Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:46 11.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Хайде и аз на опашката за съвет!нови [re: Sayoroma]  
Автор Caffe Rosso ()
Публикувано01.03.10 20:40



Не знам дали още се маеш, а и не мога да проследя цялата тема, но набързичко така... от прочетеното:
Този мъж на 37 години има някакво минало, има си предисторията, освен спецификите на характера.

Аз чувства не бих бързала да декларирам, но бих показала недвусмислено, да речем... симпатиите си, ако толкова много ме привлича.


Момиче ли си, жена ли си, няма значение. Намери моментът, не се познавате от два дни, и просто го целуни. Ще разбереш веднага какво е в главата му.



Тема Здравей...нови [re: Boждa]  
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано01.03.10 22:32



... любими... как си?...



Редактирано от _parvaty_ на 01.03.10 22:38.



Тема Re: За пореден...нови [re: Boждa]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано01.03.10 22:55



Радвам се, че най-накрая намерихме общ език. Поне аз така го усещам.


Разбирам те това с принизяването, но не разбирам, след като теб те дразни, защо лепиш етикетчета на чужди мисли? Знаеш колко е дразнещо, но самият ти го правиш, защо? Всеки има демони и ако не можем да помогнем на човека насреща да се справи с тях, защо трябва въобще да ги пробуждаме ... без значение дали гнева минава като кибритена клечка или е цяла клада? Питам те, за да разбера дали си си задавал тези въпроси и дали осъзнаваш, че изобщо го правиш?

Много ми харесва самоиронията ти, когато го правиш с реални неща, а не с измислици-премислици като това с кокошките.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: За пореден...нови [re: Hisia]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано01.03.10 23:14



Аз не го възприемам като лепене на етикет ... и определено не влагам това в него. Според мен...не го правя. Не мога да кажа, че съжалявам за думите си, защото това са реалните ми мисли...не влагам в тях нищо повече от това, което значат.
Това с кокошките е наистина шега, но предполага по-друг тип начин на общуване от тук приетия...общувам с много хора, но пишейки трудно се преценява човекът какво би приел. В конкретния случай, предположих, че дадената потребителка ще се зарадва на остроумието...това е.





Тема Re: Здравей...нови [re: _parvaty_]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано01.03.10 23:17



Синузитен, но напет...намерих си вчера един бял косъм, нали това няма да е повод да избягаш с някой младеж...





Тема Re: За пореден...нови [re: Boждa]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано01.03.10 23:24



Това значи ли, че няма да се замислиш и ще си останеш на старото разбиране?



но пишейки трудно се преценява човекът какво би приел.
Пишеш това, каквото другият харесват? Или пишеш това, което ти харесваш?
искаш да те приемат на всяка цена? Или искаш да те приемат какъвто си?

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Изкуших се...нови [re: Boждa]  
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано01.03.10 23:25



... за един момент, да те попитам "Къде го намери?", но после се сетих къде се намирам...

Няма, Вожде на сърцето ми, не ми се бяга...



Тема Re: Изкуших се...нови [re: _parvaty_]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано01.03.10 23:34



Споменавал ли съм колко пленителни са миглите на снимката...





Тема Re: За пореден...нови [re: Boждa]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано01.03.10 23:40



Това с кокошките е наистина шега, но предполага по-друг тип начин на общуване от тук приетия...общувам с много хора, но пишейки трудно се преценява човекът какво би приел. В конкретния случай, предположих, че дадената потребителка ще се зарадва на остроумието...това е.

дадената потребителка ти отигра топката, що се извиняваш сега пред хората?





Тема Re: Изкуших се...нови [re: Boждa]  
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано01.03.10 23:41



Все още не, любов моя... дали ще го споменеш някога?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.