Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:13 24.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема как да продължа?  
Автор xx_man (непознат )
Публикувано18.10.09 14:55



Не знам как да продължа и затова ще се радвам на вашите мнения за ситуацията в която съм.Предварително благодаря на всички,който ще пишат.Накратко ситуацията е следната:В края на август на работа се запознах с момиче което ни беше клиентка.Тя е на 23 аз на 29.Трябваше да се уточняват някакви детайли и тя взе номера ми.Обади се на следващия ден,утоянихме нещата и тя много държеше да се почерпи за това което направих.Приех с уговорката,че не съм свършил кои знае каква работа,но тя настояваше.Пихме кафе,прекарахме 2 часа в приказки,на следващия ден пак и после се започна-звъни всеки ден по-няколко пъти да ме чуе,да ме пита дали ще се видим след работа и т.н.След 2 седмици направихме още една крачка,правихме секс,страхотен и за двамата малко след това тя реши,че трябжа да ми каже нещо важно.Има приятел с който живее от 2 години,към когото по нейни думи няма чувства от известен период,нещата са различни от началото и т.н.Едновременно с това заявява,че съм много специален за нея човек и би искала да продължим да имаме връзка и то не само сексуална.иска да си тръгне от него,но да не е заради мен а заради това,че връзката и чувствата са изчерпани.
И аз казвам ок.Момичето ми харесва,умна и добре изглеждаща млада госпожица.Но въпросът е колко трябва да чакам тя да си тръгне от там.от тогава мина вече месец и половина.Аз в такива случай,съм си тръгвал до седмица-две.А изведнъж изникнаха причина да отлага това решение.Имала изпити сега почти всяка събота,промени на работното място.Уточнявам само,че има къде да живее,т.е собствено жилище а и е добре дошла при мен.Призна,че я е страх да не остане сама,защото родителите и са разведени и още като мн малка са я оставили на баба и дядо да я изгледат и всеки от тях има ново семеиство с по 2 деца.Дал съм и ясно да разбере и усети,че може да разчита на мен,че не съм безразличен към нея.Не ми се иска да чувам като ми казват познатите-дръпни се малко,отрежи я да види,че не си и в кърпа вързан и ще се оправи всичко.Преди 2 дни тя сама определи срок от 2 седмици в който ще се изнесе.Но днес така между другото спомена,че не знае как ще се справи с времето защото на 5 имала изпит,и нито дума за преместването.Питам ви какво да правя,дали има нещо което все още я държи там,или пък няма смелост или просто се е позабавлявала извън връзката в период на дупка в отношенията си с него.Мислех,след поставения от нея срок,да спра да и вдигам телефона нацяло,като имате впредвид,че и сега не я търся аз а сум я оставил да звъни когато тя реши че иска да говори с мен.Благодаря ви.



Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано18.10.09 15:09



На твое място бих изчакала да минат двете седмици. После вече ще решаваш. В момента май няма нищо за решаване.



Да не съм лош пророк.. ше си трая по ситуацията.



Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано18.10.09 15:21



Мдааа, жените обикновено не са толкова нерешителни и отлагащи, ако са влюбени, ама и аз май ще се въздържа все още от коментар, защото не е толкова просто ей тъй да ти прочета присъдата, без да съм достатъчно сигурна.





Тема Re: как да продължа?нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано18.10.09 15:23



Мога да хвана бас, че ще опита да направи седмиците 2+2+2+... виждала съм я тая история.

Редактирано от Cвoбoднa вoля на 18.10.09 15:23.



Тема Re: как да продължа?нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор xx_man (непознат )
Публикувано18.10.09 15:25



Абе горе-долу ми е ясно,че може и нищо да не се получи.Повече ме вълнува дали още от сега да не спра комуникацията си с нея или наистина да изчакам въпросните 2 седмици определени от нея.Тогава за решението си ще имам причина.Сега причината е моето нетърпение и нейната нерешителност може би!



Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано18.10.09 15:31



Ами и по- горе ти беше казано, че по- добре да изчакаш "заветните" 2 седмици- поне да имаш истински повод да скръцнеш със зъби, образно казано. Нямаш какво да губиш повече и без друго...





