Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:58 25.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Чест или Репутация  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 02:43



Зачетох се тези дни по други няколко клуба и какво да видя. Обсъждане на това което става в клуб Любов. Кое беше странното ли?
Това че коментиращите са били само сеирджии, които не са казали мнението си тук, а са се изпокрили в другите клубове, за да споделят ставащото доста поокрасено в зависимост от това, кой от участниците им е по-антипатичен поради някаква си тяхна субективна причина .
Странното желание да оклеветиш непознат и да го наречеш агресивен и с прекалено самочувствие, макар в същото време да се подиграваш с хора в нужда които не са могли да формулират правилно проблема си поради причини които не ги прави по-малко човешки същества, да не говорим че са майки и то пак зад гърба им (

). Или да налиташ на бой и да се зъбиш по улиците на достатъчно изнервените хора( ). И всичко това помпозно опаковано в тема: Ние сме най-великите, я ги гледайте другите какви са тъпаци. ( )
Да споменавам ли изобщо онези само четящи, които си седят зад бюрата и трепят работно време в четене на чужди саги поради липса на собствена? Същите тези, които като се приберат в къщи гледат Перла и Листопад поради същите жалки причини. И така животът им преминава докато те са вперили поглед в чуждия. И те се смеят на кое точно? Че другите падат и стават, че получават удари но въпреки това не смъкват глава, че имат смелостта да живеят живота си, а не да преживяват живота на другите?


Та тук си зададох въпроса: Кое струва повече в нашето общество , Чест или Репутация?(Репутацията е това, което другите знаят за теб, а честта, това, което ти знаеш за себе си.)
И както се вижда, отговорът е че Репутацията е скъпо струваща стока, с която хората се опитват да запълнят липсата на чест.

Вие кое предпочитате?

Редактирано от Изaбeлa на 09.01.10 02:48.



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано09.01.10 10:28



тарикатлъка си има цена

дългове се плащат с пари или кръв..който срал ша си яде лайната в буквален смисъл на думата та да се наuчи как се пускат слухове

на това се казава сериозен подход!

Veni, vidi, vici

Редактирано от мapдyk на 09.01.10 10:40.



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор blood2 (ПлюшеноМечеБоец)
Публикувано09.01.10 10:38



Когато нямаш ум имаш само едната Чест.

Когато не си щастлив имаш само едната Чест.

Колко голяма любов трябва да притежаваш за да се противопоставиш на Законите на джунглата?

Тема Била съм хапала, била съм нападала и какви ли не щнови [re: Изaбeлa]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 13:33



Да попитам обаче?
Вие защо се изживявате като жертви и защо приемате изказването на лично мнение подковано с логически заключения като нападение спрямо вашата персона? Защо вместо да намерите и вие някаква подкрепа на твърдението си (за да се види че е ваше в следствие забелязване на ставащото около вас, а не клиширано умозаключение което ви е лепнато в процеса на порастване или гледане на филми и сериали, наричано от вас опит) се впускате в клеветене, обиди и лични нападки?

Разговорите с непознати са много интересно нещо. Те се използват за да извадиш цялата налична информация по дадена тема или проблем (станал такъв поради невъзможността да я погледнеш многостранно докато я криеш в чекмеджетата на мисълта) и да ги погледнеш от страни, да си вземеш нещо от другите ако то пасва на пъзела (който само ти единствен можеш да видиш поради това че само ти се познаваш и си знаеш границите които можеш да си позволиш) да се помъчиш да го погледнеш и от друга гледна точка ако ти се предложи такава и да върнеш в главата си само най-необходимото погледнато от най-добър ъгъл.

Тук обаче какво става?

Една част само четат и лепят етикети според информацията която си изнесъл да подредиш? Защо? Защото си имал смелостта да използваш мозъка си, а не да приемаш клишета до които уш се стигало чрез опит и които наричат „истини”? Защото си поместил трътката си и си погледнал нещата от няколко ъгъла, а не си стоиш мълчаливо в удобният мисловен модел в който хващаш паяжини? И защото си търсещ, а не лееш мисловни клишета които да се харесват на околните, ставаш „не намерил себе си” (да намериш на кой искаш да приличаш не значи че си намерил себе си обаче), невежа (не цитираш клишета, а търсиш работещи модели), библиотекар (защото информацията ти е от тези които описват пътя, а не тези които твърдят че имат но без да са си помръднали трътките), объркан (защото си си направил труда да погледнеш три измерно и дори търсиш четвъртото измерение, а не си останал на двуизмерното добро и лошо, умно и глупаво, бяло и черно и т.н.) .....

Друга част лепят етикети наляво и надясно с единствената цел, да не се забележи техният, който в повечето случай е същият. Агресията поражда агресия, но винаги в очите на гледащите не породилият агресия е агресивен, а този който се е отбранявал. Не го е срам, вместо покорно да наведе глава и да остави каките и батковците да покажат колко са велики. Агресивен самохвалко такъв. Вместо да вземе акъл от тях без да му мисли много, той взел да се занимава с глупости. Я веднага да излизаш навън и да дишаш дълбоко, какво си седнал да използваш най-ненужният си орган. Не виждаш ли че не напразно му се казва „СИВО вещество”, защото е безлично.

Трети живеят за да калят. Но защо го правят? Защото когато видят изворче или дори локва с вода от която могат да пият те първо държат да стъпят в нея, а после се ядосват че била мътна и не ставала за пиене и от безсилието което ги обхваща че не могат да утолят жаждата си почват да рият докато разкалят терена и да мятат калта без да ги интересува че тя каля и тях. А минаващите и гледащите му се кефят докато калта каля и тях. Жалко само че от всичката тази картинка, калящият пак си остава жаден.

Има една друга малка част, заради която пиша все още тук и те са хората които когато някой изкара да тупа дюшеците, ала Баба Марта, те минават и ако има нещо ще си вземат, ако имат нещо ще оставят и ще си продължат без от това да правят трагедия. Като това не изключва оживен спор, приличащ на война или спречкване за мерене на шпагите. Защо ли? Защото всичко е очи в очи, без подмолни заговори и задкулисни игрички (с цел да спечелиш курволяшката незнайно какво, а не да помогнеш на търсещият).
И защо уважавам тази хора ли? Защото и през ум не им минава да приемат нещата лично. Защото те притежават Чест, а не се борят за Репутация.



Тема „И тя ми била психолог.”нови [re: Изaбeлa]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 13:36



Не, човек съм, който си прави труда да намери причините за поведението на хората като ги провокира да му лепят собствените си проблеми и нелицеприятни за самите тях собствени качества които прикриват.
Защо го правя? Защото мога ли?
Не. Защото знам че зад никовете стоят човешки същества, които дори да не познавам (което е оправдание за мнозина да спрат да се държат човешки), знам че и те обичат някого, загубили са някого, имат съкровени желания, и най-вече имат нужда от единственото истинско нещо, любовта и търсят своят път към нея, макар никога да не са я губили. Защото си правя труда да ме е еня за всеки с когото общувам.
Ще кажете че не си личи? А някой забелязвал ли е, че винаги се боря или състезавам, но и винаги съм победена или на втора позиция? Защо? Защото не знам кога да се оттегля? Или защото не търся победата а ползата не само за себе си, но и за събеседника си. Или защото знам, че днешният агресивен и неуверен човек (поради смелостта си да се разкрие, а не защото е такъв по презумпция) е утрешният уверен и по-добър човек. А днешният присмехулник е утрешното загубило своята човечност, бездушно същество.
Колкото и да ви шокира. Психологът не е човека с отговорите, а човекът който умее да задава правилните въпроси. А успешността на една психотерапия, на един разговор дори ако щете, зависи от това, дали сте готови да отговорите на въпросите или ще почнете да обвинявате задалият ги в малоумие, алогичност, агресия, обърканост и т.н. само и само за да отхвърлите въпросът който е започнал да подронва сляпата ви увереност че клишето което сте приели за истинно е един балон (голям, но празен).



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: мapдyk]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 13:39



Прав си, и това е доста сериозен подход, когато думите не са достатъчни





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: blood2]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 13:41



Странно


Ти нямаш нито ум, нито си щастлив, но нямаш и чест
Как точно доказваш това клише?



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор blood2 (ПлюшеноМечеБоец)
Публикувано09.01.10 13:44



Абе я ----.
Седнал съм да пиша на най-тъпото същество из нета.



Ако беше мъж щях да заобикалям твоите противни мнения.

Постоянно плюеш по мъжете и ги обиждаш че са те харесвали.Много си гадна.



Колко голяма любов трябва да притежаваш за да се противопоставиш на Законите на джунглата?

Редактирано от blood2 на 09.01.10 13:45.



Тема Re: „И тя ми била психолог.”нови [re: Изaбeлa]  
Автор blood2 (ПлюшеноМечеБоец)
Публикувано09.01.10 13:50



Аз затова от дете задавам правилните въпроси и всички ми се присмиват.Смятат ме за луд,а избиват комплексите си върху мен.



От известно време не задавам в реалността никакви въпроси на никого.Абсолютен непукист съм.Искам да умра.

Защото колкото повече правилни въпроси задавам,толкова по-ожесточено ме нападат хората.И ми се подиграват.И ми казват че съм нищожество.И ми иде да се скрия някъде.И ми иде да умра от срам.

Да умра от срам защото съм ЛУД.ЛУД съм защото задавам въпроси.



Ако смяташ че това е правилният подход-задаването на правилните въпроси,то психиатрите са най-лудите хора на този свят.



Колко голяма любов трябва да притежаваш за да се противопоставиш на Законите на джунглата?

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: blood2]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 13:53



Някой да те кара да ме четеш или да ми пишеш?



Тема Re: „И тя ми била психолог.”нови [re: blood2]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 13:56



Защото искаш Репутация, а не държиш на Честа си.





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор blood2 (ПлюшеноМечеБоец)
Публикувано09.01.10 13:57



Искам да разбера докъде ще паднеш от самосъжаления.
Кефя се как постоянно се самосъжаляваш.



И най-важното в този сериал.На кого ще пусне Изабела.

Колко голяма любов трябва да притежаваш за да се противопоставиш на Законите на джунглата?

Тема Re: „И тя ми била психолог.”нови [re: Изaбeлa]  
Автор blood2 (ПлюшеноМечеБоец)
Публикувано09.01.10 14:02



Ти с тези постоянни погледи отвътре и отвън ще вземеш да получиш раздвоение на личността.



Не искам репутация.Искам да вярвам в Доброто.

А честта е противник на Доброто.Или Его или Добро.Това е изборът.

А тези които са се разделили с Егото и Егоизмът си никой не ги забелязва защото те са в Раят и там творят,в Раят.

Колко голяма любов трябва да притежаваш за да се противопоставиш на Законите на джунглата?

