Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:35 23.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: как да продължа?нови [re: Sarfa]  
Автор Aнreл ()
Публикувано19.10.09 03:25



"Момиче,аз съм на 29 години и не чакам никой. Ако искаш да сме заедно - идвай,ако не продължавам."

За първи път в тоя форум да видя мнение което да съвпада с моето на 100%.
Ако единия има да къса нещо, да довършва нещо или пък просто не знае кво иска е наистина честно да не мами другия.





Тема Re: как да продължа?нови [re: Aнreл]  
Автор xx_man (непознат )
Публикувано19.10.09 21:09



Приятели искам да ви благодаря и да споделя с вас развитието днес.Тази сутрин тя се обади да ме чуе,поисках да се видим за малко,отидох при нея там кадето работи и без никакво колебание,но и без да съм груб и казах,че ако иска нещо да се случва между нас(не държа да е още утре) но да виждам конкретни стъпки в определено време.Тя явно не беше очарована от решението ми и поска да остана повече време и да поговорим,но прецених ,че не е там мястото и времето и и казах,че ще изчакам следващата неина сериозна стъпка в посока на нашите отношения и тога ва ще говорим.
Е вярваите ми от 9 сутринта до сега не спира да пише смс-и и да звъни през половин час.И все в една посока-чакай,дай ми още малко време,страх ме е да не се влюбя и отново да ме разочароват и т.н.И сега пак ви питам-как да продължа предвид реакцията и.Благодаря отново на всички предварително!!!!!



Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано19.10.09 21:25



Е то кво ново на практика? Освен че емоционален вятър ви е полюлял здраво днес:)



Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор Aнreл ()
Публикувано19.10.09 21:28



продължавай в същия дух докато не направи крачка. ако въобще смята да прави крачка.

Живей си живота. Знам че не ти е лесно и на теб, но имаш ли друг избор?

Колкото по-дистанцирано се държиш (но не студено) толкова по-вероятно е тя да направи някаква крачка. Подобен тип хора трудно се разделят не с бивши гаджета или приятели а с миналото си. С усещането че са се провалили...

докато не ти почука на вратата и не каже: аз съм тук... при теб... да се оправя. Иначе се набутваш в голяма каша - бивши гаджета, бивши проблеми, сантименти, тва е гнусно. Просто ако искаш да си щастлив гледай си живота, а тя ако иска да е с теб предполагам че ти няма да се колебаеш както тя се колебае... надявам се разбираш тънката линия която тя е поставила между двама ви и ти трябва да я следваш.

Има срок, когато мине просто пиеш една вода и продължаваш сам. Ако дойде, още по-добре. Тва сега с тия обаждания просто са некакви неопределени желания да те има ама имало и страх. нейния страх не е твой проблем и няма нужда да ти огорчава живота.

Първо тя да си изясни кво иска...
успех!!!!





Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор Aнreл ()
Публикувано19.10.09 21:31



и нещо друго... цитат: (не държа да е още утре)

не си честен....
ако от теб зависи ти я искаш още днес...


ама и на теб не ти стиска да го признаеш...
просто казваш или си с мен или без мен.. нема утре нема вдругиден...
тук има една бирария на входната врата на която има надпис: "Безплатната бира е утре"... та и твойта работа.

кураж момче.




Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано19.10.09 21:46



Ами, Ангел ти го е написал още в първото си мнение- някои хора, особено от женски пол, имат нужда да бъдат оттласкани от инертността и нерешителността си с проява на малко твърдост. Иначе нещата могат да зациклят неопределено дълго време в мъглявината на половинчатото.
Така че, няма какво да губиш. Да видим и... успех.



Редактирано от PipilotaViktualija на 19.10.09 21:46.



Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор miata (добронамерен)
Публикувано19.10.09 22:23



Ами ако живее с колега или... с шефа си и не може да зареже всичко.И вероятно не иска.Знам, че когато човек може, значи иска.



Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор FadeToBlack (член)
Публикувано21.10.09 00:12



По голямата ти дилема, искам да цитирам една поговорка на Българския народ:
"Една кучка веднъж като се научи да яде лайна... "


Поговорките са средностатистистическа извадка на много много ситуации през времето... и се обазлагам (а и жизненният ми опит го потвърждава) че в повече от 90% от случаите са вярни.
Пожелавам ти твоя случай да е от изключенията... но мисля, че трябва да си наясно с възможностите, за да можеш да направиш информиран избор.
Виждам, че останалите клубари между които и няколко жени са ти дали много адекватни и безпристрастни съвети. В момента ти мислиш повече с долната си глава и не е лошо да се вслушаш в съветите на хората които не са емоционално въвлечени като теб. Повярвай ми отстрани те виждат ситуацията по-ясно от теб.
Бъди твърд и безкомпоромисен за да не се вкараш в някой по-голям филм в бъдеще!
Успех и пак искам да ти пожелая:
Дано твоят случай е от изключенията!



Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор Aнreл ()
Публикувано26.10.09 03:44



ти заеба нея заеба и нас... или само нас.. дай боже да сте заедно вече!





Тема Re: как да продължа?нови [re: Sarfa]  
Автор The Age of Austerity ()
Публикувано25.10.10 00:25



Леле, човече! Каква мъдрост прочетох в този постинг.

Евала на брат ти, току що последвах примера му.

За останалите, надявам се да оцените, че изтласквам нагоре тема по която има още много какво да се каже. Краят и е неясен, дори и година по- късно.

The Age of Austerity



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.