Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:35 02.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Реката, човека и илюзията на любовта към ...нови [re: Hisia]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано05.03.10 14:30



Изабела, като се измъкнеш от манията си да поучаваш и проповядваш, без да чуваш и осмисляш това, което ти отговарят, може и да ти потръгне във форумното общуване, пък току-виж и в личен план.

не знам дали работиш с деца, но определено си отровна и вредна с "безпогрешните" си теории кое как трябва да бъде. не си родител, това много ти пречи на нормалната комуникация с хора родители. което те прави опасна и за децата им, ако имаш контакти с чужди деца.

През цялото време подценяваш интелекта на събеседника, защото се опитваш да разгадаеш как мисли и даваш отговори от негово име.


Съдите мен, но кой от вас показа поведение на възрастен?

накрая си самовнуши, че някой те съди.
Ами не си ми толкова важна, за да те съдя. Нито това, което пишеш, ми е толкова ценно и ново, за да влизам в дискусии.
Излишно занимаваш съфорумците единствено и само със себе си.
Тежък интроверт си, затова не ти се получават диалозите.

Приятен ден.

п.п. не ми отговаряй, това са моите впечатления от виртуалната ти личност, дори и да не се припокриват с това, което искаш да имат другите като представа за тебе, няма нужда да се обясняваш. писах ти, защото забелязах, че циклиш с повечето потребители и веднъж влязох в твоя тема.
няма да се повтори.





Тема Re: Реката, човека и илюзията на любовта към ...нови [re: Aлиca.]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано05.03.10 15:32



Къде казах това което ми го пишеш? Познаваш ли ме? Или е по-лесно да приемеш, че е така, защото така се чувстваш по-малко застрашена?




През цялото време подценяваш интелекта на събеседника, защото се опитваш да разгадаеш как мисли и даваш отговори от негово име.
Събеседника сам се подценява, като не пише нищо по темата, а само се опитва да препише неща, които няма от къде да знае, за автора.


Нямам абсолютно никакви проблеми с комуникацията с хората, с които имам какво да си кажа. Останалите сами търсят вниманието ми като се опитват да ме предизвикват по различни агресивни начини.


Това за отровите ... кога пък ме видя как се държа с деца, мой, съседски или непознати? Тук деца не пишат. Или ти се иска да мислиш, че съм отровна, защото тогава ще останеш с усещането (самоилюзията), че ти си по-добра от мен ... но дори да е така, това пак не те прави добър родител ... на това ли учиш сина си? Да убива носителите на новото, защото те разклащат трона на който си седнала.

п.п.
Интересно ми е. След като се мислите самите вие за добри родители ... защо някакви си думи на напълно непозната ви разклати увереността??? И защо след като лъжа, влагате толкова много енергия, за да ме оборвате? И каква е тази твоя мания да плюеш срещу вятъра?

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.