или е цяла клада? Питам те, за да разбера дали си си задавал тези въпроси и дали осъзнаваш, че изобщо го правиш?

Много ми харесва самоиронията ти, когато го правиш с реални неща, а не с измислици-премислици като това с кокошките.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: За пореден...нови [re: Hisia]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано01.03.10 23:14



Аз не го възприемам като лепене на етикет ... и определено не влагам това в него. Според мен...не го правя. Не мога да кажа, че съжалявам за думите си, защото това са реалните ми мисли...не влагам в тях нищо повече от това, което значат.
Това с кокошките е наистина шега, но предполага по-друг тип начин на общуване от тук приетия...общувам с много хора, но пишейки трудно се преценява човекът какво би приел. В конкретния случай, предположих, че дадената потребителка ще се зарадва на остроумието...това е.





Тема Re: Здравей...нови [re: _parvaty_]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано01.03.10 23:17



Синузитен, но напет...намерих си вчера един бял косъм, нали това няма да е повод да избягаш с някой младеж...





Тема Re: За пореден...нови [re: Boждa]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано01.03.10 23:24



Това значи ли, че няма да се замислиш и ще си останеш на старото разбиране?



но пишейки трудно се преценява човекът какво би приел.
Пишеш това, каквото другият харесват? Или пишеш това, което ти харесваш?
искаш да те приемат на всяка цена? Или искаш да те приемат какъвто си?

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Изкуших се...нови [re: Boждa]  
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано01.03.10 23:25



... за един момент, да те попитам "Къде го намери?", но после се сетих къде се намирам...

Няма, Вожде на сърцето ми, не ми се бяга...



Тема Re: Изкуших се...нови [re: _parvaty_]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано01.03.10 23:34



Споменавал ли съм колко пленителни са миглите на снимката...





Тема Re: За пореден...нови [re: Boждa]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано01.03.10 23:40



Това с кокошките е наистина шега, но предполага по-друг тип начин на общуване от тук приетия...общувам с много хора, но пишейки трудно се преценява човекът какво би приел. В конкретния случай, предположих, че дадената потребителка ще се зарадва на остроумието...това е.

дадената потребителка ти отигра топката, що се извиняваш сега пред хората?





Тема Re: Изкуших се...нови [re: Boждa]  
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано01.03.10 23:41



Все още не, любов моя... дали ще го споменеш някога?





Тема Re: За пореден...нови [re: Hisia]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано01.03.10 23:43



Не знам... е отговорът ми на първият ти въпрос.
Пиша това, което мисля...резултатът е, че на някои им харесва, а други се обиждат. Не целя да ме приемат...е радвам се, когато ме харесат.





Тема явно страдам...нови [re: Aлиca.]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано01.03.10 23:45



от уникалната потребност да се обяснявам на всеки...





Тема Re: Изкуших се...нови [re: _parvaty_]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано01.03.10 23:51



Пърхането на прекрасните ти мигли, може да съперничи единствено на биенето на сърцето ми, когато очаквам да чуя стъпките ти....





Тема ...нови [re: Boждa]  
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано01.03.10 23:54



... и то какво сърце!!! А, когато видиш устните ми?...





Тема Re: ...нови [re: _parvaty_]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано01.03.10 23:58



е тогава ще видите какво е поезия...макар и примитивна.





Тема Re: За пореден...нови [re: Boждa]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано01.03.10 23:59



Не знам, не е отговор ... разбери.

Може пък да почнат да те харесват повече, когато не прибързваш с мненията си.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: За пореден...нови [re: Hisia]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано02.03.10 00:03



Разбирам те, но това е истината..."незнам " е отговорът ми. Когато знам...казвам го.
Може би...





Тема Re: За пореден...нови [re: Boждa]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано02.03.10 00:05



ок



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Caffe Rosso]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано02.03.10 06:23



Момиче ли си, жена ли си, няма значение. Намери моментът, не се познавате от два дни, и просто го целуни. Ще разбереш веднага какво е в главата му.

Ахам. Даже и презервативите да купи, щото недостъпният принцес и за туй няма се сети.





