Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:37 26.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Влюбени ли сте?нови  
Автор edna selianka (любопитна)
Публикувано02.10.09 18:15



Чувствате ли се влюбени в съпуга/гата, приятеля/ката си? И ако изчезнало това чувство с времето, как се справяте? Щастливи ли сте?

Гледай ся, к'ви въпроси ма вълнуват.


Тема Re: Влюбени ли сте?нови [re: edna selianka]  
Автор Aнreл ()
Публикувано02.10.09 18:27



бях влюбен. изрита ме щото съм грозен и беден.
сега вече не съм влюбен в нея.





Тема Re: Влюбени ли сте?нови [re: edna selianka]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано02.10.09 19:12



Ми аз не съм и за това нямам приятел.



Тема Re: Влюбени ли сте?нови [re: edna selianka]  
Автор landing ()
Публикувано03.10.09 09:45



Не, не съм влюбена вече от доста години. Има останало някакво уважение, уважаваме се и сме приятели. Вече съм забравила какво е било когато сме се обичали трепетно. Всички съвети да освежаваме връзката са пълна тъпня, просто познаваш този човек както познаваш себе си- знаеш какво мисли, какво ще каже, как ще реагира и сте си част от пейзажа, и никакви свещи и романтични уикенди не могат да върнат пеперудите в стомаха. Не се справям никак, не съм щастлива, тъжна съм, защото още нямам 40, а предвиждам живота си, че ще е все по тъжен.



Тема Re: Влюбени ли сте?нови [re: landing]  
Автор femina (Mис Kаприз)
Публикувано03.10.09 12:12



Четох някъде, че не се влюбваме два пъти в един и същи човек. Затова, ако искаш пак да изпиташ онова прекрасно чувство на пеперудите в стомаха, трябва да погледнеш някъде настрани. Чувството наистина е завладяващо, но ако го изпиташ с някой друг, сегашната ти връзка ще отиде по дяволите.

България - няма невъзможни неща!


Тема Re: Влюбени ли сте?нови [re: landing]  
Автор edna selianka (любопитна)
Публикувано03.10.09 15:13



В отговор на:

Вече съм забравила какво е било когато сме се обичали... не съм щастлива, тъжна съм, защото още нямам 40, а предвиждам живота си, че ще е все по тъжен




Абсолютно! С малката разлика, че аз предвиждам живота си като безумно нещастен.

Гледай ся, к'ви въпроси ма вълнуват.

Тема Re: Влюбени ли сте?нови [re: femina]  
Автор edna selianka (любопитна)
Публикувано03.10.09 15:15



Ами аз го изпитах, но връзката ми ми никъде не отиде. Той е луд и настоява да ме тормози.

Гледай ся, к'ви въпроси ма вълнуват.


Тема Re: Влюбени ли сте?нови [re: femina]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано03.10.09 15:22



eee, не е вярно, на мен пък много често ми се случва да се влюбвам отново и отново, при мене е циклично и малко трябва, не романтичен уикенд, ами зеленолилавеникъв отенък на листо може да ме накара да съм влюбена отново, но по същия начин и малки неща ме разлюбват в някои случаи, обаче не знам как е когато си доскучееш с някой, според мен си доскучават скучните хора, тоест ако някой е скучен, определено баналността на ежедневието много лесно може да се намеси във връзката ви, така си мисля де







Тема Re: Влюбени ли сте?нови [re: landing]  
Автор S|ayeR ()
Публикувано03.10.09 15:27



Ако си решила, че ще продължавате да бъдете заедно, понеже сте приятели (това е нещо, като се има предвид, че много семейства са във война

) - защо не си разнообразиш живота с нещо друго - примерно хоби, спорт, занимание някакво, което ще ти доставя удоволствие и чрез което ще се срещнеш с нови хора. Защото човек много зацикля, ако се движи само сред определен кръг познати.




kick me, hike me, don't you wrong or right me

Тема Re: Влюбени ли сте?нови [re: femina]  
Автор S|ayeR ()
Публикувано03.10.09 15:30



Достатъчно е да погледнеш на същия човек с други очи, да видиш друга страна от него, която преди не си видяла или най-вероятно си забравила с времето и рутината. В началото като не познаваш някой той те изненадва, в последствие вече човек пренебрегва хубавите качества и се забива в настоящия момент. Хубаво е да си спомняме по някога кой и какъв е този до нас.




kick me, hike me, don't you wrong or right me



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.