Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:10 22.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Чудя се...  
Автор freaknes (непознат )
Публикувано24.01.10 13:13



Как може да ти е интересно да "спиш"с жена която не искаш за гадже?Как може да те изкушава при положение ,че имаш гадже и не искаш да се разделяш с нея?
Тази мания при мъжете винаги ми е била странна.Може би някой ще ми даде логичен отговор,понеже аз не го намирам.
Не може да кажеш "Много ми е интересно с теб ,но не те искам за гадже".
Чакам някакъв разумен отговор ...



Тема Re: Чудя се...нови [re: freaknes]  
Автор DARA / Princess (of Chaos)
Публикувано24.01.10 13:31



Не може да кажеш "Много ми е интересно с теб ,но не те искам за гадже".

ти ша кажеш, че не може- може и още как и причините могат да са от различно естество - призраци на бивши и настоящи, непреработени обиди, данък обществено мнение - кво ше каже леля ми или съседите, различен социален статус/ етнически произход и да.... най-вече характер *окто-пус-и*- всяко пипало да е докопало нещо*Много ми е интересно с теб ,но...* и да сме изклйучително гъвкави и неприятно жилави и блудкави на вкус

L-O-V-E's just another word I never learned to pronounce


Тема Re: Чудя се...нови [re: freaknes]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано24.01.10 13:40



Аз много обичам Пастърма,почти винаги имам на трапезата си.Това за мен е съвършеното мезе,но понякога еднообразието ми писва и тогава сменям с Филе елена

След като му се наситя отново си нарязвам от любимата ми пастърмичкаСъщото и с пицата,не мога да си представя какво ще е да не консумирам поне 4-и пъти седмично,но понякога сменям с лазаня

Говори ми....Умирам за глупости

Тема Re: Чудя се...нови [re: freaknes]  
Автор loverrock ()
Публикувано24.01.10 14:11



Колкото хора, толкова отговори важното е ти какво мислиш.



Кралска Кобра

Тема Re: Чудя се...нови [re: loverrock]  
Автор freaknes (непознат )
Публикувано24.01.10 14:15



The bad reptile може би е прав .Поне логично ми изглежда! Това мисля.Основното любимо ястие като го няма вече,започва да ти писва и от заместителя.



Тема Re: Чудя се...нови [re: freaknes]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано24.01.10 15:07



Ясно е, че има хора, които търсят разнообразие извън постоянната си връзка. Но зависи от гледната точка, критериите на всеки, моралните му устои.

Не мога да си представя, че ще нараня човека до мен, само от някакъв бегъл интерес към друг. И то интерес, който се изчерпва само до "леглото ". Затова не толкова се чудя, колкото е неприемлива за мен тази ситуация.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Чудя се...нови [re: saksun]  
Автор freaknes (непознат )
Публикувано24.01.10 17:13



Хубаво е ,че твоите приоритети са такива....А в случая става въпрос за инерес към човек ,който изпитва чувства. И е странно (странно ли ?) ,че на въпросната личност изобщо не му е пукало и е бил на ясно ,че тези чувства никога няма да бъдат споделени .След като е ставало дума само за едно безразличие,не знам как може да се използва думата "интерес"?!



Тема Re: Чудя се...нови [re: freaknes]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано24.01.10 21:05



В темата си пишеш така:

Как може да ти е интересно да "спиш" с жена

и"Много ми е интересно с теб,но не те искам за гадже".

Затова употребих думата "интерес" в отговора си. С прилагателното"бегъл". Което в твоя случай е безразличието на въпросния човек.Той не се впечатлява от факта, че ще нарани нечии чувства. Значи всичко е в ръцете на този, който ги изпитва. И трябва да вземе правилното решение.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Чудя се...нови [re: saksun]  
Автор freaknes (непознат )
Публикувано24.01.10 22:54



Само не се обиждай:) Ядосвам се, че ми казаха "интересна си ми " и аз се хванах като пълна глупачка. Нямах пред вид това което си цитирал .



Тема Re: Чудя се...нови [re: freaknes]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано25.01.10 00:38



Няма за какво да се обиждам.

Всеки може да изпадне в положение като твоето. Не си се хванала "като пълна глупачка", по-скоро си се позовала на чувствата си към този човек. И да не искаш, случило се е вече. Важно е как ще прецениш нещата и отношенията ви занапред. Ако както твърдиш си му безразлична и той има приятелка, с която не иска да се раздели, май ще е по-добре да се оттеглиш. Разбира се, това ще решиш само ти.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.