Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:45 20.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Цената която плащат тези които обичат  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано09.02.10 16:02



Такава е цената на неразбирането. Ще те нарекат или дявол, или бог.

Един месец след Завръщането първата чайка от Ятото се осмели "да премине чертата" и поиска да я научат да лети. Беше чайката Терънс Лоуъл. Заради това свое желание беше осъден на изгнание, обявиха го за Прокуден и той стана осмият ученик на Джонатан.
Следвашдта нощ от Ятото дойде чайката Кърк Мейнард - той залиташе по пясъка, влачеше лявото си крило и рухна в краката на Джонатан.
— Помогни ми - каза той едва чуто, с чезнешия глас на умираш. - Искам да летя повече от всичко друго на света...
- Последвай ме тогава - каза Джонатан. - Издиг¬ни се заедно с мен от земята и започваме...
— Ти не ме разбра. Крилото ми. Не мога да си движа крилото.
- Чайко Мейнард, ти имаш свободата да бъдеш това, което си, самият ти, тук и сега, и нищо не може да ти попречи. Такъв е законът на Великата чайка, Законът, който Е.
- Искаш да кажеш, че мога да летя?
- Казах, че си свободен.
И тъй просто и лесно, Кърк Мейнард без усилие разпери криле и се издигна в тъмния нощен въздух. Ято¬то се разбуди от неговите викове - от сто и петдесет метра височина той викаше колкото му глас държи:
- Мога да летя! Чуйте! АЗ МОГА ДА ЛЕТЯ!
По изгрев слънце около хиляда птици бяха наобико¬лили кръга на учениците и любопитно гледаха Мейнард. Вече не ги интересуваше дали ще ги видят или не, а слу¬шаха Джонатан и се опитваха да вникнат в думите му.
Той говореше за съвсем прости неща - за това, че право на чайката е да лети, че свободата е самата при¬рода на нейното съществуване, че каквото и да пречи на тази свобода, то трябва да бъде отхвърлено, незави¬симо дали е обичай, предразсъдък или каквото и да било друго ограничение.
- Да бъде отхвърлен ли? - обади се един глас от множеството. - Дори ако тоба е Законът на Ятото?
- Единственият истински закон е този, който води към свободата - каза Джонатан. - Друг няма.
- Как можеш да искаш от нас да летим като теб? -попита друг глас. - Ти си особен, надарен, божествен, ти стоиш над останалите птици.
- Погледнете Флетчър! Лоуъл! Чарлс-Роланд! И те ли са особени, надарени, божествени по рождение? Не повече от вас, не побече от мен. Едничката разлика, наистина единствената, е, че започнаха да осъзнават какво са всъщност и започнаха да осьществяват призванието си.
Учениците му, с изключение на Флетчър, се раз¬мърдаха неспокойно. Досега не бяха проумели, че точно това са правили.
С всеки изминал ден тълпата около тях растеше, чайките идваха, за да питат, да изразят преклонението си, да се присмиват.
- Сред Ятото се говори, че ако ти не си Синът на самата Велика чайка, - каза Флетчър една сутрин на Джонатан, - тогава сигурно си изпреварил времето си с хиляда години.
Джонатан въздъхна. Такава е цената на неразбира¬нето, помисли си той. Ще те нарекат или дявол, или бог.
- Ти, Флетчър, как мислиш? Наистина ли сме изп¬реварили времето си?
Последва дълго мълчание.
- Ами, този начин на летене винаги си е същест¬вувал тук, за да може да го научи всеки, който пожелае да го открие - това няма нищо общо с времето. Може би сме изпреварили просто обичая. Изпреварили сме начина, по който летят повечето чайки.
- Това вече е друго нещо - каза Джонатан, превъртя се и се понесе във въздуха по гръб. - Това не е дори и наполовина толкова лошо, колкото да изпреварим вре¬мето си.
Това се случи една седмица по-късно. Флетчър де¬монстрираше елементите на скоростното летене пред нова група ученици. Той тъкмо излизаше от пикиране от две хиляди метра височина — дълга сива черта, профучаваща на сантиметри над пясъка, - когато една съвсем млада чайка, литнала за пръв път, се изпречи на пътя му, викайки на помощ майка си. Флетчър разпола¬гаше само с десета от секундата, за да се опита да из¬бегне младата чайка, изви с усилие вляво и със скорост над триста километра в час се заби в една гранитна скала.
