Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:10 10.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: veni,vidi...нови [re: TътeнoтГpъм*]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано24.02.10 18:47



Много е красиво. И друг път си го пускал или друг го е пускал, не знам.


Но ако си това ... значи си светец, а не човек.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: veni,vidi...нови [re: Hisia]  
Автор TътeнoтГpъм* (GranatA)
Публикувано24.02.10 18:53



за първи път го виждаш от мен!

разбира се,че не съм това,но се опитвам
да се придържам към написаното.
пия с дяволи,а флиртувам с ангели





Тема Re: veni,vidi...нови [re: Hisia]  
Автор TътeнoтГpъм* (GranatA)
Публикувано24.02.10 18:55



това ми е едно от любимите ми на Лорън Арабски,
него съм го цитирал често:

„Всички хора мечтаят, но не по еднакъв начин. Онези, които мечтаят през нощта в прашните недра на своите умове, се събуждат през деня, за да разберат, че това е било суета.Но мечтателите на деня са опасни хора, защото те могат да действат в съня си с отворени очи и да го направят възможен.“ „Седем стълба на мъдростта“



Тема Re: Лисе,нови [re: Hisia]  
Автор Losty (намразен)
Публикувано24.02.10 18:56



ПрестанИ да вироглавстваш бе човек!

Приеми другият и подай ръка първа.
Нали си голяма работа?
С кого воюваш? Кой е той? Има ли име? Колко е силен? Какво ти струва?

Битки, с такива като теб, съм водил много. Уморен съм от слаби удари и все под кръста или в гръб. Не удрям.Убивам с мълчание.
Все още ти говоря.Ако е ценно за теб, помисли, намери подход, ако не, ...
...какво тук значи някаква си личност...Ако искаш, приемаш.
Позицията ми изисква, всеки час да взимам решения.
Какво искаш ти, по дяволите. Наясно ли си?

Успокой се и приеми партньорство, а не съперничество.
Не искам преклонение, а човещина,онова малко нещо, което се нарича доброта.

Consensus bonorum omnium!

ПрестанИ с тоя поучителен тон.Всички сме равни.Но малцина са мъдри и добри. Старай се повече! Не боли!



Тема Re: Реката, човека и илюзията на любовта към ...нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано24.02.10 19:00



Чакай сега. Нека да си уеднаквим мисленето, за да се разбираме.

Заметресението са промени в моят живот и не са свързани с хора, а със събития на които няма как да благодаря. Освен да благодаря на съдбата за тях.
Тези събития нямат общо с човека, но еуфорията които предизвикаха тези събития, вихрушката от емоции и чувства и благодарност от станалото ... те повлякоха човека, но аз съм си такава, когато имам много положителни емоции искам да ги споделя и да заразя и други хора с тях. Точно за това ти казах, че любовта ми е като река. Повлича и не пита.


Ако си прочела, аз на човека съм му благодарила и дори му се извиних, за това че може да е станало недоразумение. Спагетите са, защото не разбирам какво иска още. Още извинения, още благодарност, още какво? Докато не получа отговор, как да спра ми кажи?

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Реката, човека и илюзията на любовта към ...нови [re: Hisia]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано24.02.10 19:03



Няма нужда да ми обясняваш кво било:))))) Ти си знаеш най- добре. Моята мисла беше, че всичко което ти се е случило... си го поискала на едно или друго ниво. А на тези наоколо можеш само да благодариш, че са били в живота ти за да можеш да проявиш тва или онва, което си поискала.

За кво ти е тоя отговор па ти ми кажи.

Редактирано от Cвoбoднa вoля на 24.02.10 19:04.



Тема Re: Реката, човека и илюзията на любовта към ...нови [re: Hisia]  
Автор Losty (намразен)
Публикувано24.02.10 19:08



НамажИ ме с мед,па да видим колко ша останат....

Добре, че не си ми съветник.Щях да те съкратя





Тема Re: veni,vidi...нови [re: TътeнoтГpъм*]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано24.02.10 19:09



Пред истините единствено можем да замълчим.



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Реката, човека и илюзията на любовта към ...нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано24.02.10 20:19



Наистина ли мислиш, че всичко което ни се случва сме си го поискали на едно или друго ниво?


Що се касае до благодарността ... както виждаш и тук благодарих на всички които спорят с мен.

А отговора ... не е ли очевидно? Щом след като съм се извинила и благодарила, човекът още не се е успокоил, значи нещо го тормози. Ако науча какво е то, мога да се опитам да му помогна, защото е явно, че е свързано с мен.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Лисе,нови [re: Losty]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано24.02.10 20:44



Ма ти не разбра ли, че те оставям да се проявиш като кавалер? Подай ти първи ръка и престани да се опитваш да ме дъвчеш.

Битки, с такива като теб, съм водил много. Уморен съм от слаби удари и все под кръста или в гръб. Не удрям.Убивам с мълчание.
Пак се прецака


Щом не ми мълчиш, значи ударите ми хич не са били слаби и все са били по лицето. Не бой се, няма да те бия повече, слаб противник си и ми доскуча, но и ръка няма да подам първа.

И като ми говориш така снизходително показваш единствено, че те е страх да смъкнеш гарда, за да не те ударя пак и да излезеш прецаканият. Страхливец.

Не благодаря, не ти ща партньорството ... нямам нищо общо с теб, а още по-малко съм ти бизнес някаква си. А когато искаш човечност и доброта, ми дръж се така с хората. Не може да влизаш и да ме обиждаш и да очакваш човешко отношение.

Какво искам? Разбира се че знам.
Когато говориш с мен, да не ми лепиш етикети. Дръж се както искаш, но не ми лепи етикети и не ме вкарвай в рамки след като не ме познаваш. Щом го правиш, ще ти го връщам без резерва.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.