Тема Re: как да продължа?нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано18.10.09 15:33



И аз много не хващам вяра на тези отложени и разтеглени във времето раздели. Ако съм си паднала наистина по някого и, така или иначе, съм в процес на раздяла или съм си направила избора, единственото ми желание би било час по- скоро да съм с човека, в когото съм влюбена.



Тема Re: как да продължа?нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано18.10.09 15:35



Е не знам, в историята, която споменах, девойката беше влюбена в новия. Но така и не събра смелост да живее с чувствата си. Нали се сещаш, че за да е още с гаджето си, със сигурност той и дава нещо, което тя цени, явно повече от чувствата си.





Тема Re: как да продължа?нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано18.10.09 15:39



Ъхъ... малко гадничко...





Тема Re: как да продължа?нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано18.10.09 15:41



Гадничко, ама няма логика да не се е омела до сега от там, ако не беше така, дори без нова клонка за която да се хване. .

Малко ме е срам от такива жени, ама ги има...

Редактирано от Cвoбoднa вoля на 18.10.09 15:42.



Тема Re: как да продължа?нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано18.10.09 15:46



Сега интензивно мисли коя клонка ще я издържи по- трайно. Ако, разбира се, вече отдавна не е решила, а отсрочката да служи с цел отиграване на по-достоверни сценични етюди.
Дано пък да грешим, ама...



Тема Re: как да продължа?нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано18.10.09 15:47



Ако щеш вярвай, първата мисъл по темата ми беше "Тая е царица на Трагедията".. чудеса постигат такива жени





Тема Re: как да продължа?нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано18.10.09 16:05



Такива тригълници винаги създават чувство на напрегнат драматизъм и на отчаян романтизъм, съпроводени от сцени на колебания, тук- таме сълза и страстен секс, ама все си мислех, че от 70- 80- те насам не са особено актуални. Или е някаква малка ретро- вълна или просто за всеки влак си има пътници...

Редактирано от PipilotaViktualija на 18.10.09 16:06.



Тема Re: как да продължа?нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано18.10.09 16:13



23-годишна е все пак.. трупа опит момичето по линия на най- малкото съпротивление. Не бих я осъждала за това. А здрави мъжки вратове, които щедро се предлагат за овесване и на които продължението после се украсява още по- щедро, не са под път и над път. И да, за всяка такава пътничка винаги се намира влак. Странно, но факт. Явно им е трудно да стоплят, че след време ще бъдат на мястото на стария влак.



Редактирано от Cвoбoднa вoля на 18.10.09 16:14.



Тема Re: как да продължа?нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано18.10.09 16:14



Права си. На 23 год. и аз бях твърде объркана, ала крайно некомерсиална- пропуск.





Тема Re: как да продължа?нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано18.10.09 16:42



Това е въпрос на характер. Аз на такива още на 23 им се чудех.

И си остават такива, само дето с времето номерата им се променят. Една такава баба ме учеше: А ти майко да знаеш, една жена винаги трябва да си има една измислена болест..." Сещаш се.

Редактирано от Cвoбoднa вoля на 18.10.09 16:44.



Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор lampion ()
Публикувано18.10.09 18:07



Приятел,найстина се намираш в трудна ситуация.В подобно положение се намирах и аз.Оба4е аз реших да 4акам,за да си изясня какво изпитвам към нея,както да и дам и свобода на нея, за да вземе решение и да разбере дали изпитва неЩо.Твоите две седмици са ниЩо,аз 4аках много пове4е(може би голяма грешка).Имаи търпение,двете седмици Ще минат бързо!!!

Moми4ето в моя слу4ай избра да остане с бившия си приятел,но по скоро заради моята несигурност,колебливост и нерешителност.Така ,4е действай след периода(двете седмици) и не бъди пасивен.Покажи и реално какво изпитваш и бъди по смел.

Сега когато ги видя заедно съжелявам.Но по лошото е 4е продължава да ми показва 4е не е безрали4на към мене,което ме обърква оЩе пове4е.Затова продължавам да си живея в моята "мъгла" и да не виждам неЩата ясно.Ако моми4ето найстина си заслужава не позволяваи на някой друг,да ти го отнема.Успех! Дано, вси4ко свърши добре и да не съжеляваш,като мен.

