Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:55 24.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: как да продължа?нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано18.10.09 15:46



Сега интензивно мисли коя клонка ще я издържи по- трайно. Ако, разбира се, вече отдавна не е решила, а отсрочката да служи с цел отиграване на по-достоверни сценични етюди.
Дано пък да грешим, ама...



Тема Re: как да продължа?нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано18.10.09 15:47



Ако щеш вярвай, първата мисъл по темата ми беше "Тая е царица на Трагедията".. чудеса постигат такива жени





Тема Re: как да продължа?нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано18.10.09 16:05



Такива тригълници винаги създават чувство на напрегнат драматизъм и на отчаян романтизъм, съпроводени от сцени на колебания, тук- таме сълза и страстен секс, ама все си мислех, че от 70- 80- те насам не са особено актуални. Или е някаква малка ретро- вълна или просто за всеки влак си има пътници...

Редактирано от PipilotaViktualija на 18.10.09 16:06.



Тема Re: как да продължа?нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано18.10.09 16:13



23-годишна е все пак.. трупа опит момичето по линия на най- малкото съпротивление. Не бих я осъждала за това. А здрави мъжки вратове, които щедро се предлагат за овесване и на които продължението после се украсява още по- щедро, не са под път и над път. И да, за всяка такава пътничка винаги се намира влак. Странно, но факт. Явно им е трудно да стоплят, че след време ще бъдат на мястото на стария влак.



Редактирано от Cвoбoднa вoля на 18.10.09 16:14.



Тема Re: как да продължа?нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано18.10.09 16:14



Права си. На 23 год. и аз бях твърде объркана, ала крайно некомерсиална- пропуск.





Тема Re: как да продължа?нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано18.10.09 16:42



Това е въпрос на характер. Аз на такива още на 23 им се чудех.

И си остават такива, само дето с времето номерата им се променят. Една такава баба ме учеше: А ти майко да знаеш, една жена винаги трябва да си има една измислена болест..." Сещаш се.

Редактирано от Cвoбoднa вoля на 18.10.09 16:44.



Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор lampion ()
Публикувано18.10.09 18:07



Приятел,найстина се намираш в трудна ситуация.В подобно положение се намирах и аз.Оба4е аз реших да 4акам,за да си изясня какво изпитвам към нея,както да и дам и свобода на нея, за да вземе решение и да разбере дали изпитва неЩо.Твоите две седмици са ниЩо,аз 4аках много пове4е(може би голяма грешка).Имаи търпение,двете седмици Ще минат бързо!!!

Moми4ето в моя слу4ай избра да остане с бившия си приятел,но по скоро заради моята несигурност,колебливост и нерешителност.Така ,4е действай след периода(двете седмици) и не бъди пасивен.Покажи и реално какво изпитваш и бъди по смел.

Сега когато ги видя заедно съжелявам.Но по лошото е 4е продължава да ми показва 4е не е безрали4на към мене,което ме обърква оЩе пове4е.Затова продължавам да си живея в моята "мъгла" и да не виждам неЩата ясно.Ако моми4ето найстина си заслужава не позволяваи на някой друг,да ти го отнема.Успех! Дано, вси4ко свърши добре и да не съжеляваш,като мен.

Мислеше само в движение,а се движеше твърде малко.Не вярвайте в чудеса-разчитайте на тях


Тема Re: как да продължа?нови [re: lampion]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано18.10.09 18:22



Може би си прав... Само ще вметна, че ние, жените, много обичаме драмата и много си падаме да държим един перспективен и удобен под ръка, давайки аванси на някого другиго в резерва. Което не е най- читавата морална ( да кажем) позиция, ама пуста сложна женска душа...

Така че, това, че твоята мацка хем ти дава знаци, че си пада по теб, хем не се разделя с приятеля си, е само един клиширан елемент на често разпространено дамско поведение, което не е ясно дали има нещо общо с истинските чувства.



Тема Re: как да продължа?нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано18.10.09 18:29



очевидно, че е free и ще чака, ако беше срещнал вече някоя на 19, 3 пъти по-умна и 8 пъти по-хубава щеше да е забравил... почти... за случая..., както става понякога, макар че повечето минават на квото дойде, което не е добър избор








Тема Re: как да продължа?нови [re: Vanilllaa]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано18.10.09 18:46



Е ти па големи дървета изкара мъжете. Има и такива с чувства? Не?!? Добре.



Съгласих се с теб.

Редактирано от Cвoбoднa вoля на 18.10.09 18:48.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.