Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:21 02.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Boждa]  
Автор Sayoroma (новак)
Публикувано25.02.10 15:47



Благодаря ви "Свободна воля" и "Вожд", аз мисля че доста съм си ги разкрила. Той е наясно, пък и не е малък, на 37 години е. А междудругото това за страха от обвързване е абсолютно възможно, поне от впечатленията, които имам. Ще изчакам още малко време той да поеме инициативата и ако ли не ще се опитам аз да задействам колелата. Междувременно мисля да му се обадя 1-2 пъти да го питам примерно липсвам ли на работата /защото работата ми беше свързана с неговата, както и неговата с моята/ и така...



Тема Re: ами...нови [re: Boждa]  
Автор Sayoroma (новак)
Публикувано25.02.10 15:48



Да, подкрепям въпроса...какво би си помислил...не случайна девойка разбира се, добре позната такава!





Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано25.02.10 15:48



Направи първата крачка. Ако има нещо да става, то ще стане, ако не е трябвало да стане, то няма да стане. Ако направиш първата крачка няма да провалиш нищо, просто ще намалиш времето за чудене и ще разбереш какво ви е писано.



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано25.02.10 15:49



Моят съвет е най- труден за изпълнение. Не прави нищо.





Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Sayoroma (новак)
Публикувано25.02.10 15:51



Толкова ме е страх от това поемане на първата крачка, че да не правя нищо ми се струва като приказка!





Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано25.02.10 15:51



37 години не са малко...би трябвало да знае какво иска. Постави въпроса ребром. Ти явно си наясно с чувствата си, ако той не е, това е предпоставка в бъдеще да се получат драми.



Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано25.02.10 15:54



Много силно се надявам на втория и третия вариант, но за съжаление засега всичко клони към първия...колкото и да ми е тъжно да го призная!
Не се самонавивай. Или искаш да признаеш, че четеш мисли?
Не знаеш какво е, не се и опитвай да гадаеш.
Ти знаеш какво изпитваш и това е единственото което ти трябва да знаеш, а след като направиш първата стъпка и покажеш, а не кажеш, какво изпитваш към него ... тогава го остави той да каже кое от трите е. Гадаенето е за страхливите. Бъди силна и разбери истината, каквато и да е тя, но да е истината, а не предположения. А нея можеш да получиш само от него.



Желая ти успех.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Boждa]  
Автор Sayoroma (новак)
Публикувано25.02.10 15:55



Ще го изчакам малко ще направя всичко възможно да му поставя въпроса право куме в очи...
Само мен ли ме е страх от отхвърлянето...било то казано по най-милия начин!?



Тема Re: ами...нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано25.02.10 15:56



бих се стреснал, ако е изневиделица, но ако съм и подавал сигнали и тя отговори. ще си помисля "давай" и ще се втурна във връзка. Трудно ми е да отговарям на такъв тип въпроси, защото съм влюбен в една жена....ако сега ми се случи такова нещо, реакцията ми ще е да и кажа, че разбирам чувствата, но не мога да им отвърна. Разбира се има определен тип мъже, които ще приемат нещата заради ... секса.





Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Hisia]  
Автор Sayoroma (новак)
Публикувано25.02.10 15:57



Благодаря ти, Hisia!
На всички ви благодаря за мненията...не можете да си представите колко много ми помагате!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.