Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:04 21.09.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: ventil]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано10.02.10 18:25



Най-после го осъзна



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Hisia]  
Автор ventil ()
Публикувано10.02.10 18:28



я не се отваряй там дето не вървиш и те знаят ква си писурана



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Така изглежда обичащиятнови [re: Hisia]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано10.02.10 18:48



А теб кой те излъга, че широкото сърДце има нужда от реклама и изтъкване?





Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Hisia]  
Автор jumbles ()
Публикувано10.02.10 18:57



ритането по кокалчето не е даване на акъл-така мисля, ама ти пък така му казваш ... за тва ми се искаше да се килнеш на ена страна малко за да погледнеш от друг ъгъл, щот си се закотвила у твоето кюшенце, като подплашено животинче и не мърдаш ... уви ... твоя воля

Забранено е да изказвате мнения или да оставяте бележки.Причината:flood(до 01.01.2020 12:00)


Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: jumbles]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано10.02.10 21:40



През цялото време ти обяснявам, че не риташ мен и че в това кише в коет ме търсиш ме няма. Определено не съм и подплашен заек, а още по-малко се крия. За разлика от теб, която едно мнение до сега свое не даде, но за това пък се появяваш винаги да риташ хората по кокалчетата. Какво е това твоето освен, не ми е ясно, а и не ме интересува ... уви ... твоя воля.



Смени си очилата, явно ти се привиждат несъществуващи неща.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Така изглежда обичащиятнови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано10.02.10 21:43





А теб кой те излъга че широкото сърце трябва да се прикрива и да се крие в тайна?

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: ventil]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано10.02.10 21:46



А ти стига си се държал като чикиджия.



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Hisia]  
Автор jumbles ()
Публикувано11.02.10 08:39



хе ... интересно че се определи, като подплашен заек ... на мен повече ми приличаш на коте хъскащо и фъскащо, размахващо ноктести лапи на което връхчето на опашката неконтрилруемо-издайнечески трепери от страх ... ама така потрепва ... ено такова специфично ... щото нали знаеш малчуганските опашките не притежават грацията на възрастните опашки

Забранено е да изказвате мнения или да оставяте бележки.Причината:flood(до 01.01.2020 12:00)

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: jumbles]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано11.02.10 09:54



Миличка, твоите алюзии спрямо мен не ме интересуват. Можеш до други ден да обясняваш на какво ти прилича сянката ми, твоя воля, щом те влече.


Жалкото е само, че имаш толкова грешно мнение за това, що е то възрастен и какво поведение има.

п.п.
Защо киснеш в кюпа на вентила и свободна воля? Тяхното поведение ли е на възрастни?
Жалко, имах по-добро мнение за теб.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Цената която плащат тези които обичатнови [re: Hisia]  
Автор jumbles ()
Публикувано11.02.10 10:12



хе хе ... ок

Забранено е да изказвате мнения или да оставяте бележки.Причината:flood(до 01.01.2020 12:00)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.