Изпита усещането, че скалата е огромна твърда врата към друг свят. При сблъсъка изпита взрив от страх, потрес и плътен мрак, след това се зарея в някакво странно, странно небе - забравяйки, спомняйки си, забравяйки - уплашен, печален и изпълнен с разкаяние.
В него прозвуча един глас, както първия ден, когато срещна Джонатан Ливингстън Чайката.
— Там е работата, Флетчър, че досега се опитвахме да надмогваме ограниченията си подред, с търпение. Още не бяхме стигнали до летенето през скала, това е малко по-нататък в програмата.
- Джонатан!
- Известен още като Сина на Великата чайка -каза сухо неговият инструктор.
- Какво правиш тук? Ами скалата! Аз не бях ли... не съм ли... умрял?
- О, хайде, Флетчър, мисли! Щом сега говориш с мен, явно не си умрял, нали? Това, което успя да направиш, беше, че смени малко рязко нивото си на съзнание. Сега избирай: можеш или да останеш тук и да учиш на това ниво - което, между другото, е доста по-високо от нивото, което ти напусна, или можеш да се върнеш при Ятото и да продължиш да работиш с него. Старейшините се надяваха да се случи някакво нещастие, но ти им направи толкова добра услуга, че останаха смаяни.
— Искам да се върна при Ятото, естествено. Аз едва бях започнал с новата група!
- Чудесно, Флетчър. Помниш ли какво си бяхме говорили - че тялото не е нищо друго, а самата мисъл...?
Флетчър разтърси глава, разпери криле и отвори очи в подножието на скалата, наобиколен от цялото Ято. Още при първото му раздвижване сред Ятото се надигна страхотна гълчава от трясъци и грак.
- Той е жив! Той, умря, а сега е жив!
— Той го докосна с връхчето на крилото си! Вър¬на го към живота! Синът на Великата чайка!
- Не! Той отрича! Той е дявол! ДЯВОЛЪТ! Дошъл е да погуби Ятото!
Тълпата от четири хиляди чайки изпадна в ужас от това, което се бе случило, и писъкът ДЯВОЛ! преми¬на през тях като ураган, бушуващ над океана. С изцъклени очи, с наострени клюнове, те започнаха да затягат кръга, готови да ги унищожат.
- Няма ли се почувстваш по-добре, ако си тръг¬нем, Флетчър? - попита Джонатан.
- Положително не бих протестирал много, ако го сторим...
В същия миг те се озоваха на половин километър от скалата, а святкащите клюнове на озверената тъл¬па се забиха в празното пространство.
- Защо ли най-трудното нещо на света е да убе¬диш една птица, че е свободна - недоумяваше Джонатан - и че може сама да си го докаже, стига да отдели малко време, за да се поупражнява? Защо трябва да е толкова трудно?
Флетчър все още примигваше, смаян от промяна¬та в обстановката.
- Какво направи току-що? Как се озовахме тук?
- Ти нали каза, че искаш да се измъкнем от тълпата?
- Да! Но ти как...
- Както всичко друго, Флетчър. Въпрос на упражнения.
На другата сутрин Ятото беше забравило за вче¬рашното си безумие, но Флетчър помнеше всичко.
— Джонатан, помниш ли какво ми каза някога — че трябва да обичаме Ятото достатъчно, за да се върнем при него и да му помагаме да учи?
-Да.
- Не мога да проумея как успяваш да обичаш тъл¬па озверели птици, които току-що са се опитали да те убият.
- О, Флетч, това не ти харесва, а? Ти, естествено, не обичаш омразата и злото! Но трябва да се упражняваш, за да можеш да разпознаеш истинската чайка, да виждаш доброто у всяка от тях и да им помогнеш сами да го съзрат. Това разбирам под думата обич. И е истинско наслаждение, когато го постигнеш.
Спомням си, например, една разярена млада птица, казваше се Флетчър Линд Чайката. Беше току-що Прокуден, готов да се бие до смърт с Ятото, и тъкмо започваше да си изгражда собствен ад на Далечните скали. А ето го днес - вместо това гради собствените си небеса и води цялото Ято в тази посока.


Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.


Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Hisia]  
Автор MилЧo (Милото Човече)
Публикувано09.02.10 16:46



Ще споделиш ли от къде е тази извадка? С голямо удоволствие бих прочела всичко...


Всъщност не знаеш колко си права -това е цената ,само че за нас простосмъртните е твърде висока и пътя към любовта е твърде болезнен.... и все пак не недостижим,нали!?

Аз съм си аз или като теб-кълбо дим в клетка...

Редактирано от MилЧo на 09.02.10 16:49.



Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: MилЧo]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано09.02.10 18:44



Джонатан Ливингстън Чайката на Ричард Бах.

Няма да сгрешиш каквото и да прочетеш от него





Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор MилЧo (Милото Човече)
Публикувано09.02.10 19:14



Благодаря!Непременно ще се възползвам от съвета ти!



Аз съм си аз или като теб-кълбо дим в клетка...

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: MилЧo]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано09.02.10 22:17



Разбира се че ще споделя


“Джонатан Ливингстън Чайката” от Ричард Бах
Книгата е невероятна. За мое щастие един добър човек ми я даде на времето в точният момент и тя промени много мирогледа ми и ми помогна да продължа напред без страх от болката.
Пътят е болезнен, но целта си заслужава всяко страдание.

Аз съм си аз или като теб-кълбо дим в клетка..
Това много ми хареса

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано09.02.10 22:20



Не си личи да си чела нещо от него. Или за теб това е просто художествена литература-измислица



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Hisia]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано09.02.10 22:26



Оффф, ама като почнеш да се превъзнасяш... "Книгата" е 20 страници, чете се за час максимум и, разбира се, всеки "прочита" това, което може.

Остави я сама да си прецени за какво точно ще и пасне





Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Hisia]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано09.02.10 22:29



Така ли личи? Ми извинявай, че те разочаровах.





Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано09.02.10 22:34



Нищо човешко не може да ме разочарова. особено след като последствията ще ги носиш ти, а не аз



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Hisia]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано09.02.10 22:35



Последствията на това,че ти личи? Не, благодаря.





Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано09.02.10 22:39





Не можеш да учиш другите ако не покажеш собственото си изцеряване.

Да не говорим, че не е важно колко страници ще прочетеш, а какво ще разбереш. Както се вижда ти нищо не си разбрала.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Редактирано от Hisia на 09.02.10 22:40.



Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано09.02.10 22:42



Не мисля да си губя времето в обсъждане на твоите алюзии относно моята персона, за това ще ти пожелая лека вечер и обръщай повече внимание на хората които обичаш, а не на тези които те дразнят.



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Hisia]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано09.02.10 22:46



Виж, кво съм разбрала или не съм, вече наистина си е за мен.



20 страници са си 20 страници, кво да направя... не се сещам за успешна еквилибристика, с която може да се промени този факт.

"Както се вижда", "личи си"... дамммм винаги си забавна като почнеш да "доказваш" предположенията си

Редактирано от Cвoбoднa вoля на 09.02.10 22:47.



Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Hisia]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано09.02.10 22:50



Струва ми се, че ти почна да репликираш мои постове

Ае лека ти.



Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор ventil ()
Публикувано09.02.10 23:01



ся колко си лоша бря,кажи,обясни на...онази грешка на живота и съдбата кво си разбрала...само я разочароваш...много си лоша



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: ventil]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано09.02.10 23:09



ей ся

ама идваш да преместим колата на тоя малоумник, дето ми е запушил колата и зарад който ся съм виснала тука?

Редактирано от Cвoбoднa вoля на 09.02.10 23:11.



Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: ventil]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано09.02.10 23:52



Уточнявай като пишеш такива неща


"грешка на живота ти и съдбата ти"
Ма така е, като налиташ на лъжици които не са за твоята уста.


Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Редактирано от Hisia на 10.02.10 00:40.



Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Hisia]  
Автор ventil ()
Публикувано10.02.10 04:52



ти си гледай твоята грозна уста,че черпака дето си го лапнала вече се е затъкнал



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор ventil ()
Публикувано10.02.10 04:55



идвам бря и дърпам я с фадромата,оня да му мисли,да го....простака

ама и ти нямаш ли нещо остричко за гуми

По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Hisia]  
Автор ventil ()
Публикувано10.02.10 05:04



"ти" къде го видя а?много ти се иска да е така,ама няма да стане

100 пъти съм ти казал:само двамата да сме на остров пак няма да те погледна,аре набий си го в главата че вече досаждаш,баси селянката,ти не разбираш ли от дума,остави ме на мира бе,спри да ми отговаряш,спри да пишеш на бележки,спри да ми звъниш,еееее изчезни и не напомняй за своето жалко съществуване не ме интересува

По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Hisia]  
Автор MилЧo (Милото Човече)
Публикувано10.02.10 07:06



Благодаря-непременно ще я прочета...
Това дето много ти хареса ми е същността от как се помня все си го повтарям..



Аз съм си аз или като теб-кълбо дим в клетка...

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: MилЧo]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано10.02.10 09:51



Не знам за същността ти, но аз не го повтарям ... казвам го само когато наистина има защо.



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: ventil]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано10.02.10 09:53



О да, всички ти повярваха



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: ventil]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано10.02.10 09:58



Що се палиш кат клечка кибрит като не е вярно? Че и два постинга чак написа, че може да не хване декиш само един.


Прозрачен си момко


п.п.
Пиша ти защото ме кефи как се палиш и за нищо ми пишеш 2 поста с глупости. Не можеш да се сдържиш да не ми отговориш шаранче.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Hisia]  
Автор jumbles ()
Публикувано10.02.10 10:10



що бе, що да не му вервам ... ми аз му повервах



Забранено е да изказвате мнения или да оставяте бележки.Причината:flood(до 01.01.2020 12:00)

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Hisia]  
Автор ventil ()
Публикувано10.02.10 12:47



шаранче е на баща ти дъщерята....а за паленето...по добра от тебе няма,примерите са хиляди...справка клуб Любов
да е..... селянката ти проста



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Hisia]  
Автор ventil ()
Публикувано10.02.10 12:49



както написах в предни я пост спри се и не ме притесянвай,забрави за мене...все пак мога да взема и други мерки,не бъди нахална и не ми досаждай,няма да те огрее

По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.



Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: jumbles]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано10.02.10 12:57



Ти си от кюпа за това му вярваш



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: ventil]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано10.02.10 12:59



Ще ти се



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: ventil]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано10.02.10 13:01



Е как да те забравя, кат не мога да те запомня?



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Hisia]  
Автор ventil ()
Публикувано10.02.10 13:25



ти като не си от кюпа кво правиш тука а?



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Така изглежда обичащиятнови [re: Hisia]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано10.02.10 13:29





Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: ventil]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано10.02.10 13:31



Гледам ви сеира



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Hisia]  
Автор jumbles ()
Публикувано10.02.10 13:41



глей са кви ги ръсиш ...

бе жена, кво ми пърхаш кат кокошка ...

у коло кюпа ощи требе са намъкна, та да са осефериш

Забранено е да изказвате мнения или да оставяте бележки.Причината:flood(до 01.01.2020 12:00)

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: jumbles]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано10.02.10 14:09



Да съм те карала да се намъкваш в кюпове?


Не можеш да накараш някого да полети, като се въргаляш в калта.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Hisia]  
Автор jumbles ()
Публикувано10.02.10 14:17



някъде написах ли, че си ме карала каквото и да е

Забранено е да изказвате мнения или да оставяте бележки.Причината:flood(до 01.01.2020 12:00)


Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: jumbles]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано10.02.10 14:44



Нужно ли е да го пишеш, след като се биеш в гърдите че скачаш в кюпа за да доказваш нещо на някого



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Hisia]  
Автор ventil ()
Публикувано10.02.10 16:00



я дай определение за "кюп" а?щот съм убеден че освен твоето има поне още 10 и то различни



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Hisia]  
Автор jumbles ()
Публикувано10.02.10 17:10



разбира се ... аз не съм ти ... не виждам, не усещам, не възприемам, не изказвам ... не живея, като теб за да си позволяваш да гадаеш моите действия или което е по-лошо да пречупваш през своята си призма с претенцията за истиност

Забранено е да изказвате мнения или да оставяте бележки.Причината:flood(до 01.01.2020 12:00)


Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: jumbles]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано10.02.10 18:21



за да си позволяваш да гадаеш моите действия или което е по-лошо да пречупваш през своята си призма с претенцията за истиност
глей са кви ги ръсиш ... фърчи бе жена, кво ми пърхаш кат кокошка ...