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор DESlSLAVA (mvrgrijs)
Публикувано09.01.10 14:08



Вие кое предпочитате? - Забавлението! понеже нито чест ми е останала/раздадох я на разни недорасляци за по-чест/ нито репутацията ми ме вълнува - ама снощи ми направиха бърза сводка как изглеждам в очите на хората / тоест ква ми е репутацията/ като нещо не ми харесва на 100 про съм била арогантна ;-) пропуснаха да споменат, че и отварям резервния речник с цинизмите га некой мъжкарец ми се прави на интересен

They don’t screw classically, They babble commonly
And bluster nobly


Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано09.01.10 14:12



ареаре, измислено противопоставяне с апел към колективната съвест. нема нужда;-))))

Редактирано от Cвoбoднa вoля на 09.01.10 14:13.



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: DESlSLAVA]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 14:15



От поста ти разбирам, че имаш дори повече чест (това което ти знаеш за себе си) отколкото другите си мислят че имаш "пропуснаха да споменат, че и отварям резервния речник с цинизмите га некой мъжкарец ми се прави на интересен"



А за забавлението
Е как да не се забавляваш когато някой се опитва да ти създава репутация



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 14:18



С това ти изказване да разбирам, че предпочиташ репутацията и за това те интересува колективната съвест, а не честта и собствената ти съвест?





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано09.01.10 14:22



не, казах че нема нужда да се противопоставят чест и репутация;-))) а и ти самата си противоречиш с темата... със самата тема;-))) толкова амбициозно защитаваш правото на чест за сметк на репутацията.. човек би си казал, че за едната репутация го прайш;-))) каквито са винаги темите ти бтв

Ако те интересува, ще ти намеря нещо, което е добър отговор по същество, естествено не на всеки се удава да постигне баланса.

Редактирано от Cвoбoднa вoля на 09.01.10 14:24.



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 14:47



Защита? Амбиция? И двете неща изискват цел. Ще ми кажеш ли каква ми е ползата от репутацията на някакъв ник, който мога да сменя когато ми скимне и то във виртуален свят, като по никакъв начин не съм показала желание той да навлиза в реалният ми?

Ти виждала ли си човек, който да прави нещо толкова според теб амбициозно за толкова загубена кауза за която ти говориш?
А това че ти интерпретираш така темите, търси грешката в своят телевизор.

Знаеш ли кое е абсурдното в случая? Че изобщо се намесва репутацията в един виртуален свят в който тя е невъзможна, поради абсурдността да повярваш на някого, че е нещо си без да си видял как изобщо се справя в реалният си живот. За това въпросът който се задава в темата е: защо се борите за репутация, като във виртуала имате само едната си чест?

п.п.
Моля те, не проявявай агресия към мен, за да има нормален диалог.
Все пак не се познаваме и не знам защо приемаш думите ми лично и ги украсяваш с емоционалност която ти пречи да мислиш рационално.



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор blood2 (ПлюшеноМечеБоец)
Публикувано09.01.10 14:54



Ти във виртуала ли имаш чест?



Действителността е просто игра.В животът няма чест.Той просто се живее.
Ти се хващаш за поредната дума и я разпъваш като локум.
Въобще Изабела защо не искаш да предаваш чувствата си,а предаваш думи?
Думите са нищо.Аз искам хората да се чувстват като мен,а не да говорят като мен.

"емоционалност която ти пречи да мислиш рационално"

Има си време за рационално мислене,има и за ирационално.Защо смяташ че във виртуала трябва да мислим рационално?Не е ли по-важното там да сме щастливи?

Колко голяма любов трябва да притежаваш за да се противопоставиш на Законите на джунглата?

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано09.01.10 15:01



Даааа.. очевидно е- изписа свят нули и еденици, за да видят другите, че това твоето е заради едната част... майко юнашка.. т.е. те вълнува как те възприемат другите и именно за да те възприемат пич, щото нали честта е второто ти име, т.е. заради репутацията си, си даваш толкоз зор. Още нещо- темата ти толкова тенденциозно поднесена, че е чак смешна.

По детски де.. някак наивно с елементи на дедукция и ретори-зъм:))))

Гордееш се със своята откровеност, хъ?

Ква ти е ползата само ти си знаеш, аз предпочитам да не знам.

По темата:

"Песимист по линия на поведение, оптимист по темперамент.. възможно е да бъдеш и двете неща. Как? Никога не поемай излишни рискове и минимизирай тези, които не можеш да избегнеш. Това ще ти позволи да играеш играта с удоволствие, без да се притесняваш за изхода и.
Не трябва да се смесва "дългът" с това, което очакват хората от теб: двете неща са абсолютно различни. Дългът е задължение, което ти самият си поел пред себе си, доброволно. Можеш да изплатиш дълга си по различни начини: с години търпелив труд или с готовност във всеки момент да умреш. Сигурно ще ти е трудно, но самоуважението ти е твоята награда.
А за това, което другите хора очакват да направиш, няма да получиш награда и изпълнението му ще е не трудно, а направо невъзможно. По- лесно е да си имаш работа с разбойници, отколкото с лепка, която те моли: "само няколко минутки ит времето ти, моля те- няма да ти отнема много". Времето е целият ти капитал, минутите на твоя живот са печално малко на брой. Ако си позволиш да изпълняваш подобни молби, те бързо ще се превърнат в снежна лавина и паразитите ще отнемат сто процента от времето ти и ще питат за още!
За това се научи да казваш "не" и когато се наложи бъди груб.
Иначе няма да имаш време да изпълняваш задълженията си, да вършиш работата си, и естествено- няма да ти остане време за любов и щастие. Термитите ще изгризат живота ти и няма да оставят нищичко за теб.
(Това правило не означава, че не трябва да правиш услуги на приятели или дори на непознати. Но нека изборът да бъде твой.Не прави нищо само защото някой го очаква от теб.) "
от една моя любима книга;-)))) специално за теб в знак на добрата ми воля;-)



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано09.01.10 15:03



Не възприемай личността ми или това което изразявам от нея тук лично. Нема смисъл.





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано09.01.10 15:16



Моля, разкажи ми повече за честта във виртуала





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано09.01.10 15:19



Сори, много си бавна. Отивам да готвя.



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 15:23



Тази интерпретация на думите ми е от позицията на един егоцентрик, който прави всичко единствено и само за себе си.
Та ти дори не можеш да дадеш отговор, какво бих спечелила от всичко това. Вместо това продължава със свойте безпочвени твърдения, лъхащи на антипатия и агресия и пораждащи въпроса, какво пък толкова съм ти направила, че ме презираш толкова?(Да казвам ли че не се познаваме?)

Темата ми е представена, както винаги, провокираща мислене и задаване на въпроси. Който има какво да си вземе от нея си го взима, а който се чувства лично обиден от нея започва да напада и обижда пишещия като се опитва да му лепи етикети.

А По темата: .

Това са съвети за песимисти, които поддържат репутацията на другите само за да поискат после отплата за това. Което си е загубена кауза от където и да го погледнеш, а тези песимисти нямат нито чест, нито репутация.
Какво общо има това с темата?

п.п.
Къде съм казала че съм откровена? За приемаш че казвам истината?



Редактирано от Изaбeлa на 09.01.10 15:25.



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 15:30



Миличка, това ти е проблемът, слънчице


Не възприемай личността ми или това което изразявам от нея тук лично

Нито възприемам личността ти, защото е абсурдно да опознаваш един човек по думите, а не по реалните му дела (можеш да си набележиш щрихи, но и те в реала могат да те подведат), нито мога да приема думите ти лично дори да повториш едно твърдение 100 пъти. Те са израз на твоята гледна точка, а не на моята личност.



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 15:44



Писането във виртуала е мисловен процес, който няма общо с реални, а само с въображаеми ситуации. Това как изглежда дадена ситуация е плод на твоята леща (очна-мисловна) през която пречупваш нещата.
Ако имаш чест (знаеш кой си, на какво си способен, какви са силните и слабите ти страни) ще можеш спокойно да използваш този виртуален свят без той да наврежда на реалният ти, без да се пълниш с отрицателни мисли и емоции за това кой какво бил казал за теб, какво си е помислил за теб и т.н.. А от там и няма да имаш необходимост да лепиш етикети на другите никове, да пазиш неприязън към тях, да се опитваш да си отмъщаваш като им "разваляш репутацията", както те са направили с твоята.



Ти знаеш коя си, т.е. имаш чест и ако държиш на нея, а не се опитваш да се показваш в светлина в която другите да те харесат (кауза пер дута), значи си осъзнала че нета е твоят вътрешен (мисловен) свят, а не реалният и ти решаваш кое е истина и кое не в него.

Това отговаря ли на въпроса ти?



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 15:45



Това не е чат, а форум.





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: blood2]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 15:50



Не е ли по-важното там да сме щастливи?
Къде е това "ТАМ"?
Аз съм щастлива защото съм, а не защото някъде мога да скрия себе си зад ник и да се правя че не съм



Честа ми е неразделна част от мисловният процес, а във виртуала не ползваме друго освен него



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор blood2 (ПлюшеноМечеБоец)
Публикувано09.01.10 15:53



Да бе верно.Много си бавна,я малко се забързай с писането.Дори и на лични не ми пишеш.



Колко голяма любов трябва да притежаваш за да се противопоставиш на Законите на джунглата?

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор blood2 (ПлюшеноМечеБоец)
Публикувано09.01.10 16:00



Бъди щастлива където искаш.Аз съм щастлив когато отново и отново си припомням че ще умра.Това ме прави много по-щастлив и от безбройно много твой мисловни оргазми.



Не съм щастлив когато съм жив.Когато умра,няма да помня нищо.Но когато съм жив и си представям че всички мой лоши мисли и цялото лошо отношение на хората към мен ще изчезне когато умра се чувствам истински щастлив.



Имай чест в изобилие.Аз пък предпочитам задоволените к-----и отколкото постоянно незадоволените жени с Голямата Чест.

Колко голяма любов трябва да притежаваш за да се противопоставиш на Законите на джунглата?

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: blood2]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 16:09



Нали съм тъпа, защо ти е да ти пиша





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: blood2]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 16:10



С какво по-точно ти преча на щастието и на това да си мислиш каквото искаш за мен?





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор blood2 (ПлюшеноМечеБоец)
Публикувано09.01.10 16:19



Точно ти ми пречиш много на щастието.



Постоянно си незадоволена.Постоянно проклетисваш и хулиш хората.Стига поспри се.Много си гадна,кисела и недоволна.

Колко голяма любов трябва да притежаваш за да се противопоставиш на Законите на джунглата?

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор blood2 (ПлюшеноМечеБоец)
Публикувано09.01.10 16:20



Аз обичам Свръх-Гига-Мега тъпите жени.Затова искам да си пиша постоянно с теб.Ама се чудя като си проста,що си толкова недоволна?



Колко голяма любов трябва да притежаваш за да се противопоставиш на Законите на джунглата?

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: blood2]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 16:28



Нали не забравяш, че това мнение идва от гледната точка от която сам си избрал да гледаш на нещата?
Какво съм виновна аз за твоят свободен избор?





