Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:33 02.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор Taigun (екипна кучка;)
Публикувано25.02.10 17:17



Не мога да ти дам съвет, но споделям какво бих направила на твое място. Бих говорила с него - да си изясня нещата. Неизвестността убива.

Стискам ти палци и късмет! Дано се случи най-доброто за теб.





Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор lampion ()
Публикувано25.02.10 19:35



Разкрии му чувствата си..!!Аз съм същия малумник..като описания..от тебе..Вече една година и аз ухажвам..едно момиче..и то ми показва че..има някакви симпатии,обаче...аз не предприемам нищо!!...И така и двамата страдаме..и двамата се харесваме..но никой не пренебрегва гордоста..си..!!! АЗ естетвено се опитвам да не показвам че съм слаб и страдам пред нея..!! сигурно и с нея е така..!! и сме в застой...вече сумати и време..!!

Сила,без любов, е = енергия, изразходена напразно.


Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: lampion]  
Автор Sayoroma (новак)
Публикувано25.02.10 20:11



Да не си същото лице?!


Шегичка.



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано25.02.10 20:13



о-о





Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Sayoroma (новак)
Публикувано25.02.10 20:27



Кое те учудва, светът е толкова малък!





Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор Melany99 ()
Публикувано26.02.10 04:36



Ти наясно ли си дали искаш точно този мъж?
Или какво точно искаш от един мъж?

Защото, лично аз не бих искала да имам нещо общо с нерешителен, немъжествен и колебаеш се мъж. Отделно, че ако някой не ме иска ужасяващо силно въобще не ми трябва. Не си падам по някаква такава посредствена имитация на връзка. Според мен, ако някой мъж има достатъчно желание нищо не би го спряло да го покаже и да предприеме необходимите действия.

Успех!
П. С.
Психолозите са доказали, че преточваш важната информация за човека пред теб в първите 30 до 50 секунди! Същите тези психолози са доказали, че това са впечатленията, на които действително можеш да се осланяш. След тези 30 до 50 секунди подсъзнанието вече е казало "Да" или "Не" (е, налага се малко да гледаш "навътре"). Ако отговорът е "Да" и от там не намерите най-прекият път до кревата, нещо определено не е наред.

Редактирано от Melany99 на 26.02.10 04:38.



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Melany99]  
Автор RozeRed ()
Публикувано26.02.10 09:44



Мелани, май сме от една кръвна група с теб

................. подписвам се под това, което си написала.



Тема Здравей Мелани!нови [re: Melany99]  
Автор Losty (намразен)
Публикувано26.02.10 10:03



Любовта е бинокъл, а не монокъл.
Не можем да мислим, че той е с качествата, които описваш.
А това, дето да те иска някой ужасяващо, трябва да го възбудиш.
С искане само ,не става вече. Изчезнахме тези глупаци.
Трябва да се казва, да се показва, после да се поддръжа нещото между нас
и чак тогава може да се появи ужасяващото и безумното искане...

така мисля.



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор пип (новак)
Публикувано26.02.10 13:20



Мъж, който наистина те харесва, ще направи всичко възможно да те спечели. Щом се офлянква, значи не си му чак толкова важна. Може да го ласкае, че ти е обект на харесване, но само толкова. Какъв е този 37-годишен, ерген ли е, разведен ли е, на 37 ако е срамежлив с жените, това си е жив мухльо.

За какво ти е такъв, наистина ли го харесваш, или ти дразни ловния инстинкт да го имаш, защото ти се изплъзва.

Щастието ти е другаде според мен и не бих се унижавала да се предлагам на мъж, който пръста си не мръдва да ме поиска.



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: пип]  
Автор Sayoroma (новак)
Публикувано26.02.10 13:36








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.