Тема Re: Изкуших се...нови [re: Boждa]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано02.03.10 07:35



Вожде,кък не та я срам бе човек?Момичето си дигнало краката,ти за миглите и говориш



Говори ми....Умирам за глупости

Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Aлиca.]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано02.03.10 07:39




Нека ви,кът са еманципирвахте много!да видите какво е на другия бряг и какви мъки сме преживявали,а ние нямаме нищу против да заемем вашия

Говори ми....Умирам за глупости

Тема Re: Стринке,нови [re: Losty]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано02.03.10 07:51



ба мааму, как са ти го забили,вместо мен

Ами ти докато се ослушваш...


Нали ти болднах по-горе, че животът си течееее.



Тема О...нови [re: Boждa]  
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано02.03.10 08:16



... не мисля - нищо примитивно няма в тебе...





Тема Нищонови [re: The bad reptile]  
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано02.03.10 08:17



не разбираш ти от дълбините на нашата Любов...





Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: The bad reptile]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано02.03.10 08:18



Бе, все си мислех, че в тез мъки сте се гърчили само докато ви е тормозило акнето, ама... глей на 37 години докъде може да се докара човек.



п.п. аз съм от старата школа - полуеманци/патка/, която ПРЕДИЗВИКВА ситуации.




Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Aлиca.]  
Автор Losty (намразен)
Публикувано02.03.10 09:17



Ся па се изкара, че си от ПРЕДИЗВИКВАщИТЕ.
Абе фурна ли си лопата ли си входа на фурната ли си,дръжката на лопатата ли
Айде...приемаме,че ти си отворът на фурната, а аз дръжката....

, че и лопатата.



Тема Re: Изкуших се...нови [re: The bad reptile]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано02.03.10 09:54



щото съм романтик баце...





Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Aлиca.]  
Автор Caffe Rosso ()
Публикувано02.03.10 10:53



Ахам. Даже и презервативите да купи, щото недостъпният принцес и за туй няма се сети.

Е па, след киссинга бързо би се разбрало.
Аз бих се ограничила с първа база.
После е негов ред, ако иска.

Тя видимо си го иска, принцес или не.
Късметлия момиче, че изобщо иска някого.





Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Losty]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано02.03.10 11:30



До този момент не съм се самоопределяла, само давах акъли на авторката и ударих едно рамо на другарчето Мел, щото те сгащих да я дърпаш за плитките.



п.п. или Фнимавай в час, или беж да разпишеш 2-3 уволнения във фирмата, че да отлееш малко.



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Caffe Rosso]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано02.03.10 11:53



Киссингът никога не лъже, нали? Ако ще и да е по бузата.
Аз и дотам не бих отишла - само от погледа би се разбрало, ако мацката му определи среща, дори само от тона на гласа му, ако му позвъни по телефона.

Но затова давам акъли за наказателна акция в леглото и беж, защото ... къде по-нагоре някой беше писал /а, Мел/, че жените преценявали в първите 30-50 секунди дали това е подходящият за тях мъжки генотип. Та, мацката подсъзнателно просто си знае. А поведението на мъжете даже не играе в случая - или биват избрани и им се задейства алфа-...онова там, с квото разполагат, или не биват и се кумят, двоумят и триумят.

Кафенце, ся като ме погнат алфа-мъжкарите с копия и вили към кладата заради еретични мисли, ще туриш ли доспехите да помогнеш в отбраната?





Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Aлиca.]  
Автор mountainlake (свободна)
Публикувано02.03.10 12:03



Това дето си го написала добре звучи, обаче няма включени възрастови фази. Когато си млада всеки мъж може да е мъжът на живота ти и постепенно с остаряването можеш да не харесаш нито един. Тогава какво се прави?



Тема Лосте,нови [re: Aлиca.]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано02.03.10 12:09



обаче, докато крокодилът се възползва от ника ми, га ваша милост бля, без да щеш ме подведе да издам най-тайното женско оръжие против притеснения около среща с някой окумен принцес. Мноу помага за проясняване на погледа върху "непристъпната крепост".