Мислеше само в движение,а се движеше твърде малко.Не вярвайте в чудеса-разчитайте на тях


Тема Re: как да продължа?нови [re: lampion]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано18.10.09 18:22



Може би си прав... Само ще вметна, че ние, жените, много обичаме драмата и много си падаме да държим един перспективен и удобен под ръка, давайки аванси на някого другиго в резерва. Което не е най- читавата морална ( да кажем) позиция, ама пуста сложна женска душа...

Така че, това, че твоята мацка хем ти дава знаци, че си пада по теб, хем не се разделя с приятеля си, е само един клиширан елемент на често разпространено дамско поведение, което не е ясно дали има нещо общо с истинските чувства.



Тема Re: как да продължа?нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано18.10.09 18:29



очевидно, че е free и ще чака, ако беше срещнал вече някоя на 19, 3 пъти по-умна и 8 пъти по-хубава щеше да е забравил... почти... за случая..., както става понякога, макар че повечето минават на квото дойде, което не е добър избор








Тема Re: как да продължа?нови [re: Vanilllaa]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано18.10.09 18:46



Е ти па големи дървета изкара мъжете. Има и такива с чувства? Не?!? Добре.



Съгласих се с теб.

Редактирано от Cвoбoднa вoля на 18.10.09 18:48.



Тема Re: как да продължа?нови [re: Vanilllaa]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано18.10.09 18:47



Един мъж, когато е влюбен и изобщо емоционално ангажиран (а такъв род "сценарии" с любовен триъгълник, нещо, дето остава недоизказано и недоизживяно, въздейства силно на чувствителните мъже), обикновено е доста вглъбен в чувствата си. Така че вероятността точно в този момент да "отчете" привличащото присъствие на друга жена, е малка. На този етап.



Тема Апропо,...нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано18.10.09 18:48



... "вглъбен" не е точната дума, но надявам се, ме разбра. Днес имам изчерпване откъм речовитост.





Тема Re: как да продължа?нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано18.10.09 18:49



Неее, не съм съгласна- даже напротив.





Тема Re: как да продължа?нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано18.10.09 18:49



Не мешай нещата. Това се отнася за жените.





Тема Re: как да продължа?нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано18.10.09 18:50



Не мисля, честно. Моят опит друго показва.





Тема Re: как да продължа?нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано18.10.09 18:51



Може. Аз такъв не познавам.



Тема Re: как да продължа?нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано18.10.09 18:56



Сериозно?


Кофти. Лошото е, че ме мързи да се разпростирам върху темата сега. Самият факт, че повечето мъже много по- трудно истински се възстановяват след една раздяла, а това сочат моите впечатления, също показва някои неща, касаещи дълбочина на чувства и др. И не е само заради голяяяямо его, което не може да понесе да бъде свалено от мнимия си пиедестал.



Тема Re: как да продължа?нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано18.10.09 19:00



Жалко, че те мързи наистина. Би ми било интересно да знам от къде са наблюденията ти.





Тема Re: как да продължа?нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано18.10.09 19:08



Основно от моя личен опит, както споменах, а и цял живот съм сред мъже. Но може и да не съм попадала достатъчно често на "правилните" мъже, кой знае...





Тема Re: как да продължа?нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано18.10.09 19:09



А може и да си попадала, ама да не знаеш.



Ако си права, то в перспектива ще четем автора на темата с нова тема с много многоточия. "Аз съм новия... уж ме има, пък ме няма.. тя не му казва за мен... той щял да си помисли, че го лъже.. а утре червени сърца и снимки... и си ебаломайката...." Аз не си го представям, а ти?

Редактирано от Cвoбoднa вoля на 18.10.09 19:11.



Тема Re: как да продължа?нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано18.10.09 19:11



Многоточията могат да се товарят смислово доста разнообразно, ама да видим...





