Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:53 02.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор ellynora (непознат )
Публикувано27.02.10 01:31



Изглежда храниш някакви илюзии по отношение на този човек и оправдаваш действията му, преди с работата - което не е никакъв проблем, и сега - с осъзнаването на ситуацията, че наистина го губиш вече и като колега. Направете си среща и се изяснете, ако трябва ти го покани и нека той да ти го каже в прав текст.



Тема Re: Алоо, Пловдив!нови [re: Aлиca.]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано27.02.10 05:26



Става му..става му...от козички и кокошчици също му става. До една възраст от всичко му става. Механизмът на "ставането" не зависи, нито от влюбеността, нито от зомбирането....вервай ми......

имам едно от тези неща, които "стават".



Тема Да си кажа и аз...нови [re: Sayoroma]  
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано27.02.10 17:18



... много зависи човека с каква цел те ползва... въможно е да е преживял травма от предходната връзка, която да не може да преодолее ... лесно, и да му трябва тренажор - някой, когото да обожава, и от когото да се чувства обожаван, докато отново се качи на коня... някой, който го кара да се чувства жив, да диша огън, да не ходи по земята, и все пак, да не го държи в емоцията твърде лично и близо... не знам дали се изразявам правилно... идеята беше, че не е по силите на обикновен мъж да обожава една жена цяла година, без да иска да й смъкне гащите... ти как си се удържала - не знам...

Та, смятам, че ако не е станало нищо толкова дълго време... вероятно нищо няма да излезне... Пък и, не виждам какъв полезен ход имаш ти... да му се обадиш и да му кажеш "Ехооо, аз вече не съм ти колежка, пък, все още те харесвам много, и съм прясно епилирана - какво ще кажеш да вечеряме заедно? "... никак не върви... Изчакай, ослушай се, и, ако не те покани някъде - просто го забрави! С уговорката, че има и други мъже наоколо! (които, да се надяваме, не са подобни нему!)

п.п. или, пък, в случай, че твърде, твърде много го харесваш и не ти пука относно "Какво ще си помислят хората!" го попитай точно това! Поне ще си наясно, когато получиш ответната реакция, и няма да живееш в неведение ... (което, ако се получи, е ужасно изнервящо и гадно!).



Тема Стринке,нови [re: Aлиca.]  
Автор Losty (намразен)
Публикувано27.02.10 20:43



ти кво са бъркаш ся, като си чела само парчета от темата?

Не знам къде сте били с Меланито,докат съм правел кофички,ама явни и ти разчиташ на тва, някой само като те види и вече да е влюбен.
Ония русия, със сините очи ,до теб, знае ли я таз твоя мИчта

пс.Са прайш и ти на титуляр в А група......
Нъл бяхме дружки, кво са пинявиш.



Тема Re: Алоо, Пловдив!нови [re: Boждa]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано27.02.10 22:42



Не е вярно.


За сетен път доказваш, че не си бил влюбен.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Тцццц...нови [re: Melany99]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано27.02.10 22:49



Такива мъже чакат жените да им свалят звезди, да им доказват любовта си, да ги гонят, а те да се обръщат да гледат да не бягат прекалено бързо ....
Добре сте си вие дето израснахте с истинските мъже ... ние сега да му мислим с такива путьовци непоръбени.



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Измисли повод да се видитенови [re: Sayoroma]  
Автор stoichkov_88888 (непознат)
Публикувано27.02.10 23:15



После друг повод за повторна среща и те нещата от самосебе си ще станат,не прави пьрва крачка,а като една умна жена Я ПРЕДИЗВИКАЙ



Самтаймс ЛЮН,самтаймс WIN

Тема Re: Измисли повод да се видитенови [re: stoichkov_88888]  
Автор Sayoroma (новак)
Публикувано27.02.10 23:31



Чета ви с огромно удоволствие!


Замислихте ме над много неща...най-малкото е ситуацията с бившият ми вече колега. Много ви благодаря, аз съм човек който обича да се вглъбява и разсъждава, а вие успяхте да ме замислите сериозно на много теми, които ми бяха убягнали в последно време!



Тема хахахахахнови [re: Losty]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано27.02.10 23:38



Как обичам да ми потвърждават думите.



Страхливец.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Измисли повод да се видитенови [re: Sayoroma]  
Автор stoichkov_88888 (новак)
Публикувано27.02.10 23:39



мисля си че трябва да ме послушаши ще успееш.Не го мисли много,то само става,просто измисли повод да се видите,примнерно за нещо свьрзано от старата ти работа което той знае и ти искаш да се консултираш с него относно настоящата ти работа



Самтаймс ЛЮН,самтаймс WIN


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.