Дан ма питаш сега какво имам предвид? Кой разбрал-разбрал.



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: mountainlake]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано02.03.10 12:24



Когато си млада всеки мъж може да е мъжът на живота ти и постепенно с остаряването можеш да не харесаш нито един.

Няма такъв филм. Когато си млада просто летвата ти е по-ниска и повечко алфа-мъжкари могат я прескочи. А с одъртяването повдигаш летвата откъм ментално ниво. А подходящите /кой е излъгал, че е само един/ винаги са ограничен брой спрямо общия брой мъжки дивеч, който познаваш.

Та, ако проблемът е в нехаресването на стари години, просто ловният ареал трябва да се разшири и покрай зайците все ще притича някой антилоп. Надеждата умира последна, нали знаеш?





Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Aлиca.]  
Автор mountainlake (свободна)
Публикувано02.03.10 12:32



Това с надеждата е много кофти проблем. Тя си кибичи и ползва много време за се мъртвяса. Аз на моята съм и дала срок още три месеца и след това се надявам да успея да я смърталясам, ако тя сама не се даде доброволно.





Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Aлиca.]  
Автор Caffe Rosso ()
Публикувано02.03.10 12:52



Не, щото нямаш нужда.



Лисо, ако само решителността да ме претъркулят и да ме имат, пък и дори "завинаги" е било показател за мъжките качества на мъжете в живота ми... тури му пепел! Само с алфа-мъжкари съм била.

Много добре знаеш, че това са бошлаф истории. Не се маймуньосвай.
И мъжете, както и жените сме си типажи.
Някои са така, други - другояче. После иде важното, това с началото е песен: ма как, ма защо, ма така ли...



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: mountainlake]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано02.03.10 12:55



Е поразмърдай се малко, де! Излез на разходка, пообиколи, нов народ, колкото щеш.

Информация на ухо: млади лъвове, не набори.



п.п. моля, Лира ако го прочете това, да не ме съди за авторско право.



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Aлиca.]  
Автор mountainlake (свободна)
Публикувано02.03.10 13:02



Че аз не спирам да се размърдвам. Засега вниманието ми е приковано все още, ще видим по-нататък какво ще е положението.





Тема Re: Лосте,нови [re: Aлиca.]  
Автор Losty (намразен)
Публикувано02.03.10 13:21



Ай пак ме вкарА у размисли



Аман с тия превземки бе....и у прекия и у бойния смисъл.
Мааму стара, ква е тая любов дето, за да я спечеля, ми трябват, мечове,каруци,въжета, битки....

А едно време целувки от длани си пращахме,...и бели пощенски гълъби за да кажем, че обичаме....

тц,тц,тц....ко станА с тоо свят?



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Caffe Rosso]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано02.03.10 13:45



Че кой ти говори само за търкаляне в сламата?


Ай, ся, селски изпълнения!

Нали знаеш, че преди да подушиш феромоните, подушваш нещо сиво и не толкова секси на вид? Между другото, забелязала съм, че всъщност типичният алфа-мъжкар от пещерата с не много ум, но пък здрави инстинткти е от по-устойчивия семеен тип. Набъркат ли се много образования и чат-пат интелект, нещо ги хваща тремор в коленцата и не могат направи крачка, когато трябва.
После се цупят.

Лостче, не подслушвай, кака.



Тема Re: Лосте,нови [re: Losty]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано02.03.10 13:53



Ми не знам каква е та твойта любов, дето я търсиш каруцарската.



А едно време кавалерите, които ухажваха дамата на сърцето си, биваха двойно и тройно внимателни и галантни и с другите дами - за да я впечатлят с благородство и възпитание.

То, само с гълъбчета не става, трябва и акъъъъъл!



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Aлиca.]  
Автор Caffe Rosso ()
Публикувано02.03.10 14:00



Ох, нидей, само селяните са такоат... гражданите се пипат с вилица.


Де се отвя, Лисин?

Идеше реч, момичето да му отпери една целувка, щом като другите сигнали го объркват и не му стигат.
Винаги може да излезе от положението.
Целувка е, няма да му вади сливиците.
Ама, че по принцип и изобщо... къде ме запокити?!