Тема Re: как да продължа?нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор xx_man (непознат )
Публикувано18.10.09 19:11



четейки мненията ви,във всяко от тях има истини,като това за маймунката и за драмата,но не в стила ми да бъда груб и да и тегля една майна.някак си не е моето поведение.Нали не изглежда добре до един момент да си мил и внимателен а след има няма месец-гледай си работата.Знам,че по характер съм нетърпелив,но наистина в нея има колебание някакво,как да постъпи.пак ви казвам,че няколко пъти вече повтаря,че не го обича вече,и е въпрос на време.като види,че ми е криво казва,че тя е виновна да се случва така и поема цялата вина.Но тук не търсим виновния а съвет как да я накарам по-бързо да си тръгне от там,без да я притискам



Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано18.10.09 19:18



Бе много бързо и минават "чувствата" на таз девойка беее... не те ли притеснява това? Кат си решил да си коректен, бъди. Така или иначе ти си пич явно и другояче не можеш. Срокът си го е определила тя, ако не го спази, ще можеш ли да и имаш доверие ебати..? Моят съвет е в моментът в който усетиш, че те правят на чакалня, да заебеш историята.



Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано18.10.09 19:33



Признавам си, не знам начин да я накараш по- бързо да си тръгне отттам, без да я попритиснеш малко и да й дадеш да разбере, че не може да си играе с чувствата ти. Защото би било отвратително за теб, предполагам, всеки път да съзнаваш, че тя се връща при Него.
На нея какво й създава колебания? Наясно ли си? Предполагам, не е просто чувство за вина.



Тема Re: как да продължа?нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор xx_man (непознат )
Публикувано18.10.09 19:41



Не само чувството за вина,а и навика.Трудно е да повярваш на някой,за 40 дни,а и тя самата казжа че дори на родителите си няма доверие,защото са я оставили и ако не са били баба и дядо отива в дом за деца.Няма доверие на никого освен на себе си.За 23 те си години е постигнала доста неща,завърши право,работи в престижна кантора има и самостоятелни успешни изяви.не е слаба в никакъв случай,по скоро е страх от неизвестното



Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано18.10.09 19:52



Ти говориш така все едно връзката й е дългогодишна. Тя изобщо не е наясно с чувствата си. Много се надявам да не си запълнил просто някаква, внезапно възникнала "дупка".
Иначе мога да разбера, че с другия може би са изградили някакви отношения и доверие помежду си. Само не мога да разбера какво е търсила тогава при теб. Не й ли е рано за странични емоции- все пак не говорим за отегчение след 10- годишен брак и съответното домочадие?





Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано18.10.09 19:57



Според мен просто и е удобно. Това са такива едни.. изсмукани от пръстите оправдания, и ние сме били влюбени и сме търсили начини да стане, ама сме мотали и припадащи си по нас с обяснения... Разликата е ясна на първо четене.



Тема Re: как да продължа?нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано18.10.09 19:59



Кви сме лоши.



Ае ся да стискаме палци на момчето да го изненадат приятно и да ни опровергаят.



Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор S|ayeR ()
Публикувано18.10.09 20:53



Може освен, че я е страх да остане сама, да има някакви спирачки да го остави него. Защото това е нещо нормално - хората да се събират и разделят, обаче тя е изживяла една травмираща раздяла в детството и може да възприема, че това, което ще му причини е същото, което са е преживяла тя... дори да знае, че не е така, това са си емоции. Особено пък ако неговите чувства не са отпрашили на бял кон като нейните.


Между другото ти някакви чувства към нея имаш ли? Щото излиза, че тя те е свалила, тя ти казва, че ще остави приятеля си, тя се обвинява, че не го прави, тя ти разказва истории от миналото си... Ти какво правиш в тези отношения?




kick me, hike me, don't you wrong or right me


Тема Re: как да продължа?нови [re: S|ayeR]  
Автор xx_man (непознат )
Публикувано18.10.09 21:26



Slayer,ще ти го кажа накратко-има химия,една от важните причини да има смисъл да продължа.от моя страна съм и показал,че може да разчита на мен.Чак да съм влюбен не съм,разбирате че е рано,но ми е добре с нея,имаме еднакви разбирания,мироглед,възприятие за нещата.Реагираме еднакво в ситуация.А и физически е моя тип момиче,изобщо комплекс от фактори е.Естествено,че е повече от секс,иначе не бих "затънал" така емоционално



Тема Re: как да продължа?нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано18.10.09 22:23



благодаря за комплимента, не за първи път ми казват, че съм дърво (в този клуб)

почнах да свиквам вече (пък и кво му е лошото да си апсолютно дърво, мноо си е яко даже)

за което

поздравче... знам, че няма да ти хареса, ама при такъв комплимент, че съм дърво, как иначе да ти отговоря





Тема Re: как да продължа?нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано18.10.09 22:24



зависи от жената





Тема Re: как да продължа?нови [re: Vanilllaa]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано18.10.09 22:26



Не се прай на тънкострунна арфа, ти не си мъж





Тема Re: Апропо,...нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано18.10.09 22:27



...текст-овитост? ... витиеватост на текста.






