Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:32 11.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Алоо, Пловдив!нови [re: Losty]  
Автор Melany99 ()
Публикувано26.02.10 15:11



Какъв бинокъл? Какви пет лева?

Ако не ти става още от мисълта за мен, гласа ми, подходката и т. н. никво дурго въжбуждане не може да го накара...





Тема Извинявай пип,нови [re: пип]  
Автор Losty (намразен)
Публикувано26.02.10 16:27



изобщо не съм съгласен



Тема Re: Алоо, Пловдив!нови [re: Melany99]  
Автор Losty (намразен)
Публикувано26.02.10 16:42



Таа па!



Ти в час ли си ? Мен ако ми става при тия условия, рпосто няма шан пък ти да си единствената, от която ми става. Раийш ли?

Та така сме ние в Пловдив. И в Париж даже мислят като мен.

ппА тва за бинокъла беше метафора, ама явно теб повече те интересуват еднооките кръгли образци



Тема Тцццц...нови [re: Losty]  
Автор Melany99 ()
Публикувано26.02.10 16:45



За Париж не си прав...

За Пловдив май си изключение, щото съм имала и пловдивски гаджета...

Абе, кви мъже сте расли, да не можете една жена да свалите като хората, та трябва да ви даваш ишмари?



Нали се сещаш, че такива мъже не се уважават, ерго не могат да бъдат обичани!



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор lampion ()
Публикувано26.02.10 18:48



Не,не съм споменатия човек!! На години съм по малък от 37 и не живея в България.

Моят флирт, е със една чуждестранна психоложка !! И уж се предполага,че ги разбира нещата, a въпреки това "боксуваме" на едно място

Вината е, че и двамата говорим със недомлъвки,и някак се страхуваме да не бъдем отхврълени от отсрещния човек.(поне при мен е така) Преди няколко дена,в разговор с нея,ми сподели, че един от основните проблеми,между обвързани и необвръзани двойки е именно,проблема с неразкритите чувства.Липсата на не достатачно комуникация,липсата на искреност,стремеж към наслагване на правила, над другия,страх от обвързване и много други..


Освен това,всяко момиче(жена) на опредлена възраст,след преживян опит,вече има свойте разбирания,за това какво търси в един мъж и какво точно иска да получи от него.Много от тях,се женят прибързано,понеже предпочитата, да получат и малкото което им се дава,от нищото и самотата.Но по късно когато намерят,уж подходящия човек(според тяхните изиксвания), оставят настрана семейния живот и се хвърлят в авантюри,търсейки щастието си.Но нека да не се залъгваме,перфектни хора няма,рано или късно момичето(жената), вижда че подходящия човек, има свой недостатаци и не и дава на 100% това което търси.Затова се търси,тази липса,на незадоволеност в приятели,в забавление и игри,в семейство (деца) и т.н... Естествено това не е решение на проблема,а по скоро временно избягване...


Моя съвет, е да не осатавяш нещата да вървят по течението.Така предоставяш и възможноста за котрол върху тебе.(Ако това не ти харесва)В една връзка винаги единия дава повече,от другия. Идеализация е да си мислиш ,че нещата са разпределни по равно(50 на 50) Ако мислиш себе си за “по силна”..Разкрий му чувствата си,бъди себе си и не увъртай.И най важното намери подходящ момент.Предразположи го, за сериозен разговор.И каквото ...сабя покаже..

Сила,без любов, е = енергия, изразходена напразно.


Тема Re: Тцццц...нови [re: Melany99]  
Автор lampion ()
Публикувано26.02.10 18:49



Пълни глупости..!!

Сила,без любов, е = енергия, изразходена напразно.


Тема Re: Тцццц...нови [re: Melany99]  
Автор Losty (намразен)
Публикувано26.02.10 19:30



Ергото си го задръж, прекрасна.

Изсили се малко. Тоя дет ша го дига, така от въздуха, требе да е слеп,глупав и смотан, щом чакаш да ти са върже на краката.

Никкъф мъж не съм аз. Не го дигам на прима виста,ама хич.
Ша тряа и ти малко да дадеш, за да ти дадат. мхъъъм....
Ти па къде се завърте с такива бързаци. Чук и чао.



Мога да свалям кат хората, ама кои са хората?
Ишмар кат не даат, продължават....

Ако искаш ме уважавай.



Тема Адмирации за този пост!нови [re: Hisia]  
Автор Losty (намразен)
Публикувано26.02.10 19:33



макар,че в повечето случаи си невменяема.



Тема Хм,нови [re: Losty]  
Автор Melany99 ()
Публикувано26.02.10 20:52



не съм нито грозна, нито глупава за да е мъжът сляп или тъп.

А, точно смотаният мъж се страхува от отхвъляне, алфа-мъжкарят е уверен в себе си.

А, че ти не си прав, а аз -да говори фактът, че ти си разведен, а аз - не!





Тема Re: Алоо, Пловдив!нови [re: Losty]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано26.02.10 21:58



Ти в час ли си ? Мен ако ми става при тия условия, рпосто няма шан пък ти да си единствената, от която ми става. Раийш ли?

Глупости на търкалета пишеш.



Какаааааа нИдей ми обяснва как на Флюбен, та чак зомбиран в една жена мъж му става от всяка срещната, молам та! В тез филми играем с Мелата, още докато ти на пясъчника с ...кофички си играл!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.