Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:08 20.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Вентиле ...нови  
Автор Le Roi Danse (₪)
Публикувано03.01.10 21:30



... я си кажи твоята версия, че тази на Изабела ми звучи доста поукрасена.
... според т'ва, което прочетох си някакъв луд по нея и е преследваш от 3 години, като по цял ден е тероризираш по телефона





Тема Re: Вентиле ...нови [re: Le Roi Danse]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано04.01.10 07:34



кой го тоя?

Veni, vidi, vici


Тема е чи ...нови [re: мapдyk]  
Автор Le Roi Danse (₪)
Публикувано04.01.10 10:34



... как тъй не го знаеш ва?


... гаджето нъ Изабела



Тема Re: е чи ...нови [re: Le Roi Danse]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано04.01.10 10:56



вибраторо викаш



Veni, vidi, vici

Тема Re: Вентиле ...нови [re: Le Roi Danse]  
Автор ventil ()
Публикувано04.01.10 15:24



ти би ли повярвал на такива глупости,истината е съвсем друга и...точно на обратното,тя се натискаше да бъдем заедно,дори повече искаше семейство,да ме запознава с техните и т.н.....и то от една вечер прекарана с мен,представи си ако нещата бяха по сериозни,като не стана нищо почна да плюе...но всеки си избира на какво и на кого да вярва

По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.



Тема фантазиите на Изабела ...нови [re: ventil]  
Автор Le Roi Danse (₪)
Публикувано04.01.10 15:53



... защо да не повярвам?



... азъ например какво да кажа, като вчера разбрах от Изабела, че съм имал телефона и ... после разбрах и, че съм е свалял тука, понеже съм се бъзикал с нея ... при положение, че си съчинява такива небивалици за мене ... дето нито е знам, нито съм имал нещо общо с нея по какъвто и да е повод ... си представям к'во ти е на тебе ... дето си се срещнал на кафе с нея



Тема Re: фантазиите на Изабела ...нови [re: Le Roi Danse]  
Автор blood2 (ПлюшеноМечеБоец)
Публикувано04.01.10 16:41



Ееееееееее,не нагрубявайте момичето така че ще изпадне в депресия и ще отиде в "Психоанализа и психотерапия" където аз ще трябва да и оправям настроението което вие сте развалили.



Колко голяма любов трябва да притежаваш за да се противопоставиш на Законите на джунглата?

Тема е па ...нови [re: blood2]  
Автор Le Roi Danse (₪)
Публикувано04.01.10 17:06



... още и е рано дъ прогледне по надалече от носъ си

... тъй, чи дори и да и се покажат некви наченки на депресии, то тя ще смени ника ... понеже с настоящия си ник гради представата за себе си



Тема Re: фантазиите на Изабела ...нови [re: Le Roi Danse]  
Автор DESlSLAVA (mvrgrijs)
Публикувано04.01.10 17:10



... защо да не повярвам?

След като прословутите лични данни съм ги виждала с очите си!

Някои си пишем с личните имена и си разказваме къде личните, къде не толкова личните истории из нета ама то е 6тото така сме си избрали, а по него време Станислава пишеше с ник Омхала и не си беше поснала телефона в данните на профила! та едва ли става дума за личен избор или упражняване на свободна воля;-(

Аз като се представях в клуба на пичман прикривачите преди 5 години вместо трите си имена им пляснах ЕГН-то си за сведение, но това не означава че всички биха искали да си видят ЕГН-тата там

и ше плеснат с ръчички от кеф при подобна провокация

It's just a sign of the times
Going forward in reverse.

Тема ся вземи ...нови [re: DESlSLAVA]  
Автор Le Roi Danse (₪)
Публикувано04.01.10 17:17



... и обясни нъ Файло, чи Стансилава се подвизава тука с никнейм DESlSLAVA






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.