Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:24 12.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: фантазиите на Изабела ...нови [re: Le Roi Danse]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано04.01.10 17:34



Баси как извъртя нещата


Кога съм казала че си ме свалял или че ми имаш телефоня бря? Казах само че си могъл да си го препишеш когато беше лепнат в клуба и че ти прави кеф да се гъбаркаш с ника ми

Ей, ама вие човек в затвора ще вкарате за едното нищо

п.п.
Най-изпитаният метод да разкараш натрапник е да му изредиш поименно голямата рода с която трябва да се запознае, за да докаже сериозните си намерения Действа като чума



Тема е па ...нови [re: Изaбeлa]  
Автор Le Roi Danse (₪)
Публикувано04.01.10 17:56



... ся остава да кажеш и, чи Най-изпитаният метод да разкараш натрапник е да искаш се бракуваш за него





Тема Re: ся вземи ...нови [re: Le Roi Danse]  
Автор DESlSLAVA (mvrgrijs)
Публикувано04.01.10 18:03



имам си други занимания, а и ритам в кокалчетата само когато се налага - да издевателствам над някой уязвим в момента само щото мога.... - е случва се ама за разчистване на стари сметки - Кастанеда ме е учил да не задлжнявам в нищо - неиздължените ритници също са дълг



коя е *Стансилава*?

It's just a sign of the times
Going forward in reverse.

Тема добре де ...нови [re: DESlSLAVA]  
Автор Le Roi Danse (₪)
Публикувано04.01.10 18:15



... ти си тукъ стара пушка от времето на Стансилава ... тоест от 2006 година некъде

... Изабеляна и тя от там някъде ... и в крайна сметкъ да разбирам ли, че сте въртили тука интрижките?



Тема Re: фантазиите на Изабела ...нови [re: Изaбeлa]  
Автор blood2 (ПлюшеноМечеБоец)
Публикувано04.01.10 18:17



Ама верно ли за всеки се жениш?



Колко голяма любов трябва да притежаваш за да се противопоставиш на Законите на джунглата?

Тема Re: е па ...нови [re: Le Roi Danse]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано04.01.10 18:18



Само ако преди това натрапника ти е говорил на "ние", а дори не знае как си пиеш кафето



Сладурче, нали знаеш че посредника винаги е лайно



Тема Re: добре де ...нови [re: Le Roi Danse]  
Автор DESlSLAVA (mvrgrijs)
Публикувано04.01.10 18:20



не - поне аз не въртя интрижки - просто в последната една година се забавлявам да го играя *възпитателка*
Интрижките предполагат интереси - моя интерес е извън българския виртуал



It's just a sign of the times
Going forward in reverse.

Тема Re: фантазиите на Изабела ...нови [re: blood2]  
Автор Изaбeлa (sunny :))
Публикувано04.01.10 18:21



А ти верно ли вярваш на всичко което ти се казва?





Тема ? ...нови [re: Изaбeлa]  
Автор Le Roi Danse (₪)
Публикувано04.01.10 18:24



... важното е лайното к'во е

... в твърдо или течно състояние и с какво ниво на смръдливост

... забавно ми е как и двамата не казвате цялата картина, а само нейните малки части



Тема Re: фантазиите на Изабела ...нови [re: Изaбeлa]  
Автор blood2 (ПлюшеноМечеБоец)
Публикувано04.01.10 18:24



Па вервам на мъжете.Нали за това си тук у този форум?Да си въртиопашка или греша?



Колко голяма любов трябва да притежаваш за да се противопоставиш на Законите на джунглата?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.