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: blood2]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 16:30



И сега трябва да се обидя ли





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор blood2 (ПлюшеноМечеБоец)
Публикувано09.01.10 16:34



Все си недоволна от хората.Особенно от мъжете.Въобще не можеш да схванеш мъжката психология.


Постоянно спори със всички и за всичко.Толкова ли си незадоволена?

Я кажи веднъж истината.
От какво си незадоволена?

Но не,ти няма да я кажеш,защото си лъжкиня.



Колко голяма любов трябва да притежаваш за да се противопоставиш на Законите на джунглата?

Редактирано от blood2 на 09.01.10 16:34.



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор blood2 (ПлюшеноМечеБоец)
Публикувано09.01.10 16:35



Ето казах ти че си проста и веднага подскачаш от щастие и се обаждаш.


Ако ти бях направил комплимент и ти бях казъл че си интелигентна щеше да скочиш и да ме наречеш простак.

Колко голяма любов трябва да притежаваш за да се противопоставиш на Законите на джунглата?

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: blood2]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 16:45



И теб това по какъв начин те засяга?
Нали аз съм незадоволената, недоволната, заядливата и какво още беше?
С какво моята истина ще подобри твоят живот?



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано09.01.10 16:51



За да не се терзаеш от личностните проблеми на юзърите тук, можеш да гледаш Листопад и/или Перла. Това беше завоалирано изказване, което трябва да значи "Дреме ми на листопада кой кво си мисли и как се възприема".

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор blood2 (ПлюшеноМечеБоец)
Публикувано09.01.10 16:52



Ама ще се изкефя да разбера от какво си незадоволена.Ще ми стане много приятно.


А иначе и да ми се разголиш,никаква полза няма да имам.
Ще имам реална полза ако ми пратиш колет с пачки по погрешка.Ама само си мечтая за това.

Колко голяма любов трябва да притежаваш за да се противопоставиш на Законите на джунглата?

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: blood2]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 16:53



Ама казвай ми поне предварително когато трябва да се обидя или зарадвам.


Малко е кофти като последна научавам как са ми подействали думите ти.

п.п.
Нали не очакваш да споря с човек който търси вода, като рие в калта

Редактирано от Изaбeлa на 09.01.10 16:54.



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор blood2 (ПлюшеноМечеБоец)
Публикувано09.01.10 16:56



Извинявай.Аз те мислех за тучна поляна,а ти излезна кал.



Не може ли да се овъргаляме в калта?

Колко голяма любов трябва да притежаваш за да се противопоставиш на Законите на джунглата?

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 16:56



Значи напълно подкрепяш мнението ми





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: blood2]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 16:58



Там ти е грешката


Мислиш че ровиш в мен, а всъщност ровиш в самият себе си ... ти си господар на мислите си



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор blood2 (ПлюшеноМечеБоец)
Публикувано09.01.10 17:02



Къде ровя си е моя работа.Ти сега не даваш и да те поровичкам.


А защо си мислиш че ровя в себе си,а не ровя в теб.Аз искам теб,не мен.Аз си се знам какво съм,не съм си интересен.

Колко голяма любов трябва да притежаваш за да се противопоставиш на Законите на джунглата?

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: blood2]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 17:02



Ще ти е голям кеф да разбереш че светлината е само илюзия и бялото не съществува


Жалко че ще си останеш винаги нещастен



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано09.01.10 17:04



Аз си подкрепям само моето мнение. Бегемама да го духат, те са откачени и сбъркани.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано09.01.10 17:08



Що да гледа, като може да създава.


Креативна личност ни е тя. Нъмбър уан копи пейст куийн.

Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор blood2 (ПлюшеноМечеБоец)
Публикувано09.01.10 17:09



Бялото го има.И бяла техника има.И бели жени има.И аз ще побелея от тези пачки.Ще съм безумно щастлив.По-щастлив от теб.



Колко голяма любов трябва да притежаваш за да се противопоставиш на Законите на джунглата?

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 17:10



Ама нещо си противоречиш.


Хем "Дреме ми на листопада кой кво си мисли и как се възприема".
Същевременно Бегемама да го духат, те са откачени и сбъркани.

Или искаш да кажеш: "Майната и на честта, има значение само репутацията."



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: DaCat]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано09.01.10 17:10



Не знам, обаче ако ми се случи да отида да пиша в тоя ошеметен сайт бегемама (ака деебаваштамама), ми се струва, че ще ми треснат бан за броени минути, което обезсмисля мероприятието.



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано09.01.10 17:11



Искам да кажа, че и честта, и репутацията са нещо виртуално както тук, тъй и където и да било. А онез са чиста проба откачалки.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано09.01.10 17:13



Като ти знам характера, много бързо ще те ошмулят. Ма там неща като лично мнение не се броят, много бързо се вкарват в мейнстрийма, тейния си, де.



Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: DaCat]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 17:14



Евала мацка, натрии и носа на тая дето петни репутацията на приятелките ти.


Само така, вие трябва да се поддържате, че какво иначе ще правите без репутация



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 17:16



Една такава откачалка те е родила и теб.


Или ти си донесен от щъркела


Ти виртуален ли си? нямаш ли мнение за себе си?



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: DaCat]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано09.01.10 17:17



Там съществува особена форма на колективно несъзнавано или колективно свръхсъзнание, което е трудно дефинируемо, да не кажа непонятно за птичия ми мозък

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано09.01.10 17:17



Тъй като мама е програмист, ме е даунлоуднала
Чиста проба софтуерен бъг съм



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано09.01.10 17:18



Тая или тоя?

Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.


Тема Re: Чест или Репутациянови [re: DaCat]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 17:19



Ма там неща като лично мнение не се броят, много бързо се вкарват в мейнстрийма, тейния си, де
А при вас неща като лично мнение има, за това си пишете в инкубирано клубче, за да не се морите да вкарвате в мейнстрийма





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано09.01.10 17:20



Ъхъ, точно тъй е



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано09.01.10 17:20



Ако се сещаш за приказката с маймуните, там се допълват по един определено подходящ начин.

Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.


Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано09.01.10 17:21



Всеки защитава със зъби и нокти това, за което си е заложил гъза и е положил усилия, ти не прайш иключение. Некои му викат чест, въпрос на терминология, а то си е най- обикновена човещинка. И егоцентризъм рабира се. И си е в реда на нещата. Тв, че не разбираш егоцентризмите на други не ги пра откачалки, просто са различни от теб;-)



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано09.01.10 17:21



Йес! Право в целта!



Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 17:21



Значи все пак и ти имаш мама





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано09.01.10 17:22



Ще ме прощаваш, обаче ми се е случвало да контактувам с разни майки, дето говорят само за цвета на бебешките лаена и видовете памперси
Аз туй не го приемам за нормално

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: DaCat]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 17:22



Въпрос на лично предпочитание





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано09.01.10 17:23



Допускам, че имам и тати



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано09.01.10 17:25



Аххахаха, тамън щях да го спомена.



Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 17:26



Знаех си





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано09.01.10 17:26



Ти как предпочиташ?

Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.


Тема Re: Чест или Репутациянови [re: DaCat]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано09.01.10 17:26



Туй е, щото и ние сме в нашто колективно общностнозатворено съзнание



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Чест или Репутациянови [re: DaCat]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 17:26



Гросмайстор





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано09.01.10 17:27



Гледам ти сигнатурата и си мисля колко е.... колко е... лилава.



Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: DaCat]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано09.01.10 17:29



Улееееееее, мойта е лилава, хахахаха, несъзнателно беше избран цветът



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 17:29



Тогава какво ще кажеш за БГтати





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано09.01.10 17:29



Знам ве.. мразех ги точно тия докато и аз бутах количката

Обач ги разбирах, и ги оставях да си се вманиачават на спокойствие Всеки си има някви такива



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано09.01.10 17:31



Уиски с фъстъци и далеч от Бегемамите



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 17:31



Много ми е интересно ти ако станеш майка за какво ще говориш





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор ventil ()
Публикувано09.01.10 17:31



sorry че се намсвам в темата ти

а ти само черното ли виждаш,щом бялото не съществува според теб

По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: DaCat]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 17:32



Нямам претенции, развий въображение





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 17:33



Не си влизал там, нали





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано09.01.10 17:33




Не съ задълбочавай.. той едва ли ще стане майка



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано09.01.10 17:35




Нямаш?
Имаме новина!

Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано09.01.10 17:35



Не, ама мисля, че нямам и желание да влизам там

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: ventil]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 17:38



Какво бяло да показвам на човек с черни очила?



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 17:39



Науката све още не е съгласна с теб





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: DaCat]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 17:40



За мен е новина, че имам



Редактирано от Изaбeлa на 09.01.10 17:41.



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано09.01.10 17:42



Хехе.. ок, задълбай тогава.. науката и ястребът ще оценят твоят принос в разнищването на въпроси от огромно прагматическо значение за света.





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 17:42



Знаех си


Ти за това мразиш мамите, защото могат да те направят татко



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор ventil ()
Публикувано09.01.10 17:42



въпрос на желание :природата,света,живота са цветни,ако някой вижда само бяло или черно без други цветове значи нещо не е наред,така си мисля
не зная кой визираш...но пък може да опиташ да го убедиш да си свали черните очила така ще му помогнеш да разбере че все пак се живее по лесно когато е...цветно



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано09.01.10 17:43



Със сигурност няма да е за бебешки лаена, в това може да бъдеш сигурна

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано09.01.10 17:44



Туй е съвсем невъзможно, няма да им се дам



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано09.01.10 17:44



И аз така си мислех.



Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: ventil]  
Автор blood2 (ПлюшеноМечеБоец)
Публикувано09.01.10 17:45



Тя себе си не може да оправи,че мене ще оправи.



Колко голяма любов трябва да притежаваш за да се противопоставиш на Законите на джунглата?

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 17:46



Пак греда


Не аз, а науката дълбае по въпроса

А всяка дейност е добре подплатена с прагматична теория



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано09.01.10 17:46



Няма опасност.. доколкото сфанах сюжета, ти отредиха ролята на мама. Тва е положението





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано09.01.10 17:47



Ам ся? Кво да правя ся? Я кажи, какъв памперс е най-добре да избера за бебето?

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: blood2]  
Автор ventil ()
Публикувано09.01.10 17:47



не ме намесвай ако обичаш и не видях да цитира някой конкретно

По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: ventil]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 17:48



Както сам каза, въпрос на желание





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано09.01.10 17:48



Моля те Изабела, не спирай да ме удивляваш как от всички интересни неща все успяваш да се хванеш за най- най-най-аманай- реалните.





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 17:48



Е то ти така ще кажеш, кат не ти е дошло до главата





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор ventil ()
Публикувано09.01.10 17:49



....ако е споделено е о.к.,но ако не е кво правиш



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано09.01.10 17:49



Това си е умение, мен ако питаш.
Никой не го може по-добре.



Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 17:50



После кажи че живея в илюзии





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: ventil]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 17:51



Намирам си споделеното.