Тема Re: как да продължа?нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано18.10.09 22:28



хаххаха хахаха


е, на теб явно витиеватост не ти е залипсвала



Тема Re: как да продължа?нови [re: Vanilllaa]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано18.10.09 22:29



О не! Дееба!





Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор S|ayeR ()
Публикувано18.10.09 22:34



Дам, "затъването" е (не)приятна работа



Еми успех от мен, ако след двете седмици не се изнесе, направи това, което приятелите те съветват - стресни я малко, за да се усети, че не може всички да са щастливи и трябва някакво решение в крайна сметка да вземе.




kick me, hike me, don't you wrong or right me

Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор Цap Изpoд (Hello, its me..)
Публикувано18.10.09 22:39



Седни, успокой се и каквото сабя покаже.



Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор Aнreл ()
Публикувано19.10.09 02:21



Според мен, просто я зарежи. Без никакви обещания и молби. Просто й кажи чао. Ако е писано да бъдете заедно ще бъдете и без да се унижаващ и страдаш.



Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано19.10.09 03:03



Хех,бях си обещал да не пиша тук,но явно не е било писано да си удържа думата...
Незнам кой какъв акъл ти е давал,но една жена трябва да има за какво да се бори.С тези реакции не стимулираш положителна развръзка,това,че не я търсиш по телефона не е кой знае какво - така на нея й е удобно.
Не настояваш,само се съгласяваш - пак й е ок.
Моят брат имаше една колеблива приятелка,на която каза:"Момиче,аз съм на 29 години и не чакам никой.Ако искаш да сме заедно - идвай,ако не продължавам."
Много е важно да уважаваш себе си в една връзка и да не позволяваш кавалерството да те направи путкопоклонник.
С най-добри пожелания,стискам ти палци.

Редактирано от Sarfa на 19.10.09 03:06.



Тема Re: как да продължа?нови [re: Sarfa]  
Автор Aнreл ()
Публикувано19.10.09 03:25



"Момиче,аз съм на 29 години и не чакам никой. Ако искаш да сме заедно - идвай,ако не продължавам."

За първи път в тоя форум да видя мнение което да съвпада с моето на 100%.
Ако единия има да къса нещо, да довършва нещо или пък просто не знае кво иска е наистина честно да не мами другия.





Тема Re: как да продължа?нови [re: Aнreл]  
Автор xx_man (непознат )
Публикувано19.10.09 21:09



Приятели искам да ви благодаря и да споделя с вас развитието днес.Тази сутрин тя се обади да ме чуе,поисках да се видим за малко,отидох при нея там кадето работи и без никакво колебание,но и без да съм груб и казах,че ако иска нещо да се случва между нас(не държа да е още утре) но да виждам конкретни стъпки в определено време.Тя явно не беше очарована от решението ми и поска да остана повече време и да поговорим,но прецених ,че не е там мястото и времето и и казах,че ще изчакам следващата неина сериозна стъпка в посока на нашите отношения и тога ва ще говорим.
Е вярваите ми от 9 сутринта до сега не спира да пише смс-и и да звъни през половин час.И все в една посока-чакай,дай ми още малко време,страх ме е да не се влюбя и отново да ме разочароват и т.н.И сега пак ви питам-как да продължа предвид реакцията и.Благодаря отново на всички предварително!!!!!



Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано19.10.09 21:25



Е то кво ново на практика? Освен че емоционален вятър ви е полюлял здраво днес:)



Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор Aнreл ()
Публикувано19.10.09 21:28



продължавай в същия дух докато не направи крачка. ако въобще смята да прави крачка.

Живей си живота. Знам че не ти е лесно и на теб, но имаш ли друг избор?

Колкото по-дистанцирано се държиш (но не студено) толкова по-вероятно е тя да направи някаква крачка. Подобен тип хора трудно се разделят не с бивши гаджета или приятели а с миналото си. С усещането че са се провалили...