у коло кюпа ощи требе са намъкна, та да са осефериш


Хайде първо си следи репликите и тогава ми обяснявай кой на кого дава акъл какво да прави след като ... не виждам, не усещам, не възприемам, не изказвам ... не живея, като теб за да си позволяваш да гадаеш моите действия или което е по-лошо да пречупваш през своята си призма с претенцията за истинност.



Както вече ти казах, не можеш да учиш другите да летят като лазиш в калта.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: ventil]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано10.02.10 18:25



Най-после го осъзна



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Hisia]  
Автор ventil ()
Публикувано10.02.10 18:28



я не се отваряй там дето не вървиш и те знаят ква си писурана



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Така изглежда обичащиятнови [re: Hisia]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано10.02.10 18:48



А теб кой те излъга, че широкото сърДце има нужда от реклама и изтъкване?





Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Hisia]  
Автор jumbles ()
Публикувано10.02.10 18:57



ритането по кокалчето не е даване на акъл-така мисля, ама ти пък така му казваш ... за тва ми се искаше да се килнеш на ена страна малко за да погледнеш от друг ъгъл, щот си се закотвила у твоето кюшенце, като подплашено животинче и не мърдаш ... уви ... твоя воля

Забранено е да изказвате мнения или да оставяте бележки.Причината:flood(до 01.01.2020 12:00)


Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: jumbles]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано10.02.10 21:40



През цялото време ти обяснявам, че не риташ мен и че в това кише в коет ме търсиш ме няма. Определено не съм и подплашен заек, а още по-малко се крия. За разлика от теб, която едно мнение до сега свое не даде, но за това пък се появяваш винаги да риташ хората по кокалчетата. Какво е това твоето освен, не ми е ясно, а и не ме интересува ... уви ... твоя воля.



Смени си очилата, явно ти се привиждат несъществуващи неща.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Така изглежда обичащиятнови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано10.02.10 21:43





А теб кой те излъга че широкото сърце трябва да се прикрива и да се крие в тайна?

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: ventil]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано10.02.10 21:46



А ти стига си се държал като чикиджия.



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Hisia]  
Автор jumbles ()
Публикувано11.02.10 08:39



хе ... интересно че се определи, като подплашен заек ... на мен повече ми приличаш на коте хъскащо и фъскащо, размахващо ноктести лапи на което връхчето на опашката неконтрилруемо-издайнечески трепери от страх ... ама така потрепва ... ено такова специфично ... щото нали знаеш малчуганските опашките не притежават грацията на възрастните опашки

Забранено е да изказвате мнения или да оставяте бележки.Причината:flood(до 01.01.2020 12:00)

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: jumbles]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано11.02.10 09:54



Миличка, твоите алюзии спрямо мен не ме интересуват. Можеш до други ден да обясняваш на какво ти прилича сянката ми, твоя воля, щом те влече.


Жалкото е само, че имаш толкова грешно мнение за това, що е то възрастен и какво поведение има.

п.п.
Защо киснеш в кюпа на вентила и свободна воля? Тяхното поведение ли е на възрастни?
Жалко, имах по-добро мнение за теб.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Hisia]  
Автор jumbles ()
Публикувано11.02.10 10:12



хе хе ... ок

Забранено е да изказвате мнения или да оставяте бележки.Причината:flood(до 01.01.2020 12:00)

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Hisia]  
Автор ventil ()
Публикувано11.02.10 10:16



питах те какво означава "кюп" за тебе,така и не ми отговори,и коя си ти да определяш едно или друго,да го налагаш и който има различно мнение да е срещу теб и както винаги не те е разбрал
разбери че не може само ти да си неразбраната,само ти да даваш акъли на всички и всички да се съобразяват с тебе.езика ти е хаплив,начина на писане нападателен,спориш със всички за всичко....това ли ти е живота,ако е така /хилядите твои постове и стотиците ти теми го подвърждават/....имаш доста изгубени години от живота си:
не ходиш на работа
не плащаш данъци
нямаш семейство
нямаш дете/деца
с нищо не допринасяш за развитието на обществото
нямаш никакви задължения и ангажименти

и си седнала акъл да даваш....я се разкарай



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: jumbles]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано11.02.10 10:47



Радвам се, че най-после разбра.