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Caffe Rosso]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано02.03.10 14:21



Мисля за няколко неща едновременно.
Съм многопластова личност, не знаеше ли? Налагам с плоското на меча само в почивките, за разкършване.



Редактирано от Aлиca. на 02.03.10 14:22.



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Aлиca.]  
Автор Caffe Rosso ()
Публикувано02.03.10 14:49



Бе, то и аз така, ама следвам логиката... в пластовете.





Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Caffe Rosso]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано02.03.10 14:59



Прочети ми ника в скобите.



Врът опаш между дърветата.....



Тема Re: Стринке,нови [re: Aлиca.]  
Автор Losty (намразен)
Публикувано02.03.10 16:01



Ще чакам инициативата да дойде от теб



Аз нали не знам какаво да правя с жените

пс После няма да искаш да се прибереш, ама айде
Умря циганката.....



Тема Re: Лосте,нови [re: Aлиca.]  
Автор Losty (намразен)
Публикувано02.03.10 16:07



Не бой се за мен дарагая!

Ние каруцарите знаем какво да правим и с черните кобилки, и с кьоравите магарици, и със старите кранти.

Делли катър, камшик истимес.



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Aлиca.]  
Автор Caffe Rosso ()
Публикувано02.03.10 16:44



Е колко години да го чета това в скобите?!


Ти лечко... помниш ли онази приказка за Зайо и Лиса?
Лиса гони Зайо, Зайо мъничък и припка, ама Лиса и тя тича здраво... хоп, Зайо скокнал между чатала на едно дърво, а Лиса след него!
Помниш ли краят?



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Caffe Rosso]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано02.03.10 18:23



Тц. Дай края.



Тема Re: Стринке,нови [re: Losty]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано02.03.10 18:25



Не ставаш. За пет пари обноски нямаш.



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Aлиca.]  
Автор Losty (намразен)
Публикувано02.03.10 18:27



Старуха патеряла память





Тема Re: Стринке,нови [re: Aлиca.]  
Автор Losty (намразен)
Публикувано02.03.10 18:33



Никога не съм претендирал ,че имам, с такива като теб фурнаджийски лопати, нагаждащи се и пишещи квото им падне.

Обноските ми довчера си беха наместО нали?
Какво ли се промени?





Тема Re: Стринке,нови [re: Losty]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано02.03.10 19:26



Това, че императивно изискваш от жените да се държат с тебе единствено по начин, който ти изнася - вечно съгласни с твоето мнение и подмазващи се. Не търпиш различни позиции, освен твоите, не носиш на шега и ако някоя си позволи да те подхлъзне, ставаш светкавично циничен и груб.

Освен това, на другите жени ВИНАГИ прави много неприятно впечатление как се отнасяш със жените по принцип. Били те кобилки, стари кранти, фурнаджийски лопати... и какви още там любими простотии имаш под ръка /за които в реала се отнасят реални шамари, ако някой си ги позволи/.

Това се промени, че няма начин непрекъснато да ти се гъна, за да ти се харесам. Свиквай, че има и такива хора, нищо, че не са ти в къщата, нито пък ще бъдат. Към мъже и мъжки никове, които се държат обрано и на положение винаги изпитвам симпатия.
В общи линии, това са ми впечатленията от тебе. Телосложението на викинг, което рекламираш, може и да подейства леко овлажняващо, но съдържанието му в горния етаж е оскъдно.

п.п. Чакай да си погледам подписа на Вожда, че Виго Мортенсен винаги ми оправя настроението, особено в тази си роля.





Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Aлиca.]  
Автор Caffe Rosso ()
Публикувано02.03.10 20:12



Е краят, та краят!
Изяла зайчето, разбира се!


Лисо! Да си намериш кудоша. Кой ти го сви?



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Caffe Rosso]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано02.03.10 20:27



Лоста ме ядоса с неговата "терминология".



Нищо не разбрах от вица.
ае, че ще готвя заешко за вечеря.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.