Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:58 21.09.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Рамки за св. Валентин  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано09.02.10 10:36



Магията на любовта не е само веднъж в годината, но все пак нека направим нещо красиво за любимият човек, защото няма по-красив подарък от този направен с труда, а не с парите на любимия.


Ето едно предложение което с малко труд от ваша страна (да добавите снимка) ще предизвика щастливи усмивки.






[image]http://pc-graphics.ru/uploads/posts/2009-11/thumbs/1259015858_1small.jpeg[/image]


Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Рамки за св. Валентиннови [re: Hisia]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано10.02.10 13:03



Явно тук влюбени няма



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Рамки за св. Валентиннови [re: Hisia]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано10.02.10 14:34



Има!





Тема Re: Рамки за св. Валентиннови [re: Boждa]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано10.02.10 14:54



И аз знам че има, но се чудя, защо не се включват с идеи за празника



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Рамки за св. Валентиннови [re: Hisia]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано10.02.10 15:50



Моите идеи са твърде консервативни, пък и честно казано твърде "потребителски" ми изглежда този празник (напоследък всички празници ми изглеждат така де). Да кажа, че празнувам любовта си всеки ден също ще преувелича....през ден я празнувам.


Но какво пък...ще се опитам да и сготвя нещо хубаво, което съчетано с малка изненада сигурно ще придаде празничност.



Тема Re: Рамки за св. Валентиннови [re: Hisia]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано10.02.10 17:38



ти глей на к'во ша кацнеш



Veni, vidi, vici

Тема Re: Рамки за св. Валентиннови [re: Boждa]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано10.02.10 17:53



Потребителски е ако купиш подаръка вместо да го направиш.


Според мен този празник е, веднъж в годината да отговориш на въпроса "Обичаш ли ме?" или "Обичаш ли ме още?", който през останалото време ако се зададе би означавал много неща и то все нелицеприятни.
За това и подаръците трябва да съдържат отговорът на тези въпроси. Именно за това дадох идея за рамка, което е най-просто като изпълнение, но с най-голямо съдържание.

Да сготвиш на любимият, да му поднесеш закуската или кафето (ако не закусва) в леглото, букет цветя, бижу и т.н. ... това за мен са малките неща които не се правят веднъж в годината ако наистина обичаш човекът до себе си.

п.п.
Разбира се това си е моята гледна точка, не те заангажирам с нея

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Рамки за св. Валентиннови [re: мapдyk]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано10.02.10 17:59



Защо трябва да кацам?



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Рамки за св. Валентиннови [re: Hisia]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано10.02.10 18:33



ама цветята да са от личната градина, а бижуто изковано на личното менгеме, а? инак, потребителско викаш хахаха



Тема Re: Рамки за св. Валентиннови [re: Hisia]  
Автор ventil ()
Публикувано10.02.10 18:38




Магията на любовта не е само веднъж в годината, но все пак нека направим нещо красиво за любимият човек, защото няма по-красив подарък от този направен с труда, а не с парите на любимия


чеки ся,с парите на любимия ли се купува подарък за самия него

,или ти сама си купуваш подарък и си фантазираш че е от някой,поясни ако обичаш
и да те светна - тези дето бачкат и вадят пари нямат свободно време да направят сами подарък,а така като те гледам ти имаш доста свободно време...извода си е за твоя сметка

По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.