Не е ли логично?



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано09.01.10 17:51





Чай ся, това да не е току така информация за шир потреба. Става въпрос за е дълбоко пазена тайна бе човек. От 15-16 години ключът за тази загадка може да бъде намерен само след определени жертви. Ще трябва две години да обсъждаме цвета на акото, готов ли си?



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано09.01.10 17:52



Мисля да следвам примера на мама и да си го даунлоудна



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано09.01.10 17:54



Гррррхххххх, да взема ли да се регна в бегемама? Ще се държа възпитано с цел да разкрия тази вселенска загадка, а като ми я кажат, ще се държа както си знам

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: DaCat]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано09.01.10 17:54



Просто се спазва златното съотношение- 5% талант и 95% упорит труд.





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 17:55



Така си и помислих че ще кажеш





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор ventil ()
Публикувано09.01.10 17:56



зависи от логиката,според теб може да е добра...но монетата винаги има две страни,винаги има още едно мнение освен твоето....а споделното знае ли



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 17:57



Не се съм дребнава, но съотношението е 10% на 90%





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 17:58



Ма как те нацелвам без да искам да му се невиди





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано09.01.10 17:59



Ох, ако при мен трудът беше колкото и таланта, досега щях мильони да имам



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Чест или Репутациянови [re: ventil]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 18:01



В грешка си.
Монетата винаги има 3 страни, както и цветовете не са само черно и бяло.

Споделеното не се търси в знаенето и моженето, а в делата


Те бяха 4и 5, нали



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано09.01.10 18:03



За бога, недей!


Няма да те позная на следващата среща.

Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 18:03



10% на 10% ... а до 100%


Пак нещо обърка сметките



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: DaCat]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано09.01.10 18:05



То и аз няма да се позная, като ми преформатират харда



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 18:09



За да приемеш, че някой има различно от твоето мнение и начин на живот, които са толкова добри за него, колкото и твоите за теб, не означава че трябва да приемаш неговото мислене за свое





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор blood2 (ПлюшеноМечеБоец)
Публикувано09.01.10 18:10



Споделянето се търси в парите.Ако си споделяш парите с някой единствено тогава истински го обичаш.

Изабел,престани да пишеш моля те.



Колко голяма любов трябва да притежаваш за да се противопоставиш на Законите на джунглата?

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор ventil ()
Публикувано09.01.10 18:10



за цветовете писах - чети по добре,а делата са резултат от знания и можене,нали се сещаш че като нищо не знаеш и "делата ти" ще си останат празни напъни,не визирам теб



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано09.01.10 18:14



Сакън, аз не ща да имам друго мислене, различно от моето



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Чест или Репутациянови [re: ventil]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 18:15



За какво е този диалог?
Нали вече стана ясно, че да виждаш цветно, а не само черно и бяло, да виждаш и третата страна на монетата, а не само двете, да искаш да знаеш и да искаш да помогнеш на някого да си промени мирогледа (защото това е негово решение в крайна сметка) ... си е нужно желание


Какво има повече да се обсъжда?



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 18:18



Значи всеки може да поиска да си има собствено мислене.


Теб какво те е грижа какво е, като не те засяга пряко



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано09.01.10 18:21



Тряа ти кажа, че изобщо не ми пука. Даже идея си нямаш колко не ми пука.



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор ventil ()
Публикувано09.01.10 18:21



да де,току що призна че нямаш желание да гледаш цветно....наистина за кво е този диалог



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 18:22



Така ли?


Не си личи



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано09.01.10 18:23



Ти пък си мноо прозорлива ве



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Чест или Репутациянови [re: ventil]  
Автор blood2 (ПлюшеноМечеБоец)
Публикувано09.01.10 18:24



Изaбeлa не ме разбира.Тя разбира само своето мислене.

Много е лоша и зла.

Колко голяма любов трябва да притежаваш за да се противопоставиш на Законите на джунглата?

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: blood2]  
Автор ventil ()
Публикувано09.01.10 18:25



може днес да не и е ден,малко е рязка ама да не ти пука...

По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 18:26



хайде моля ти се без ласкателства, ще вземеш да ме разглезиш





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: ventil]  
Автор blood2 (ПлюшеноМечеБоец)
Публикувано09.01.10 18:26



Пука ми.Много ме вълнува понякога и плача от чувства.Това сапунените сериали не струват.



Колко голяма любов трябва да притежаваш за да се противопоставиш на Законите на джунглата?

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: blood2]  
Автор ventil ()
Публикувано09.01.10 18:28



кога да ти повярвам днес или утре



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: ventil]  
Автор blood2 (ПлюшеноМечеБоец)
Публикувано09.01.10 18:33



Днес,тук и сега.За Изабела съм способен на спонтанни чувства.

Цялата ми агресия от нея изчезва и само плача.

Колко голяма любов трябва да притежаваш за да се противопоставиш на Законите на джунглата?

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: blood2]  
Автор ventil ()
Публикувано09.01.10 18:39



ами кажи и го на нея,напиши и го на лични...шо на мене бе

По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: ventil]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 18:41







Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор blood2 (ПлюшеноМечеБоец)
Публикувано09.01.10 18:58



Каква песен искаш за поздрав че да ти вдигна настроението?



Колко голяма любов трябва да притежаваш за да се противопоставиш на Законите на джунглата?

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано09.01.10 19:59



Кхъх.. кои тезз три страни на монетата ве?





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано09.01.10 20:46



Олее, каква дискусия тече тук!
Здравей, Изабелка, благодаря, че ми пусна на бележка линк към тази тема, макар да не разбрах защо. Виж, не е лично, но наистина нямам време и търпение да прочета цялата дискусия. От това, което попрочетох по диагонал, не разбрах нито въпроса, който те вълнува, нито какво общо има с мен темата, освен, че си постнала линкове към мои постове, които тъй или иначе са публични, общодостъпни, и всеки, който проявява интерес, може да ги прочете.

Ще го приема като мила реклама, коледен подарък от теб за мен
Хайде, остани си със здраве!



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 21:09



Вземи една монета и ще ги видиш





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Vulpes]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано09.01.10 21:10



Як пиар, а? А честито!



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Чест или Репутациянови [re: blood2]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 21:14



Мерси за загрижеността, но настроението си ми е наред





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Vulpes]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 21:21



Радвам се, че отново се плъзна по вълната





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 21:23



нали трябва да се подкрепяме





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор ventil ()
Публикувано09.01.10 21:30



мерси......за посланието

По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: ventil]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 21:45



Всеки вижда това, което иска да види .... нямаше послание.



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано09.01.10 21:54



Ези, тура и....?!?



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор ventil ()
Публикувано09.01.10 21:54



във всяка песен има послание,не съм визирал теб а песента

По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор ventil ()
Публикувано09.01.10 22:03



и.....анфас



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: ventil]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано09.01.10 22:05



ъъъ.. в профил мъ кефи повече

млъквам, че станаха четири явно съм пропуснала да изчета некоя екзистенц'я, според която ръбът е третата страна, дъмуебамайката

Редактирано от Cвoбoднa вoля на 09.01.10 22:06.



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор ventil ()
Публикувано09.01.10 22:06



мамка му и ръб,без него не мое бе



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: ventil]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано09.01.10 22:09



ш'си фъфлим за квинтесенцята философията на кинчиче ле? да остайм стинките настрана тогаа





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор ventil ()
Публикувано09.01.10 22:11



мое фъфлим,но без стинки не мое,я за дъфки,я за редичко кайве



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 22:25



?





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: ventil]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано09.01.10 22:27



Тогава не благодари на мен, а на авторите на песента.



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор ventil ()
Публикувано09.01.10 22:31



офффф я да питам в духа на темата с тоя си отговор кво защитаваш чест или репутация или и ти не знаеш кво....а

По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано09.01.10 23:30



Аре стига завижда и ти, моля ти се! Докато некои се натягате на Изабелка да я впечатлите белким пророни некоя добра дума за вас да ви презентира в обществото, на други късметът ни каца на рамото


Сори, О. Яст., кой как се урЕди



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: ventil]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано10.01.10 00:07



Защо ми е да защитавам каквото и да било?
Нали благодариш за посланието което носи песента? Тогава трябва да благодариш на този, който е написал това послание. Не е ли логично?



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Vulpes]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано10.01.10 02:00



Тва е щото от мен струи неистов чар и неустоим сексапил:)

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор ventil ()
Публикувано10.01.10 08:44



Защо ми е да защитавам каквото и да било?
всеки защитава нещо,било с поведение,мисъл,дори и с писане тук,не ме карай да мисля че правиш изключение

По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: ventil]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано10.01.10 09:54



Защитаваш ако имаш какво да губиш.
В нета нямам какво да губя. Факт.



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор jumbles ()
Публикувано10.01.10 10:02



факт е че си в нета ... защо



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: jumbles]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано10.01.10 10:08



източник на информация ... да съчетаем полезното с приятното





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор ventil ()
Публикувано10.01.10 10:11



че ти не излизаш от нета - факт
зависимост от нета - факт
зависимостта води до хронично пристрастяване и изкривяване на възприятията - факт
толкова си се сляла с нета и клуба че ако ги няма,няма да те има и теб - ФАКТ

По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор jumbles ()
Публикувано10.01.10 10:13



начи все пак има какво да губиш ... правилно разбирам, нали



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: jumbles]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано10.01.10 10:47



За да загубиш трябва да си се привързал


Има нет, има информация, няма нет, има алтернативи по магазините По-скъпо е, но всяко удоволствие се заплаща
Начини много, никога само един път не води до целта

Не си разбрала правилно



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: ventil]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано10.01.10 10:49



Само трябва да уточниш че говориш за Изабела


Тя няма как да съществува извън нета - факт



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор ventil ()
Публикувано10.01.10 10:57



седенето с часове и години в нета и в частност в клуба променя мисленето,реала и виртула се сливат и замазват и част от виртуалната Изабела се преплита във релната Виолета....видях го с очите си и го чух с ушите си - факт

спирам до тук с "диалога" по тази тема,намирам го за безмислен

По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: jumbles]  
Автор ventil ()
Публикувано10.01.10 10:58



пак не си разбрала бе......ееееее кога ше почнеш да разбираш изабела



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор jumbles ()
Публикувано10.01.10 11:01



хе хе, играеш с думите ... ми ок/начи губиш евтиният път към който очевидно си се привързала/ ама така до никъде ...



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: ventil]  
Автор jumbles ()
Публикувано10.01.10 11:03







Тема Re: Чест или Репутациянови [re: jumbles]  
Автор ventil ()
Публикувано10.01.10 11:04



повредата не е в твоята плазма



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: ventil]  
Автор jumbles ()
Публикувано10.01.10 11:14



некакви съмнения зеха ме гризат напоследък, че телевизора ми се пак е изчаткал





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: jumbles]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано10.01.10 11:18



Кой е казал че аз не обичам да губя?
Човек повече учи от загубите си отколкото от печалбите. Или както казваше един мъдър човек: "Не се старайте да сте първи, там е много самотно. Борете се да сте втори, така винаги ще има какво още да направите."



