Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:18 24.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: как да продължа?нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано18.10.09 19:11



Многоточията могат да се товарят смислово доста разнообразно, ама да видим...





Тема Re: как да продължа?нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор xx_man (непознат )
Публикувано18.10.09 19:11



четейки мненията ви,във всяко от тях има истини,като това за маймунката и за драмата,но не в стила ми да бъда груб и да и тегля една майна.някак си не е моето поведение.Нали не изглежда добре до един момент да си мил и внимателен а след има няма месец-гледай си работата.Знам,че по характер съм нетърпелив,но наистина в нея има колебание някакво,как да постъпи.пак ви казвам,че няколко пъти вече повтаря,че не го обича вече,и е въпрос на време.като види,че ми е криво казва,че тя е виновна да се случва така и поема цялата вина.Но тук не търсим виновния а съвет как да я накарам по-бързо да си тръгне от там,без да я притискам



Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано18.10.09 19:18



Бе много бързо и минават "чувствата" на таз девойка беее... не те ли притеснява това? Кат си решил да си коректен, бъди. Така или иначе ти си пич явно и другояче не можеш. Срокът си го е определила тя, ако не го спази, ще можеш ли да и имаш доверие ебати..? Моят съвет е в моментът в който усетиш, че те правят на чакалня, да заебеш историята.



Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано18.10.09 19:33



Признавам си, не знам начин да я накараш по- бързо да си тръгне отттам, без да я попритиснеш малко и да й дадеш да разбере, че не може да си играе с чувствата ти. Защото би било отвратително за теб, предполагам, всеки път да съзнаваш, че тя се връща при Него.
На нея какво й създава колебания? Наясно ли си? Предполагам, не е просто чувство за вина.



Тема Re: как да продължа?нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор xx_man (непознат )
Публикувано18.10.09 19:41



Не само чувството за вина,а и навика.Трудно е да повярваш на някой,за 40 дни,а и тя самата казжа че дори на родителите си няма доверие,защото са я оставили и ако не са били баба и дядо отива в дом за деца.Няма доверие на никого освен на себе си.За 23 те си години е постигнала доста неща,завърши право,работи в престижна кантора има и самостоятелни успешни изяви.не е слаба в никакъв случай,по скоро е страх от неизвестното



Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано18.10.09 19:52



Ти говориш така все едно връзката й е дългогодишна. Тя изобщо не е наясно с чувствата си. Много се надявам да не си запълнил просто някаква, внезапно възникнала "дупка".
Иначе мога да разбера, че с другия може би са изградили някакви отношения и доверие помежду си. Само не мога да разбера какво е търсила тогава при теб. Не й ли е рано за странични емоции- все пак не говорим за отегчение след 10- годишен брак и съответното домочадие?





Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано18.10.09 19:57



Според мен просто и е удобно. Това са такива едни.. изсмукани от пръстите оправдания, и ние сме били влюбени и сме търсили начини да стане, ама сме мотали и припадащи си по нас с обяснения... Разликата е ясна на първо четене.



Тема Re: как да продължа?нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано18.10.09 19:59



Кви сме лоши.



Ае ся да стискаме палци на момчето да го изненадат приятно и да ни опровергаят.



Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор S|ayeR ()
Публикувано18.10.09 20:53



Може освен, че я е страх да остане сама, да има някакви спирачки да го остави него. Защото това е нещо нормално - хората да се събират и разделят, обаче тя е изживяла една травмираща раздяла в детството и може да възприема, че това, което ще му причини е същото, което са е преживяла тя... дори да знае, че не е така, това са си емоции. Особено пък ако неговите чувства не са отпрашили на бял кон като нейните.


Между другото ти някакви чувства към нея имаш ли? Щото излиза, че тя те е свалила, тя ти казва, че ще остави приятеля си, тя се обвинява, че не го прави, тя ти разказва истории от миналото си... Ти какво правиш в тези отношения?




kick me, hike me, don't you wrong or right me


Тема Re: как да продължа?нови [re: S|ayeR]  
Автор xx_man (непознат )
Публикувано18.10.09 21:26



Slayer,ще ти го кажа накратко-има химия,една от важните причини да има смисъл да продължа.от моя страна съм и показал,че може да разчита на мен.Чак да съм влюбен не съм,разбирате че е рано,но ми е добре с нея,имаме еднакви разбирания,мироглед,възприятие за нещата.Реагираме еднакво в ситуация.А и физически е моя тип момиче,изобщо комплекс от фактори е.Естествено,че е повече от секс,иначе не бих "затънал" така емоционално




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.