докато не ти почука на вратата и не каже: аз съм тук... при теб... да се оправя. Иначе се набутваш в голяма каша - бивши гаджета, бивши проблеми, сантименти, тва е гнусно. Просто ако искаш да си щастлив гледай си живота, а тя ако иска да е с теб предполагам че ти няма да се колебаеш както тя се колебае... надявам се разбираш тънката линия която тя е поставила между двама ви и ти трябва да я следваш.

Има срок, когато мине просто пиеш една вода и продължаваш сам. Ако дойде, още по-добре. Тва сега с тия обаждания просто са некакви неопределени желания да те има ама имало и страх. нейния страх не е твой проблем и няма нужда да ти огорчава живота.

Първо тя да си изясни кво иска...
успех!!!!





Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор Aнreл ()
Публикувано19.10.09 21:31



и нещо друго... цитат: (не държа да е още утре)

не си честен....
ако от теб зависи ти я искаш още днес...


ама и на теб не ти стиска да го признаеш...
просто казваш или си с мен или без мен.. нема утре нема вдругиден...
тук има една бирария на входната врата на която има надпис: "Безплатната бира е утре"... та и твойта работа.

кураж момче.




Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано19.10.09 21:46



Ами, Ангел ти го е написал още в първото си мнение- някои хора, особено от женски пол, имат нужда да бъдат оттласкани от инертността и нерешителността си с проява на малко твърдост. Иначе нещата могат да зациклят неопределено дълго време в мъглявината на половинчатото.
Така че, няма какво да губиш. Да видим и... успех.



Редактирано от PipilotaViktualija на 19.10.09 21:46.



Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор miata (добронамерен)
Публикувано19.10.09 22:23



Ами ако живее с колега или... с шефа си и не може да зареже всичко.И вероятно не иска.Знам, че когато човек може, значи иска.



Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор FadeToBlack (член)
Публикувано21.10.09 00:12



По голямата ти дилема, искам да цитирам една поговорка на Българския народ:
"Една кучка веднъж като се научи да яде лайна... "


Поговорките са средностатистистическа извадка на много много ситуации през времето... и се обазлагам (а и жизненният ми опит го потвърждава) че в повече от 90% от случаите са вярни.
Пожелавам ти твоя случай да е от изключенията... но мисля, че трябва да си наясно с възможностите, за да можеш да направиш информиран избор.
Виждам, че останалите клубари между които и няколко жени са ти дали много адекватни и безпристрастни съвети. В момента ти мислиш повече с долната си глава и не е лошо да се вслушаш в съветите на хората които не са емоционално въвлечени като теб. Повярвай ми отстрани те виждат ситуацията по-ясно от теб.
Бъди твърд и безкомпоромисен за да не се вкараш в някой по-голям филм в бъдеще!
Успех и пак искам да ти пожелая:
Дано твоят случай е от изключенията!



Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор Aнreл ()
Публикувано26.10.09 03:44



ти заеба нея заеба и нас... или само нас.. дай боже да сте заедно вече!





Тема Re: как да продължа?нови [re: Sarfa]  
Автор The Age of Austerity ()
Публикувано25.10.10 00:25



Леле, човече! Каква мъдрост прочетох в този постинг.

Евала на брат ти, току що последвах примера му.

За останалите, надявам се да оцените, че изтласквам нагоре тема по която има още много какво да се каже. Краят и е неясен, дори и година по- късно.

The Age of Austerity


Тема Re: как да продължа?нови [re: Vanilllaa]  
Автор The Age of Austerity ()
Публикувано25.10.10 00:46



Merci!

The Age of Austerity


Тема Re: тя е пълен боклукнови [re: xx_man]  
Автор -=FileO99=- (оперативная )
Публикувано25.10.10 15:48



Моят съвет е да я забравиш защото тя е боклук поради причина, че е изневерила на приятелят си.



Тема Re: тя е пълен боклукнови [re: -=FileO99=-]  
Автор skromna35 ()
Публикувано25.10.10 17:27



Не мога да повярвам, че се съгласявам с мнение на FileO99, но факт!





Тема Re: тя е пълен боклукнови [re: -=FileO99=-]  
Автор The Age of Austerity ()
Публикувано28.10.10 17:16



Жалко, че няма новини за това, какво се е случило след година от тогава....

Но темата ми помогна определено!

The Age of Austerity



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.