Само да те питам. Теб какво точно ти грее аз къде и защо кисна и към какво съм се привързала или не?



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: ventil]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано10.01.10 11:20



И това аз какво правя и къде кисна, как по точно подобрява или влошава твоят живот?



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор jumbles ()
Публикувано10.01.10 11:29



неправилно ми задаваш въпросите за да получиш отговорите ... а те всъщност не са ти нужни



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: jumbles]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано10.01.10 11:31



задаваш ненужни въпроси, получаваш ненужни такива





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор jumbles ()
Публикувано10.01.10 11:36



ама не требе ли да получа ненужни отговори не въпроси





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано10.01.10 11:44



Ми две страни виждам, сори





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор ventil ()
Публикувано10.01.10 11:48



1.не обръщай темата за моя живот - факт
2.никъде не съм писал че твоето киснене тук или някъде другаде се отразява на живота ми - факт
3.както писах в предния диалог диалога по тази тема е безмислен - факт

отговарям ти не за да се заяждам,нито да те убеждавам в нещо /мисията тук е невъзможна/, а цитирам само факти които всеки може да види.....факт



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано10.01.10 11:54



ооо, твоят чар и сексапил са ноторно известни и безспорни


Аре цуни се от мен! Еееее, ястребе, по бузката имах предвид де



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: jumbles]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано10.01.10 12:07



прекалено клиширано щеше да е





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: ventil]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано10.01.10 12:09



И тези субективни факти на кого са нужни?





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано10.01.10 12:11



Изборът си е твой. Виждаш каквото искаш да видиш





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор ventil ()
Публикувано10.01.10 12:17



1.щом не виждаш ОБЕКТИВНИТЕ факти по зле за теб - факт
2.щом не си разбрала разликата между обективно и субективно по зле за теб - факт
3.къде съм написал конкретно на кого са нужни?

днес времето е хубаво,излез на чист въздух и се раходи,може да видиш обективно реалния живот....само съвет,ти решаваш как ще постъпиш



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: ventil]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано10.01.10 12:19



Все още не виждам, кого трябва да го грее ти какво мисли за мен?



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор ventil ()
Публикувано10.01.10 12:24



толкова по зле за теб



лек ден

По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: ventil]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано10.01.10 12:28



Ех да му се не види, пак не схванах.





Тема Не че се заяждам ...нови [re: ventil]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано10.01.10 12:38



ма да питам, защото вижда че знаеш много факти.



Тези защо седят на пръстите на краката си и все си вирят единия крак във въздуха? Не могат ли като нормалните хора да ходят на цяло стъпало?



А тоя какво виси по скалите? Никой ли не му е казал, че се ходи по равното?



Тема За да не ме мислиш повеченови [re: jumbles]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано10.01.10 14:22



като казах че съчетавам полезното с приятното .... имах в предвид това приятно (това е което виждам от мястото на което съм седнал с компютъра)







Въздуха е със средиземноморски полах



Тема к'во е т'ва бе? ...нови [re: Изaбeлa]  
Автор fuck martinez (₪)
Публикувано10.01.10 14:39



... военна зона? ... минно поле?





Тема Re: мигчето фръкна ... никого не мислянови [re: Изaбeлa]  
Автор jumbles ()
Публикувано10.01.10 15:31







Тема Re: За да не ме мислиш повеченови [re: Изaбeлa]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано10.01.10 15:47



Аз пък Съчетавам приятното

и /то тва е преди 6-ест месеца де,ся ме мързи да снимам и качвам/ с абсолютна загуба на време/вашите дивотии тук/
въздуха е с пържолен полъх

Говори ми....Умирам за глупости

Тема Re: За да не ме мислиш повеченови [re: The bad reptile]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано10.01.10 16:12




Вместо да излезеш навън и да дишаш чист въздух, ти се занимаваш с тези красоти



Тема Re: мигчето фръкна ... никого не мислянови [re: jumbles]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано10.01.10 16:14



е как така фърчиш, като и ти киснеш по цял ден в нета





Тема Re: За да не ме мислиш повеченови [re: Изaбeлa]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано10.01.10 16:17



Не мога да се движа от умора

Сутринта се правих на коминочистач,после на водопроводчик,преди малко свърших с почистването на цялата къща и всеки момент очаквам да приритам и много ме е яд ,че през единствения ми почивен ден и това пролетно /при нас тихо време/нямам сили да излезна

Говори ми....Умирам за глупости

Тема Re: к'во е т'ва бе? ...нови [re: fuck martinez]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано10.01.10 16:20



бинго





Тема Re: За да не ме мислиш повеченови [re: The bad reptile]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано10.01.10 16:25



И аз се правих на помагач в рязането на дърва, после ги подреждах, чистенето едно на ръка, ма си правих по на честичко почивки та не приритвам


И при нас времето беше страхотно, 17 градуса и чак сега се раздуха



Тема Re: мигчето фръкна ... никого не мислянови [re: Изaбeлa]  
Автор jumbles ()
Публикувано10.01.10 16:35



мигчето фръкна ...

тва за тебе начи, че аз фърча?!!!

кажи ми-не ... моля, моля, моля



Тема Re: За да не ме мислиш повеченови [re: Изaбeлa]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано10.01.10 16:37



Абсолютно,времето е разкош.сутринта бях на комина само по тениска,а от там каква гледка се откриваше!!!!
Много се кефя на аромата на прясно нарязани или нацепени дърва!Преди 2-е седмици нацепих подпалки за камината и качих 4-и чувала в хола,да ми мирише на дъб.няма ароматизатор с такъв прекрасен аромат!
само малко да се оцеферя и потеглям към кръчмата ,да разпусна с червено-домашно вино,пържоли и просташки разговори



Говори ми....Умирам за глупости

Тема Re: мигчето фръкна ... никого не мислянови [re: jumbles]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано10.01.10 16:42



Защо толкова буквално приемаш написаното от мен?

От изказването ти се вижда, че поради скорост с която прелиташ през темите, на теб миговете ти се виждат кратки

Ако ходиш спокойно, ще можеш да забележиш повече малко неща, но по-качествено Мига може да трае цяла вечност



Тема Re: За да не ме мислиш повеченови [re: The bad reptile]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано10.01.10 16:46



"Бах маааму", направо ти завидях



Да пиеш едно и за мен

Хайде сега, не разбивай мечтите на гражданиете които си мисля, че с пари всичко се купува как така няма да има ароматизатор в магазина с такъв дъх



Тема Re: мигчето фръкна ... никого не мислянови [re: Изaбeлa]  
Автор jumbles ()
Публикувано10.01.10 16:57



о, да! ...

пиши си пиши в случая не ми пречиш



Тема Re: мигчето фръкна ... никого не мислянови [re: jumbles]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано10.01.10 17:10



Джъмби, преди по не се засягаше от написаното. Какво става с теб?





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: ventil]  
Автор odni_bodni (непознат )
Публикувано12.01.10 16:13



В коя по-точно Виолета се преплита Изабела?









Тема Re: Чест или Репутациянови [re: ventil]  
Автор odni_bodni (непознат )
Публикувано12.01.10 16:28



1. А ти къде видя обективност? Защото аз не виждам нищо друго в твоите "факти", освен опит за манипулиране на общественото мнение. Което е привилегия на медиите всъщност.
2. Бъркаш обективно и субективно с мое и твое мнение. Това че мнението е твое, не го прави обективно.
3. Нужни са на този, който е отделил голяма част от времето и енергията, за да ги добие. В случая ... Ти. Чак на мен ми стана интересно "Защо".

А ти откъде знаеш че девойката не е с лаптопа и мобилната връзка на някоя поляна край рекичка. Не си губи времето в нета докато звънчето на въдицата не иззвъни, като извести че още един шаран се е хванал на поставената стръв?



Не се сърди. Само анализирам абсурдната ти логика.



Тема Re: Не че се заяждам ...нови [re: Изaбeлa]  
Автор odni_bodni (непознат )
Публикувано12.01.10 16:33



Браво момиче. Брилянтно казано. Изумителна си. Дори и аз не бих могъл да намеря по-добър начин за да покажа абсурдността на логиката на бикоподобния





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Vulpes]  
Автор odni_bodni (непознат )
Публикувано12.01.10 16:35



Разбрала си го и за това се правиш на ударена лисо





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: odni_bodni]  
Автор ventil ()
Публикувано12.01.10 19:28



всеки има право на мнение и ти не правиш изключение,ще ти подскажа малко:тук има хистори


а за логиката...ок,нека да е такава

По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: odni_bodni]  
Автор ventil ()
Публикувано12.01.10 19:29



в нито една от тези и факта че показваш физическото доказва че не ти е ясно за кво иде реч



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: odni_bodni]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано12.01.10 22:41



Ехххх, хвана ме!


Хитрец си тиии, Андрешко



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: ventil]  
Автор odni_bodni (непознат )
Публикувано13.01.10 00:02



Значи не говориш за никаква реална Виолета, а за тази в главата ти която си размил с тази в нета. Сега вече ми се изясни. Благодаря.




Приятно киснене в нета в очакване на изгората си.



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Vulpes]  
Автор odni_bodni (непознат )
Публикувано13.01.10 00:59



Разследващ журналист.





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: odni_bodni]  
Автор ventil ()
Публикувано13.01.10 06:19



бъркаш ме със себе си,нищо не ти е ясно само така си мислиш



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: odni_bodni]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано13.01.10 07:49



Я кажи тогава - имала ли е конфликт на интереси Румяна Желева през 2008-2009?





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: ventil]  
Автор odni_bodni (непознат )
Публикувано13.01.10 10:05



Аууууу с къв мерак си от ранни доби в нета





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Vulpes]  
Автор odni_bodni (непознат )
Публикувано13.01.10 10:24



Ще го кажа така.
Изабела ни показва че тя е от добрите. Тя казва че не е нарушавала обществените норми. Имала е само добри намерения спрямо винтила.
Винтила ни демонстрира че той е един постоянен нарушител на нормите. Той от своя страна казва че с негова помощ Изабела е кривнала от правият път и то не веднъж. Това поставя Изабела в една категория "нито с добрите добра нито с лошите лоша".
Според мен конфликта е между тези които поддържат Изабела и тези които поддържат винтила, а не между тях двамата. Защото и двамата си играят с общественото мнение по един свой начин.



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: odni_bodni]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано13.01.10 10:40



Ооооу, интересна и оригинална постановка на тази мила интрижка


Простете любопитството ми (което е инвокирано само и едниствено от неприятните, но неизбежни ограничения, които поставя нета), да ве запитам... Вие с тога ли пледирате? Надявам се да е така... би било твърде... еротично...

П.П. А кой е вентил? Не ми е писал бележки...