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: ventil]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано11.02.10 10:49



Продължавай с алюзиите си за мен, няма да ти преча.


Мерси за огромното внимание с което ме обгръщаш.

Комара не прави нито едно от тези неща които според теб определят един успял човек, но пак е по-важен от теб.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Редактирано от Hisia на 11.02.10 11:34.



Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: jumbles]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано11.02.10 11:39



на мен ми е ясно че нямаш разбирането, именно за това се подвизаваш в кюпове и обясняваш на тези които излизат от тях колко са ..... Но както ти казах, щом те влече да си простак, бъди си, не ми пречиш. Вече уби и последната надежда, че това което показваш (по-скоро прикриваш) чрез музика и картинки е нещо хубаво. По-добре да си беше мълчала. Мълчанието за това е злато, защото прикрива грозотата на душата.



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Hisia]  
Автор jumbles ()
Публикувано11.02.10 12:17



баси ... са що ми пренебрегна чадърчето



Забранено е да изказвате мнения или да оставяте бележки.Причината:flood(до 01.01.2020 12:00)

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Hisia]  
Автор ventil ()
Публикувано11.02.10 12:54



едва ли знаеш кое според мен е определящо за успял човек и си последното съществтво на Земята на което ще споделя...каквото и да е



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: jumbles]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано11.02.10 15:27



Какво му е на чадърчето ти? Виж колко пръсти сочат нагоре и колко към носителя на чадърчето. Към мен няма насочен нито един, че да има отношение чадърчето към мен



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: ventil]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано11.02.10 15:30



Да съм те питала?


Ти си последното същество на което искам да слушам умозаключенията, които са го довели до скапаният живот който води.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Hisia]  
Автор ventil ()
Публикувано11.02.10 18:03



хахаха жалко подобие на жена,тогава не ми се обяснявай,а живота който водя ехххх дори и не си сънувала такъв



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: ventil]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано11.02.10 18:33



То си личи какъв живот водиш


Щастливите хора не бълват такива лайна ежедневно и ежеминутно по форуми, като теб.
Ти си абсолютен нещастник, който толкова малко неща е получил и постигнал, че всяка загуба го прави едно малко и злобно подобие на човек, което преследва този който не му е дал желаното по петите, като гладно пале.
Но си забавно пале и понеже ми е жал, за това ти хвърлям залчета, за да не умреш от глад. Нищо че ръжиш и налиташ да хапеш.

Много се радвам, че за теб гроздето продължава да е кисело. За такива като теб жена няма как да бъда.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Hisia]  
Автор ventil ()
Публикувано11.02.10 18:48



ся само да уточня,абсолютния нещастник от нас двамата си ТИ,и знаеш ли защо гълбче:
1.защото ТИ нямаш семейство
2.нямаш деца,не си се докоснала до това вълшебство бременност,раждане и т.н.
3.няма любов във ТЕБ и около ТЕБ
4.нямаш работа
5.нямаш приятели
6.от т.3 и т4. респективно нямаш и среда
7.ТИ не си само сама а и самотна
8.никакво лично и професионално развитие
9.обществото не те приема и те изхвърля

от години задоволяваш глада си за общуване само и единствено тук,което доказва горенаписаното

дерзай нещастнице,проблема е в самата теб...но ти и така няма да го разбереш



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: ventil]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано11.02.10 21:06



Не знам за кого пишеш, но определено нито една точка не се отнася за мен.



Както ти казах, алюзията ти за мен не ме касае, защото ти никога не си бил част от живота ми, за да ме познаваш и да знаеш дори, дали закусвам и как си пия кафето ... камо ли такива съществени неща.

Нали не смяташ, че можеш да ме провокираш и да почна да обяснявам какво имам или нямам. Защо да те депресирам повече.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

п.п.
Нещастника си ти, защото винаги губиш онова, от което имаш нужда най-много. За това си толкова агресивен и злобен.

Редактирано от Hisia на 11.02.10 21:07.



Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Hisia]  
Автор ventil ()
Публикувано11.02.10 21:44



злобата е в теб,доказват го стиците ти злобни и заядливи отговорчета към всеки който ти каже истината....офффф аре че ми писна се занимавам с тебе патка смотана



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: ventil]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано11.02.10 22:22



Истини? От хора които не ме познават?



Смешкооооооооо

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.