Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:07 28.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Предложениенови [re: are you stupid]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано19.01.10 23:44



Добре, де, може ли за някакви прочетени неща да спорите кой знае повече?




Иначе Адлер е бил пич. И Юнгиански терапевти има, даже дружество си имат в България. Доколко са уважаващи се те си знаят.


Иначе всички сте смешни. Или всички сме смешни. Няма лошо, стига да има кой да се смее. Най-добре на себе си, тогава ще е хепи ол дъ тайм. Е, ако не може и някви стимуланти ше свършат работа. Щото като чета тук и ми идва да крещя "I need the drugs". Метафорично казано, щото тук много буквални разговори се водят. Мамка му, не е истина. И отговора не е към теб точно, а към цялото клонче.


let it snow, let it snow, let it snow

Тема Re: Предложениенови [re: snowflakes never cry]  
Автор odni_bodni (минаващ)
Публикувано19.01.10 23:49



Щото като чета тук и ми идва да крещя "I need the drugs".
Ха сега дойде на моята най-после.





Тема Re: Предложениенови [re: odni_bodni]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано19.01.10 23:54



Остави нещастното същество, не виждаш ли че от безсилие почна да изпростява вместо да се допита до чичко Гугъл и да скалъпи някой и друг ред истински доводи.



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Предложениенови [re: odni_bodni]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано19.01.10 23:56



Е, все пак аз на майтап го казвам в някакъв смисъл....


let it snow, let it snow, let it snow


Тема Re: Предложениенови [re: snowflakes never cry]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано20.01.10 00:04



Въпросът е дали са знания или художествена измислица изсмукана от пръстите. Най-малкото защото някой може да ги прочете и да вземе да им повярва.

Иначе и аз мисля че темата за Адлер и Юнг е по-подходяща за един друг клуб.

Най-добрата терапия е самоиронията и е жалко че доста хора предпочитат да иронизират другите, когато имат голяма нужда от самоирония.

За какво искаш да си говорим?

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Предложениенови [re: Hisia]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано20.01.10 00:14



Кофти е и когато човек не може да приеме, че някой може да го иронизира. Като например Бойко Борисов и Слави. Ей за тва ми се говори сега - Слави е ебати пича, чак ми се плаче като го гледам

, защото ми се струват като полезно изкопаемо качества, които би трябвало да се подразбират у всеки.... И ще спра дотук, де, хахаххахха.


let it snow, let it snow, let it snow

Тема Re: Предложениенови [re: snowflakes never cry]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано20.01.10 00:28



Бойко и Слави бяха приятели. Дори Слави беше подкрепил Бойко, когато той се чудеше дали да направи партия и да влезне сериозно в политиката.
Не знам колко е пич Слави защото едно е на екрана, а друго в действителност, но това поведение което демонстрира, това лаене срещу Бойко, не му прави чест. Напълно съм склонна да повярвам че Слави е поискал от Бойко дял от ГЕРБ.



Ти къде видя ирония в тази свада така и не разбирам

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Предложениенови [re: Hisia]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано20.01.10 00:34



Ами това, че не можеш да понесеш да те иронизират в едно забавно шоу, си е доста кофти качество.




Но сега няма да обсъждам Слави, това достатъчно го правят някви фенки-фенки - роля, до която не искам и да се докосвам, щото ми е много противна, но поведението, за което твърдиш, че не му прави чест, според мен е единственото възможно достойно. Но различни хора, различни тълкувания.


let it snow, let it snow, let it snow

Редактирано от snowflakes never cry на 20.01.10 00:34.



Тема Re: Предложениенови [re: snowflakes never cry]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано20.01.10 00:44



Тук въпросът не е къде, а от кого - човек който ти е бил приятел. И всяка ирония си има граници, които Слави отдавна премина и се присъедини към клуба на Станишев и компания.
Не виждам никакво достойнство в това да плюеш по хората, особенно когато го правиш заради накърнени лични интереси. Както беше голямо достойнство да плюеш по сънародник в ЕП.

Права си, различни хора, различни тълкования. А после се чудим защо не говорим на един език и не се разбираме.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.


Тема Re: Предложениенови [re: Hisia]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано20.01.10 00:55



Имаш много разтегливо понятие за плюене. Да не се мазниш на някого не значи да го плюеш.




А пък личните интереси къде ги намеси? Само не казвай в ония 50%, щото това е такъв виц.... И тоя който го е измислил, той издава приятелски разговори. Ако ги е имало. И що го прави? Щото се чувства заплашен. От какво? От смешки! А вечерните толк-шоута се основават в голяма степен на политическа сатира. Това, че в народопсихологията ни е вкоренено, че ако се бъзикаш с някого, това е плюене, или пък че за властта не се говори, щото ще играе секирата, и т.н. е друг въпрос. Но точно такъв тип предавания променят нещата малко по малко за поколенията, които идват. Ако мислиш, че с Бойко повече се бъзикат, отколкото с всеки друг политик - грешиш. Е, по-смешен е на хората и повече се търси като образ.


let it snow, let it snow, let it snow


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.