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Vulpes]  
Автор ventil ()
Публикувано13.01.10 15:12



трябва ли да ти пиша.....бележки?



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: ventil]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано13.01.10 15:26



Сакън!
Таман обосновах претенциите си за безпристрастност, долу ръцете от алибито!


Мълчи, да не възбудим основателно съмнение у обществеността, че се криеш под полите тогата ми

Редактирано от Vulpes на 13.01.10 15:28.



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Vulpes]  
Автор odni_bodni (непознат )
Публикувано13.01.10 17:29



имала ли е конфликт на интереси Румяна Желева през 2008-2009?
Ооооу, интересна и оригинална постановка на тази мила интрижка
Именно. Интрижка а не конфликт на интереси.



Журналист ... не юрист

п.п.
Разведен с бивша жена от село която му сложила рога и изцицала пачките. Поради тази причина ненавижда всеки индивид от женски пол живеещ извън големите градове.



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Vulpes]  
Автор ventil ()
Публикувано13.01.10 17:36



ся...от кое се притесняваш...от съмнението на "обществеността" или от тва да се мушна под тогата....да знам кви да ги къдря де за тва питам

По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: odni_bodni]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано14.01.10 00:24



УжасТ


ПочнА да ми звучиш като Изабелка. Бегай да гониш гражданките



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: ventil]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано14.01.10 00:27



Шшшшт, тихо, че оня, говорителят на Обществеността, дебне, и сега ше се включи да ти напомни, че си от лошите





Тема Re:Зачетох се така случайно...нови [re: Изaбeлa]  
Автор FEN!KS (познат за някои)
Публикувано14.01.10 00:27



и виждам себе си преди години...във времето когато като бях като теб...объркана, разочарована, чувствителна и наранена от живота изобщо, търсеща отговори и може би самата себе си чрез комуникацията си с другите-не тези около мен-тях познавах прекалено добре, за да ме изненадат с проява на нещо възвишено и човешко, надявах се че ще го намеря сред непознатите ...и го намерих или намерих новото си Аз, а може би двете. Та...сега виждам как ти си на този етап и как се бориш с егото си и околните-насъбрала доста в себе си, имаш доста за изливане, а и доста ти трябва, за да поемеш отново нагоре-всъщност не много-добри приятели, вдъхновение и начален тласък. Изливай се щом имаш нужда от това-всеки има подобна, особено по-чувствителните и творчески личности, страдай, тръшкай се, успокоявай се тук, търси трибуна, приятели, пристрастявай се, отвращавай се, забавлявай се-изобщо премини през целият си катарзис. Аз ще поглеждам от време на време като някой, който вече е минал по пътя.
Принципно няма случайни неща и нищо не става без причина-ти тук ще повлияеш на някой, някой тук ще повлияе на теб, в което е общо взето целият божествен замисъл-да израстваме чрез другите и те да израстват чрез нас-да еволюираме взаимодействайки си. От мен само един съвет- недей да живееш тук-в нета. Помни че хикса горе в дясно е портала към реалността, а ние за добро или лошо сме създадени да живеем именно там. Та....в някой даден момент излей това, което носиш в себе си там навън, в живота си, в ежедневието си-падай, ставай там в реалността-защото истинският живот, който ти е отреден е там. Защо го казвам ли-защото знам.
чест и репутация? Замисли се дали с всички тези писания не защитаваш репутацията си тук? Защо ли? Защото вече се идентифицираш с виртуалният си образ и приемаш всичко лично. Защото за теб "Изабела"е твоето Аз и точно там грешиш. Не те критикувам, не те нападам, ясно ми е, че трябва да минеш през това, да се заровиш надълбоко във виртуалната тиня, за да се отвратиш дотолкова, че сама да се издърпаш за косата или да се намери някой, който да те извади от там.
"Мисля-следователно съществувам"-все пак по-важното е за какво мислиш и до колко конструктивно и полезно е за теб и околните-ти в момента мислиш деструктивно и саморазрушаващо. Да, кажи ми сега че злобея или се правя на велика и ще сгрешиш. Просто виждам как си занимаваш мозъка с излишни неща, вместо да го впрегнеш да работи за теб в реала, където ти е мястото.
Може би опитвайки се да вдъхновиш някой, вдъхновяваш себе си, може би търсиш събеседници, приятели, сродни души, любов-не знам-знам само че ако в някакъв даден момент не спреш нета-нета ще те спре теб. Думичката е баланс.





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Vulpes]  
Автор odni_bodni (непознат )
Публикувано14.01.10 09:48



Всеки който не ти влиза в просташкият тон ти звучи кат Изабелка бейби



И за да ти върна загрижеността ... Бегай да гониш маршрутките.



Тема Re:Зачетох се така случайно...нови [re: FEN!KS]  
Автор odni_bodni (непознат )
Публикувано14.01.10 11:05



Май си чела себе си а не темата.


Аз съм журналист и прекарвам доста време в нета. Така правят вече над 70% от населението в цивилизованите страни. Тук пишат приятелите ми ... колегите ми ... поръчвам си храна ... поръчвам си дрехи и обувки ... поръчвам си почивка ......
Даваш съвет да се излиза повече. Къде да се излиза? Сред колите ... сред намръщените и агресивни пешеходци ... по мръсните улици ... И да се диша какво? Изпаренията на колите ... градския смок ....
Имаше пост в който Изабела показва каква е гледката й докато ползва мрежата. Да те питам ... тя къде трябва да излиза? В космоса ли?
Бейби ти ползваш ли съветите си?

Знам че съм пристрастен защото харесвам стила на Изабела. Но само аз ли съм забелязал че Изабела е провокаторка и манипулаторка на общественото мнение? Възхищавам й се как успешно успява да се прави на объркана, разочарована, чувствителна и наранена от живота изобщо, търсеща отговори и може би самата себе си чрез комуникацията си с другите за да извади истинската същност на хората. Ти виждала ли си човек с такова описание да води такива ожесточени битки и след тях веднага да проявява чувство за хумор? Ти можеш ли?

О да тя вдъхновява и забавлява. И мисля че точно това е целта й. Ако спре да пише ще е загуба за четящите и пишещите тук а не за нея.



Тема Re:Зачетох се така случайно...нови [re: odni_bodni]  
Автор blood2 (ПлюшеноМечеБоец)
Публикувано14.01.10 11:48



"Но само аз ли съм забелязал че Изабела е провокаторка и манипулаторка на общественото мнение?"

Обаче не е самата себе си.Това дразни понякога.Не е естествена,а използва изучени приоми.И понякога е прекалено груба и прeкалено се подиграва със всичко.Подиграва се за да се прави силна.
Това не и прави чест.



От мен толкова.За тази седмица,в този форум.

Dead and bloody.;)

Тема Re:Зачетох се така случайно...нови [re: odni_bodni]  
Автор FEN!KS (познат за някои)
Публикувано14.01.10 11:49



Не оспорвам нито стила, нито интелекта, нито нищо-тя е това, което е, нито я съветвам да спре да пише, а само да изявява потенциала си повече в реала, защото в крайна сметка това което дава на другите-трябва да дава и на себе си. Реалността е такава, каквато е-грозна, пошла, тривиална и т.н. , но решението не е в това да бягаме от нея в клубовете, защото така губим връзката с нея, а това както знаем не е полезно на никой-ако тази енергия тук се вложи в реала-може би нямаше да е толкова зле там..
Ти не само харесваш стила-ти си влюбен...до уши, в което няма лошо-въпросът е в случая не какво ще ти харесва на теб, а какво ще е полезно за нея.

Тя в момента хаби ценна енергия за тоя що духа, за да прави душевни оргазми на непознати, вместо да я използва креативно в реалният си живот и ти насърчавайки я да продължава изобщо не й правиш услуга в случая.
Да, бейби ползвам си съветите и за това отдавна не вися тук, за това и мен са ме изгубили като редовен потребител-защото предпочитам да не хвърлям бисерите си на прасетата и да живея, вместо да си мечтая че живея както повечето пристрастени пишещи. Няма човек, който да влага толкова от себе си в писане по клубовете, който да ме убеди че е щастлив-няма такива-щастливите хора не седят да се изливат в писания из нета-те просто живеят живота и от това не им остава време да "водят ожесточени битки" из виртуала-те просто нямат нужда от това-именно защото са щастливи или ковят щастието си в реалността. Схващаш ли-всеки, който седи и се излива тук е в някаква степен объркан, разочарован, чувствителен и наранен от живота изобщо, търсещ отговори и може би самият себе си чрез комуникацията си с другите .

Знам че съм пристрастен защото харесвам стила на Изабела.

именно-от тук нататък каквото и да кажа повече ще е излишно.



Тема е па ...нови [re: FEN!KS]  
Автор Struggle For Pleasure (₪)
Публикувано14.01.10 12:12



... голем купон е, като се обесняваш на един от никнеймовете на Иза Белята


... тя опипва първо почвата чрез тях и след, като е сигурна ф нейнатъ здравота и цъфва да пастира некой цитат или пък да преразкаже некоя книжка



Тема нормално е ...нови [re: Vulpes]  
Автор Struggle For Pleasure (₪)
Публикувано14.01.10 12:13



... все пак трудно е жена да имитира мъж





Тема Re:Зачетох се така случайно...нови [re: odni_bodni]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано14.01.10 12:14



Все си мисля, че ако журналист търси "материали" от нета, в никакъв случай няма да си го признае, напротив. И малко на жена ми го докарваш, но това си е само мое усещане, та.... главното, което исках да кажа е, че приемам това, което казваш обаче по някаква причина не можеш обективно да погледнеш на това, което Феникс е написала. Тръгваш да защитаваш Изабела, а на практика няма от какво да я защитаваш, защото написаното горе е съвсем добронамерено. И е свързано с темата, но на едно друго ниво, по-важно.


let it snow, let it snow, let it snow


Тема поне ...нови [re: snowflakes never cry]  
Автор Struggle For Pleasure (₪)
Публикувано14.01.10 12:17



... когато Файло пише с друг никнейм и се усъмнят и вземат, че го назоват и той веднага цъфва отнякъде за да каже, че не е той





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Vulpes]  
Автор ventil ()
Публикувано14.01.10 12:18



дреме ми,а и кой определя кой е лош и кой не а?



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: поне ...нови [re: Struggle For Pleasur]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано14.01.10 12:30



Eх, Файла.... наистина голям купон беше с него. И някаква сладурска наивност имаше там, хахахахх.


Иначе мен малко ме хваща "

" като видя някой да го прави тва.


let it snow, let it snow, let it snow

Тема Re:Зачетох се така случайно...нови [re: FEN!KS]  
Автор odni_bodni (непознат )
Публикувано14.01.10 16:21



Ти писала ли си си някога с Изабела на скайп или на бележки? Познаваш ли я като човекът зад ника? Нека позная ... Не.



