Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:07 16.04.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема към жените (момичетата)нови  
Автор RMAN (непознат )
Публикувано26.10.09 12:22



Обичате ли да Ви подаряват цветя? Как бихте реагирали ако Ви изпратят цветя работата?

Благодаря за мненията!



Тема Re: към жените (момичетата)нови [re: RMAN]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано26.10.09 13:07



:)))

Зависи си от жената (момичето). Аз лично обожавам цветя и им се радвам, където и да ме "намерят"... или аз да ги намеря:))))



Тема Re: към жените (момичетата)нови [re: RMAN]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано26.10.09 13:31



Зависи от мъжа, който ми ги подарява/праща


Обикновено тези жестове значат много за една жена, повече, отколкото си прадставят мъжете. Приемаме го като оценка за нас самите.
Но е имало случаи, когато съм усещала, че се опитва да ме купи с цветята, да ме накара да се чувствам задължена. Но това е само ако мъжът ми е неприятен и се натрапва.



Тема Re: към жените (момичетата)нови [re: Vulpes]  
Автор RMAN (непознат )
Публикувано26.10.09 13:44



Значи ако сте сигурни, че намеренията са съвсем искрени и от сърце Ви харесва?





Тема Re: към жените (момичетата)нови [re: RMAN]  
Автор S|ayeR ()
Публикувано26.10.09 14:17



О, повечето харесват по мои наблюдения, даже си искат: "Ти едно цвете не ми подари" и т.н. Иначе аз лично не. Някакво неестествено ми е, подготвено...официозно?! май беше думата, не съм сигурна. Но ти ако имаш желание да подариш на някоя не като заучен жест, а защото така ти идва - давай, най-вероятно ще й хареса. Е, тук вече зависи и какви са самите цветя






kick me, hike me, don't you wrong or right me

Тема Re: към жените (момичетата)нови [re: RMAN]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано26.10.09 14:20



обичам да ми подаряват цветя. най-вече глухарчета:))
в работата не бих искала да ми ги изпращат. показно ми е-в знак на благодарност за нещо в служебен аспект-да, иначе все ще намери начин да ми подари цветята лице в лице. ако е в чужбина или друг град, тогава вече мога да го разбера.



Тема Re: към жените (момичетата)нови [re: RMAN]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано26.10.09 14:28



Не, имах предвид точно обратното



Жестът с цветята е прекрасен сам по себе си, освен когато мъжът, който ги подарява, ми е неприятен, и има конкретна причина за това.

Не ми се говори даже пък каква тръпка е да получиш цветя, без да знаеш от кого са Считай, че си с 10 точки напред



Тема Re: ето как реагират жените на цветя -нови [re: RMAN]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано26.10.09 15:01



- хвърлят ги в кофата за боклук!...



Тема Re: към жените (момичетата)нови [re: S|ayeR]  
Автор RMAN (непознат )
Публикувано26.10.09 15:15



Ами май ще да са рози...и то доста.

. Woman trouble...



Тема Re: ето как реагират жените на цветя -нови [re: FilerO99]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано26.10.09 15:25



Не е вярно


Слагаме ги на бюрото си като абсолютно и неоспоримо доказателство, че притежателката им е най-най-готината жена наоколо, което съгласно неписаните женски закони важи минимум за периода докато увехнат




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.