Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:15 03.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: е то ся ...нови [re: Le Roi Danse]  
Автор ventil ()
Публикувано04.01.10 19:53



и това не е всичко,разправяла на техните за "нашата любов",един ден ми изтърси че трябва да ходим до троян,аз се изумих,викм що бе,а тя да ме запознаела с няква нейна рода...баси,без да ме пита подготвила нещата или с други думи - кур капан по женски...и тогава откачих...такъв шут и бих че чак на луната я качих
после..имаше тук едно прекрасно девойче nyktea,сприятелихме се,и изебела направи свичко възможно да ме оплюе...ама nyktea не е глупава и я отсвири....

По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.



Тема Re: да но ...нови [re: Le Roi Danse]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано04.01.10 19:57



Е ти сега какво искаш да кажеш?


че съм толкова добра в секса че кой пробва не може да ме забрави Стига де, ще ми излезе име
Верно ли вярваш на тая история?
Аз повече бих повярвала че ще ме гони ако не съм му пуснала, а той е бил километраж и е останал с пръст в уста. Все пак той е от този тип който очаква девойката да му плати хотела, не прочете ли



Тема хахаха ...нови [re: ventil]  
Автор Le Roi Danse (₪)
Публикувано04.01.10 19:58



... почна да се изяснява всичко

... амъ пък и нъ Изабела нещо и куца май опитъ с мъжете



Тема Re: е чи ...нови [re: Le Roi Danse]  
Автор ventil ()
Публикувано04.01.10 19:58



щото викам си...аре,все пак жена е,нали се сещаш,ама тва не е жена ами триглава ламя бре....но не мога да търпя селския и манталитет,а и това е ген,тя никога няма се промени това е едната причина поради която я изритах,другите си ги знае сама...но няма да ги осъзнае тва е проблема,за сведение на четящите и тези които я подкрепят....винаги съм казвал:едно да кажеш,второ е да можеш да го направиш,трето да знаеш как.....за мен изебела е ощо от само приказващите празни приказки,включително и тези които я подкрепят.....или с една дума....да го духат

По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.



Тема Re: хахаха ...нови [re: Le Roi Danse]  
Автор ventil ()
Публикувано04.01.10 19:59



проблема си е неин и да си го решава както иска



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: ъми ...нови [re: Le Roi Danse]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано04.01.10 20:00




Самарянин казваш



Тема е па ти ...нови [re: Изaбeлa]  
Автор Le Roi Danse (₪)
Публикувано04.01.10 20:00



... за секс никъде не спомена

... дъ не тъ връщам назаде ... защото само каза, че сте се виждали на кафе



Тема Re: да но ...нови [re: Изaбeлa]  
Автор ventil ()
Публикувано04.01.10 20:01



подчертавам друго драга ми кифло,не ми дреме за пари и километри,аз печеля и харча...но ти си проста селянка и това не можеш го разбра,и не измятай темата....няма как да стане

По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.



Тема Re: е па ти ...нови [re: Le Roi Danse]  
Автор ventil ()
Публикувано04.01.10 20:01



бе кво се занимаваш с нея...освен ако ти се гъбарка за собствен кеф



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: е па ти ...нови [re: Le Roi Danse]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано04.01.10 20:04



къв секс, кви 5 лева


поне съм била на ниво




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.