Единственият объркан, разочарован, чувствителен и наранен от живота изобщо, търсещ отговори и може би самият себе си чрез комуникацията си с другите тук това си ти. Защо ли? Защото не взе под внимание нито една моя дума с тъпото извинение че съм влюбен в Изабела. По тази логика съм влюбен във всеки един иновативен човек на планетата без оглед пол ... възраст ... цвят на кожата ... мирис на чорапите ...

Защо държиш толкова Изабела да прилича на теб?



Тема Re:Зачетох се така случайно...нови [re: snowflakes never cry]  
Автор odni_bodni (непознат )
Публикувано14.01.10 16:32



Ммммммм появи се нова фигура. Дали е истински ... дали не е някой стар ... дали не ни пуска по пързалката? Нали не очакваш да почна да се защитавам? Да обяснявам кой съм и защо съм такъв? Защото ще те разочаровам.



Не защитавам Изабела. Тя е достатъчно голямо момиче за да го прави сама. Разбрала си ме погрешно. А написаното по-горе би могло да бъде добронамерено. Само ако въпросната Феникс си беше направила труда да опознае човека за когото изказва такива крайни изводи. Но как тогава щеше да и припише собствените си болка и страдание?



Тема Re:Зачетох се така случайно...нови [re: blood2]  
Автор odni_bodni (непознат )
Публикувано14.01.10 16:37



Влюбен си в нея а баце?





Тема Re: е па ...нови [re: Struggle For Pleasur]  
Автор odni_bodni (непознат )
Публикувано14.01.10 16:43



Като те гледам с каква жар раздуваш тази новина чак ми е жал да ти противореча. Добре Изабела съм баце. Само не очаквай да пастира некой цитат или пък да преразкаже некоя книжка. Тук съм за малко.





Тема Re:Зачетох се така случайно...нови [re: odni_bodni]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано14.01.10 16:43



Еми аз да съм те питала кой си/коя си?

И чак да ме разочароваш, много силни думи.


Аз не съм те разбрала, казвам ти отстрани как ми изглежда. А Феникс какво има да я опознава Изабела? Нали й е прочела темата, а и точно че не я познава, може да е по-обективна. И има ли нещо обидно в думите й? Честно казано трудно е човек да е добронамерен и един от начините е да намери нещо от другия в себе си и да погледне по този начин. Тя не й казва "ти си такава или онакава", а че е била в подобно положение и знае за какво става въпрос. И аз по някакъв начин мога да подкрепя думите й. Но е трудно да се направи разликата, когато човек се впряга от всяко нещо, което не му харесва на 100%. Но да ти кажат "супер си" не е помощ и не е приятелско, а само замазване на очите. Не е обида да сравниш някого със себе си, но обикновено реакцията е тази, де. Както и да е.


let it snow, let it snow, let it snow

Тема ахъм ...нови [re: odni_bodni]  
Автор Struggle For Pleasure (₪)
Публикувано14.01.10 16:45



... помощните никове съ винаги за малко





Тема Re:Зачетох се така случайно...нови [re: snowflakes never cry]  
Автор odni_bodni (новак)
Публикувано14.01.10 16:50



Бързо се поддаваш на обществената параноя.




Аха значи и индианеца е обективен когато си изказва мнението за пишещата машина. Да не говорим за компютъра.
И ти ли си влюбена в Изабела?



Тема Re:Зачетох се така случайно...нови [re: odni_bodni]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано14.01.10 16:53



Каква параноя? Споделям си личното усещане, даже аз нямаше и да го споделя, но ми се изплъзна

.

Не следиш нишката, аз съм влюбена във Феникс по твоята логика.


let it snow, let it snow, let it snow

Тема Re: ахъм ...нови [re: Struggle For Pleasur]  
Автор odni_bodni (новак)
Публикувано14.01.10 17:01



Както кажеш баце.





Тема Re:Зачетох се така случайно...нови [re: snowflakes never cry]  
Автор odni_bodni (новак)
Публикувано14.01.10 17:04



Не се ли отегчи от тази нишка? Не ме карай повече да съм учтив. Не харесвам безсмислените спорове.





Тема е па ...нови [re: snowflakes never cry]  
Автор Struggle For Pleasure (₪)
Публикувано14.01.10 17:05



... Иза Белята е много загрижена чрез помощните си никове да покаже колко много са влюбени в нея



... разбирам т'ва да беше една 15 годишна пуберка, но когато т'ва е 35 годишна жена ... тогава нещата вървятъ към злеее



Тема Re:Зачетох се така случайно...нови [re: odni_bodni]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано14.01.10 17:07



Отново много силни думи

Аз не споря, ти ако си на дизел в момента, сори. Че и измъчена учтивост се обажда зад ъгъла Е.аси


let it snow, let it snow, let it snow

Тема Re: е па ...нови [re: Struggle For Pleasur]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано14.01.10 17:12



Хах.... ама то май ако не беше помощен ник, щеше да е още по-зле.




let it snow, let it snow, let it snow

Тема Re: е па ...нови [re: Struggle For Pleasur]  
Автор odni_bodni (новак)
Публикувано14.01.10 17:16



Баце защо не каза че ти знаеш всичко за Изабела? Щеше да ми спестиш толкова много усилия да чета хисторито.
Познаваш ли я? И ти ли си я ебал? Какво друго ще ми кажеш за нея?



Тема всъщност ...нови [re: snowflakes never cry]  
Автор Struggle For Pleasure (₪)
Публикувано14.01.10 17:19



... основния ник се представя за псайхоложка, а помощния такъв за журналист



... преди време имаше Файло женски никнеймове, който го опяваха колко е велик ... ся същото се повтаря, но на по-високо ниво



Тема Re:Зачетох се така случайно...нови [re: snowflakes never cry]  
Автор odni_bodni (новак)
Публикувано14.01.10 17:21



Ти по тази логика и вода не си искаш защото "вода" и "чаша" са много силни думи. Какво казваш? "Моля дайте ми една прозрачна течност с прозрачен съд"





Тема Re:Зачетох се така случайно...нови [re: odni_bodni]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано14.01.10 17:23



H2O е къде-къде по-кратко.




let it snow, let it snow, let it snow

Тема друг път ...нови [re: odni_bodni]  
Автор Struggle For Pleasure (₪)
Публикувано14.01.10 17:23



... когато решиш пак, че имаш мъди между кракатъ ... просто недей да повтаряш, като папагал баце-т'ва ... баце-онова





Тема Re: всъщност ...нови [re: Struggle For Pleasur]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано14.01.10 17:26



Това поне показва кой от какво се вълнува - тя държи да има обществено признание на някакъв интелектуален там си фронт.
А Файла признание от жените, че е красив и богат.


И всички са щастливи




let it snow, let it snow, let it snow

Тема Re: всъщност ...нови [re: snowflakes never cry]  
Автор odni_bodni (новак)
Публикувано14.01.10 17:29



Автор snowflakes never cry ()
Публикувано 14.01.10 16:53 следващо непрочетено мнение Отговор на мнението


Каква параноя?


Каква ли?





Тема Re: всъщност ...нови [re: odni_bodni]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано14.01.10 17:32



Параноята включва страх, а не забавление. Питай Изабела, ако искаш, тя нали ги е учила тия неща




let it snow, let it snow, let it snow

Тема хехе ...нови [re: snowflakes never cry]  
Автор Struggle For Pleasure (₪)
Публикувано14.01.10 17:36



... требе да пита себе си, понеже ся се представя за журналист-ебач-бияч





Тема Re: друг път ...нови [re: Struggle For Pleasur]  
Автор odni_bodni (новак)
Публикувано14.01.10 17:38



Аз не съм го решил това. Природата не ме е питала като ми ги е сложила. Искаш ли да ти покажа какви са рошави? Ще ги снимам специално заради теб. Може тогава да решиш че Изабела е хермафродит.



А как да се обръщам към ниско интелигентен интригант-параноик?



Тема ъми ...нови [re: odni_bodni]  
Автор Struggle For Pleasure (₪)
Публикувано14.01.10 17:41



... айди снимай си вулватъ и е поствай да е скиваме





Тема Re: е па ...нови [re: odni_bodni]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано14.01.10 19:01



Сладур





Тема Re: е па ...нови [re: Struggle For Pleasur]  
Автор ventil ()
Публикувано14.01.10 19:26



подкрепям



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: е па ...нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор ventil ()
Публикувано14.01.10 19:29



по скоро...сладуранка



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: е па ...нови [re: ventil]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано14.01.10 19:44



Сладур е унисекс





Тема Re:Зачетох се така случайно...нови [re: snowflakes never cry]  
Автор odni_bodni (новак)
Публикувано14.01.10 23:49



Това за водата. А за чашата?


Гот ли е да играеш тъпия във филма? Или ти не се играеш?



Тема Re: е па ...нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор odni_bodni (новак)
Публикувано14.01.10 23:55



Само ти си в час с ориентацията ми





Тема Re: всъщност ...нови [re: snowflakes never cry]  
Автор odni_bodni (новак)
Публикувано15.01.10 00:11



Права си. Ти нямаш параноя. Приемаш казаното за вярно защото ако излезе че наистина съм Изабела ... а ти не си го повярвала ... ще ти се подиграват. Това пак включва страх?



Толкова ли си наивна и в живота?



Тема Re: ахъм ...нови [re: Struggle For Pleasur]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано15.01.10 00:12



патеричките - като няма кой да я подкрепи, си ги измисля поддръжниците. Верно дето беше писал някой - ако не беше толкова тъжно, щеше да е смешно.



Тема Re: ъми ...нови [re: Struggle For Pleasur]  
Автор odni_bodni (новак)
Публикувано15.01.10 00:29



Ще снимам тази на майка ти поради липса на собствена баце.





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор Touch_me (slowly)
Публикувано16.01.10 12:37



Каква чест и каква репутация те гонят пък теб.


Всеки тук се бори с най-страшният си опонент - самият себе си. И колкото по-ожесточено се бори, толкова повече се самонаказва. Отношението което показват към другите никове е отношението им към самите себе си. Това трябва да си го учила.

Сексът е една от деветте причини за прераждането… Останалите осем не са важни.

Тема Re: е па ...нови [re: Struggle For Pleasur]  
Автор Touch_me (slowly)
Публикувано16.01.10 12:44



До колкото схващам, Изабела е нарицателно за културен човек с повечко интелект и знания. Нещо като Бай Ганьо - за българите.


Моля те моля те моля те нека и аз бъда Изабела



Сексът е една от деветте причини за прераждането… Останалите осем не са важни.

Тема е чи ...нови [re: Touch_me]  
Автор Struggle For Pleasure (₪)
Публикувано16.01.10 18:57



... не си ли?





Тема Re: е чи ...нови [re: Struggle For Pleasur]  
Автор Touch_me (slowly)
Публикувано16.01.10 19:59



О да, ласкай ме, още, още



Сексът е една от деветте причини за прераждането… Останалите осем не са важни.

Тема ъми ...нови [re: Touch_me]  
Автор Struggle For Pleasure (₪)
Публикувано16.01.10 20:09



... щом се дървиш от такивз неща





Тема Re: ъми ...нови [re: Struggle For Pleasur]  
Автор Touch_me (slowly)
Публикувано16.01.10 21:56



С такова убеждение ли те оставих



Сексът е една от деветте причини за прераждането… Останалите осем не са важни.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Touch_me]  
Автор blood2 (ПлюшеноМечеБоец)
Публикувано16.01.10 22:03



Не ставай параноична.Всеки пише така както иска.


Като му се псува пише псувни,като му се лигави-лиги пуска.



Тема е па ...нови [re: Touch_me]  
Автор Struggle For Pleasure (₪)
Публикувано16.01.10 22:23



... падаш ли си по жени?





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано16.01.10 23:35






let it snow, let it snow, let it snow

Тема Re: е па ...нови [re: Struggle For Pleasur]  
Автор Touch_me (slowly)
Публикувано17.01.10 00:15



Посягам само на една



Сексът е една от деветте причини за прераждането… Останалите осем не са важни.

Тема шотъ ...нови [re: Touch_me]  
Автор Struggle For Pleasure (₪)
Публикувано17.01.10 00:19



... с Иза Белята сте идеални за лиз парти





Тема Re: шотъ ...нови [re: Struggle For Pleasur]  
Автор Touch_me (slowly)
Публикувано17.01.10 00:43



Не си падам по грозни циганки с увиснали цици и дебел задник. На нея само вентила и е навит.



Сексът е една от деветте причини за прераждането… Останалите осем не са важни.

Тема > ...нови [re: Touch_me]  
Автор Struggle For Pleasure (₪)
Публикувано17.01.10 00:44



... ъ ти готинъ ли си?





Тема Re:Зачетох се така случайно...нови [re: snowflakes never cry]  
Автор FEN!KS (познат за някои)
Публикувано17.01.10 00:45







Тема Re: е па .има ли реакции..нови [re: Struggle For Pleasur]  
Автор FEN!KS (познат за някои)
Публикувано17.01.10 00:47



винаги е купон.





Тема Re: поне ...нови [re: Struggle For Pleasur]  
Автор FEN!KS (познат за някои)
Публикувано17.01.10 00:48







Тема Re: > ...нови [re: Struggle For Pleasur]  
Автор Touch_me (slowly)
Публикувано17.01.10 00:50



Нали щеше да възхваляваш ума ми, а не красотата ми



Сексът е една от деветте причини за прераждането… Останалите осем не са важни.

Тема сиреч ...нови [re: Touch_me]  
Автор Struggle For Pleasure (₪)
Публикувано17.01.10 01:52



... е по добре дъ не те виждам?





Тема Re: сиреч ...нови [re: Struggle For Pleasur]  
Автор Touch_me (slowly)
Публикувано17.01.10 10:03



Изборът си е твой.



Сексът е една от деветте причини за прераждането… Останалите осем не са важни.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: odni_bodni]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано18.01.10 11:50



Не, всеки който се опитва да им отвори очите звучи като Изабела.
Те са свикнали да им замазват очите с "истини".



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Hisia]  
Автор odni_bodni (новак)
Публикувано18.01.10 14:47



Напомнят ми на онзи виц. Седят си в ада и когато някой отвори вратата те крещят "Ей кой прави течение?" и мятат камъни по въпросният.





Тема Re: Чест или Репутациянови [re: odni_bodni]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано18.01.10 22:26



Добре улавяш нещата



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re:Зачетох се така случайно...нови [re: FEN!KS]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано19.01.10 11:36



Единственият човек, който описваш в поста си и който има нужда от това съчувствие е FEN!KS- вижда себе си преди години.
Ако говорим за човекът зад ник Изабела, то ...
насъбрала доста в себе си, имаш доста за изливане
Когато намериш извора в себе си, няма как да нямаш за изливане


за да поемеш отново нагоре
За там ще ми трябва ракета, а и не съм проявявала желание да се отделям от майката земя.
добри приятели, вдъхновение и начален тласък
Приятелите не са патерици, нито стъпала които да тъпчеш; вдъхновението зависи само от теб, а тласъка в неподходящият момент е пагубен.
премини през целият си катарзис
Интересен начин да опишеш живота. Но да кажеш че само по-чувствителните и творчески личности го живеят пълноценно е доста депресиращо за останалите, не мислиш ли.
като някой, който вече е минал по пътя.
Защо, ти да не си умряла и да ни наблюдаваш от горе? Не живееш ли вече, не изпитваш ли емоции, не кипи ли кръвта във вените ти? Или наблюдателите са по-живи от участниците?
недей да живееш тук-в нета
Аз живея защото дишам, мисля, чувствам, мечтая.... Ако живеех защото тялото ми се намира някъде си и извършва нещо си .... егати ограниченият живот щях да водя.
Да живееш в ограничението на материята - ограничен брой хора с които можеш да разговаряш, ограничение теми на които да разговаряш поради това, че се запознаваш с хора с които имаш допирни точки ... другите минават покрай теб незабелязано. Така имаш ограничен поглед (гледни точки) върху нещата. А ако си ограничен и от работно време и професионални амбиции ... направо живота си минава покрай теб и нямаш шанс да опознаеш каквото и да било и да пробудиш живот в себе си.
Благодарение на телевизията, а в последствие и нета, хората могат да се запознаят с толкова много неща, да изпитат толкова много чувства и да се замислят от безброй гледни точки които им се предоставят. Да се качат на Луната, да слязат на дъното на океана, да посетят екзотични места или такива на които човешки крак не е стъпвал, да види цялата флора и фауна на земното кълбо .... което физически не може да направи. А нета ти дава още едно предимство. Да споделиш емоциите от всичко това с хора с подобни интереси, които ще ти покажат още неща в сферата която те е докоснала. И това с няколко кликвания на мишката (физически това може да отнеме години, а може и да не стане изобщо поради факта че тези хора не са събрани на едно и също място).
Помни че хикса горе в дясно е портала към реалността
Е портала към страха който те е тласнал да влезнеш в нета като бягство от реалността. Защото за теб това е нета - бягство от реалността. За мен нета е още една реалност, защото тук пишат реални живи хора, а не бот-ове.
Защото за теб "Изабела"е твоето Аз и точно там грешиш
Нима FEN!KS не е част от твоето Аз? Наистина ли??????
Изабела е част от моето Аз, от мислите ми, от интересите ми, от емоциите ми, от това как ме възприемат различните хора, но с тази разлика че тук ми го казват в очите, а навън го казват зад гърба ми. Т.е. ползата е по-голяма и процеса на ти тук ще повлияеш на някой, някой тук ще повлияе на теб, в което е общо взето целият божествен замисъл-да израстваме чрез другите и те да израстват чрез нас-да еволюираме взаимодействайки си. може да се осъществи доста по-реално.
за да се отвратиш дотолкова, че сама да се издърпаш за косата или да се намери някой, който да те извади от там.
Да се отвратя от човешкото? Нима аз не съм човек? Трябва ли да се отвратя от това което откривам в себе си? не е ли по-добре да го поправя, а не да бягам от него? А този дето ще ме извади нима не е мой враг, щом иска да подтисна, вместо да променя нещата които не харесвам в себе си?
мислиш деструктивно и саморазрушаващо
Ами явно има какво да изкореня или променя в себе си. Какво лошо има да бутнеш нещо старо от което има повече вреда отколкото полза и да го направиш на прекрасен парк или престроиш в нещо по-полезно?
Да, кажи ми сега че злобея или се правя на велика и ще сгрешиш.
Не, ти страдаш. Защото не успяваш да намериш мястото си под слънцето и се дразниш, защото ако имаше моят хъс и енергия който демонстрирам тук, щеше да го постигнеш (вместо да го впрегнеш да работи за теб в реала, където ти е мястото. ). Това е целият проблем заради който написа всичко това.
объркана, разочарована, чувствителна и наранена от живота изобщо, търсеща отговори и може би самата себе си чрез комуникацията си с другите
Как няма да си объркана и разочарована? Чрез комуникацията си с другите ти опознаваш човека като цяло, неговите многобройни изрази и по този начин откриваш неговата безграничност. Но това не си ти самата, а Човекът с който всеки се ражда (с всички тези възможности), но става Себе си, благодарение на изборите които прави във всеки един момент след раждането си. Защото никой не може да бъде Цялостният Човек, не може да развие всички тези качества, умения и т.н.. А това че някой е избрал едно, а друг е избрал друго не го прави повече или по-малко Себе си и по-малко Човек.

Няма как да спра да бъда себе си, независимо дали съм в града, дали съм в гората, дали съм на Луната, дали съм в нета или където и да било. И това е защото не се боря да бъда нещо друго освен свободният си личен избор. Ако защитавам нещо, то е този личен избор и именно заради това не мога да приема твоят път за мой път ... защото ти си си ти, а аз съм си аз.

А за това как гледам на живота ... той е едно прекрасно приключение което е осеяно както с опасности, премеждия .... които изграждат характера; с купонясване, безгрижие .... което ни помага да погледнем нещата от простата страна ; с обич, любов, приятелство ... които изграждат човещината; и т.н. и т.н.
Както ти сама каза, няма нищо случайно и всяко нещо се случва за да ни научи на нещо. Но никой не може да подсказва на друг за решенията им, защото изводите които трябва да направи всеки един от нас са различни.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re:Зачетох се така случайно...нови [re: Hisia]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано19.01.10 14:04



Прекалено конспектирано е.. би ли го разширила за по- голяма яснота?



Тема Re:Зачетох се така случайно...нови [re: Hisia]  
Автор odni_bodni (новак)
Публикувано19.01.10 14:09



Ето това е Изабела. В целият си блясък.





Тема Re:Зачетох се така случайно...нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано19.01.10 16:28



Ако има нещо конкретно, което ти е интересно да доизкажа, само ми го посочи.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.


Тема Re:Зачетох се така случайно...нови [re: odni_bodni]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано19.01.10 16:30



Надявам се, че не ти е било много неприятно да те мислят за мен.



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: А ти какво правишнови [re: odni_bodni]  
Автор FEN!KS (познат за някои)
Публикувано20.01.10 00:44



който отвори вратата го дърпаш вътре и я тръшваш след него.

Ей така с научна цел и за да разнообразиш останалите каторжници с новини отвън.



Тема Re: А ти какво правишнови [re: FEN!KS]  
Автор odni_bodni (минаващ)
Публикувано20.01.10 11:11



Ти за каторжник ли се имаш? И защо обиждаш хората които не се включват в безсмислените ви войни?

От кога започна да приемаш мисленето като ад? Не цитира ли точно ти "Мисля-следователно съществувам"? Или защото мислиш за това живота ти се струва скапан?



Тема Re: Чест или Репутациянови [re: Изaбeлa]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано25.01.10 03:47



Не ми се чете тая тема.
Само се обаждам да кажа здрасти.



разклати преди употреба

Тема Re: Чест или Репутациянови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор Hisia (kweli)
Публикувано25.01.10 16:45



Не ти и трябва


Приветче

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.